Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lizard29

Zarejestrowani
 • Zawartość

  368
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

lizard29 wygrał w ostatnim dniu 6 Wrzesień 2020

lizard29 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

291 Excellent

O lizard29

 • Urodziny 7 Listopad

Ostatnio na profilu byli

835 wyświetleń profilu
 1. lizard29

  Mykonos złota pięta i pimpko

  Przecież same podsunęłyśmy jej pomysł do pisania booka czy tam e-booka o perfumach. Myślę, że to o to chodzi. I tworzy dziewczyna, a Wy, niewdzięczne czarownice, się z niej śmiejecie, że synonimów szuka. Robi coś w końcu, realizuje się. Idźcie Wy niewierne Tomaszki Tomaszowe!
 2. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Zobaczycie - w środku zimy będzie w lovlisilku na ramiączkach popierdzielać z sandałkami na stopach i w krótkich spodenkach z wysokim stanem z imitacji sztucznej skóry
 3. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Nie no, tutaj wszystko jest prawidłowo i po Dorotowemu. Wszak wypominałyśmy jej, że do kina nie chodzi, więc poszła po popcorn. Nie utożsamiła "chodzenia do kina" z oglądaniem tam filmu i zapłaceniem za bilet. Przecież to Janusz zarządził mobilizację i że on bez popcornu z multikina filmu nie obejrzy Królowie półśrodków.... A może to taka autoironiczna akcja? Chociaż...w to trochę wątpię... Mój facet powiedział dwa zdania na Janusza: "Czemu ona obcina mu głowę i zostawia to, co gorsze?" i "Czemu on taki pospinany?" Nie pamiętasz, że Dorota nikomu nie ufa? Dowóz jedzenia mógłby jej dowieźć złe, popsute jedzenie, ona woli sama
 4. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  No i co...? Mogło być, mogło nie być, krytyka forumowa się zebrała i oceniła. Nie wiem...mam płakać? Składać czynny żal? Niektóre żarty wypalają, niektóre nie, nie jestem jakoś personalnie przywiązana do nich, by opłakiwać ich porażki
 5. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Niech ona sobie zamiast XS na insta napisze XD. Będzie lepiej pasowało
 6. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Jeżeli napisała Ci "MAM zerowe IQ" to przecież wiadomo, że napisała o sobie. Myślę, że zareklamowała się adekwatnie
 7. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Nie musisz się tłumaczyć ze swojej opinii
 8. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Jak to dobrze, Dorotko, że znasz tak dużo lokalizacji w Warszawie: -Plac Europejski -Arkadia -Klif -ZT -Al. Jana Pawła II -Plac Zawiszy -Mykonos ( El Greco już nieee?) -Na Lato. -Sklep z Choyą -Ikea -Twoje własne mieszkanie z malowniczym widokiem na ToiTojkę, czyli prężnie działające przedsiębiorstwo, którego może człowiek nie kocha prosto z serca, ale przynajmniej doceniają je jelita..... Musiałyśmy się dziś minąć w tym Klifie, bo Cię nie widziałam. Jadłam obiad w Wikingu. Czy Ty w tym domu mody tylko parter znasz?
 9. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Odpowiedziałam na Twoją wypowiedź, bo była dla mnie interesująca, a nie dlatego, że tyczyła się mnie My nie rozpowszechniamy informacji na temat zdrowia psychicznego Doroty, tylko komentujemy subiektywnie jej zachowanie mniej lub bardziej udolnie je nazywając. Nie ma to charakteru naukowej analizy, nie prowadzimy badań podmiotu. Przynajmniej ja, skoro wypowiadanie w imieniu audytorium mi nie przystoi i nie ma takiej potrzeby Masz prawo do wypowiedzi i są one cenne. Szanuję je. Nawet, jeżeli mamy inny punkt widzenia.
 10. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  To ona moderuje nasze "spojrzenie na nią". My jesteśmy odpowiedzialni za efekt końcowy, czyli np. niechęć, czy prześmiewczy ton. Taryfa ulgowa będzie się jej należeć, jeśli o nią poprosi. Okolicznością obciążającą jest to, że ona posiada niezbędną psychologiczną wiedzę, której zastosowanie mogłoby spowodować olbrzymią, pozytywną zmianę. Poszła jednak w mainstreamowy ton "nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć", oraz "ja jestem naj". Jak chce okłamywać widzów to niech to robi, z tym, że widzowie będą się czuli zrobieni w bambuko przez takie głupie pier******e i nie powinna się temu dziwić.
 11. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Tak, jak najbardziej serio Koniec, off-t.
 12. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  W tym kształcie to dobre tło dla reklamy egzorcyzmów
 13. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Obawy? A z jakiego powodu? Ironia losu? A czy ja się wzbraniam? Ja czekam na taki wątek. Nawet prosiłam jedną koleżankę, żeby założyła wątek o mnie i tam mi obrabiała tyłek, a nie zaśmiecała wątek tutaj swoimi wynurzeniami natury paranormalnej. Albowiem najlepsze są ciepłe, świeżo obrobione poślady. Poślady wystygnięte są już te teges Hejt i niepowodzenia bolą, jak człowiek w siebie nie wierzy.
 14. lizard29

  Złota pięta i barterowy luksus.

  A co można wygrać? I czy odpowiedź "prawdopodobnie o niczym szczególnym, jak zwykle" należy do katalogu prawidłowych?
×