Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wesoła_halinka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  212
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

205 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Mentalnie na pewno, bo on jara się st.r.i.pt.iz.er.k.ą. jak jakiś pryszczaty nastolatek, mając przecież naprawdę ładną kobietę, a ona nie umie nawet załatwić baby do s.t.r.ip.tizu. W. myślała, że laska będzie mieć strój i rozbierze się do bielizny. A tu taki zonk, to nie chciała robić cyrku i psuć "niespodzianki". Ale serio to jest dziwne i podejrzane, bo jakby babka miała jakiś seksowny strój, to by przecież złe nie było. A tak wparowała w bieliźnie i nie było już za bardzo co ściągać, to W. się już zgodziła żeby została bez bielizny. Raczej to nie była najlepsza agencja w Warszawie, bo wiocha straszna... Wandzia nawet takiej rzeczy nie umiała dogadać przez telefon, a niby ma takie doświadczenie w zamawianiu striptizerów. Także ja nie wiem jak ona prowadzi tę firmę ze świeczkami. Jeżeli na tym etapie związku muszą fundować sobie takie "iskierki", to co będzie później? Ona nie czuje się pewnie w tym związku i myśli, że jak pozwoli mu podniecić się obcą babą to on to doceni, a on bez krępacji wykorzystał okazję. Jakby tego nie przeżywała to nie wyłączyłaby łapek i komentarzy.
 2. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Wątpię, że nawet samo nagminne oglądanie się za innymi sprawiło, że załatwiła mu babę, która ponoć machała mu gołymi c.y.c.k.a.mi. przed nosem. Wandzia na koniec filmu mówi, że "zaczęła w bieliźnie, a później już była bez". Jak W. to opowiada w tej piżamie, to wygląda jakby chwilę wcześniej płakała i chciała oszukać samą siebie... Ciekawa jestem co Muka musiał nawywijać, że poszła na taki kompromis. Mówiły wcześniej na filmie z mamą, że kto zna W. ten wie, że lubi zamówić striptizera, nawet dla mamy. Ale wątpię, że machał swoim gołym przyrodzeniem pod koniec takich imprez. Striptizerzy zostają zazwyczaj w majtkach. Ta laska to może serio była jakaś baba do towarzystwa, a Wandzia myślała, że zwykła str.ip.iz.erka, bo szczegóły ustaliły w sumie pod koniec, czyli W. nie dogadała tego zamawiając panią.
 3. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Ewa w filmiku "Czy miałam operację nosa?" mówi, że najbardziej ceni lojalność, uczciwość i szczerość. Akurat. A Wandzi ciągle wbijała szpile w swoich filmach, a teraz wielka kumpela na Cyprze. I się dziwi, że ludzie zauważają to. Jakby miała trochę godności, to by nie podlizywała się Wandzi, ale też nie robiłaby tego co wcześniej, siląc się na obsesyjne pokazywanie kontrastu między nią, a A. Jeszcze mówiła, że Youri notorycznie ogląda się za innymi kobietami, a z Muką to już całkiem. To potwierdza, że Muka to taki pies na baby. Już sama sytuacja ze s.tr.ipti.zerką, że nie potrafił odmówić chociażby z szacunku do swojej ciężarnej dziewczyny pokazuje jego priorytety. A skoro się tak wiecznie ogląda za innymi to pewnie dlatego Wandzia jest taka zakompleksiona. On też, bo pewny siebie facet, nawet jak mu się kobieta podoba, nie będzie oglądać się w tak ewidentny sposób. W. na swoich zdjęciach na Facebooku sprzed 3 lat mocniej się malowała, ale tak z klasą, chodziła w rozpuszczonych, ułożonych i wyprostowanych włosach, ubierała się bardziej kobieco. Była pełna energii i uśmiechnięta. Nie dziwię się, że nie chce jej się już starać, jak ma takiego faceta. A Ewka z kolei twierdzi, że nie ma z tym problemu, bo "sama uważa siebie za piękną kobietę". I musiała też podkreślić, że są totalnie różne z Wandzią, ale oczywiście bardzo ją lubi.
 4. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Na Fejsie Wandzia ma dużo zdjęć z Domcią, ale też z jakąś Malwiną i kilkoma innymi koleżankami. Zdjęcia głównie z 2017. Potem zeszła się z Muką i teraz musi się spotykać z randomowymi Youtuberami żeby mieć wychodne. Ciekawe co takiego jest w Muce, że ludzie się odsuwają od niej kiedy z nim jest. Albo może jest typem osoby, która jak ma faceta, to na nim wisi i już tak nie potrzebuje koleżanek.
 5. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Jasne, to byłby jakiś argument, ale zawsze są odpowiednie narzędzia prawne i można wnieść sprawę do sądu w takiej sytuacji. Najwyżej sąd uzna, że widzenia mogą odbywać się tylko w obecności kuratora albo drugiego rodzica. W takiej sytuacji drugi rodzic łamie prawo, jeśli nadal uniemożliwia kontakt, a nie podejrzewam o to mamy W. Sąd może zakazać kontaktów z rodzicem, jeśli zagraża to dobru dziecka, ale to muszą być naprawdę skrajne przypadki. Uważam, że jeśli ktoś chce mieć kontakt z dzieckiem, to będzie do niego dążyć. A rodzicom powinno zależeć na tym by ich dziecko miało na ich temat dobre zdanie, a nie polski Youtube... Dziwnym trafem jak ktoś się wybije, to zawsze później odnajdują się tacy żądni mamony tatuśkowie. Też nie widziałam tego filmu, ale pani A. wydaje się być osobą na poziomie i bezkonfliktową. Szanuje wybory swojej córki i wybory swojego byłego męża. Nie znam jej osobiście, ale wnioskuję z filmów, że nie jest to osoba, która by cokolwiek utrudniała, bo leży jej na sercu dobro dziecka. Może trochę inny przypadek, ale miałam dziadka alkoholika. Mama nie chciała żebym miała z dziadkiem kontakt, dopóki nie przestanie pić. Dziadek zawalczył o siebie, a ja zyskałam kolejnego członka rodziny. Ludzie naprawdę mogą się zmienić i jeśli ktoś widzi swoje błędy i chce je naprawić, to normalny rodzic pozwoli na te kontakty. A jak nie to się idzie do sądu, a nie jęczy na Youtube.
 6. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Ale co chciał sprostować? Gdyby był obecny w jej życiu, to by nie powiedziała, że się nią nie interesował, bo łatwo można by to podważyć chociażby wspólnymi zdjęciami i np. dowodami na to, że płacił alimenty. Wątpię, że przedstawił w filmie jakiekolwiek dowody. Wandzia zawdzięcza dużo ambitnej mamie i W., który traktował ją jak córkę i ma prawo stwierdzić to publicznie. Stwierdziła fakt, bo trudno tego nie zauważyć. Nie uważam tego za wyciąganie brudów z jej strony. Nikt nie znał tego gościa, nie był znaną osobą, więc nie musiał się tłumaczyć na Youtube. On po prostu chciał zbić na niej hajs i bardzo dobrze, że mogły zareagować. Szczerze mówiąc podziwiam W., że nie boi się, że on ją poda o alimenty, szczególnie biorąc pod uwagę jej wysokie zarobki. Ponoć A. jest po prawie i mają kasę na dobrych prawników, ale jest dużo przypadków w polskim sądownictwie, gdzie rodzic nie interesował się dzieckiem, a wygrał rozprawę alimenty.
 7. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Mi się wydaje, że ogólnie jej nos zrobił się węższy w porównaniu do tego jak nagrywała filmiki np. na początku związku z Muką. Może po prostu po powiększeniu ust wydaje się mniejszy, a może próbowała go jakoś wysmuklić kwasem, bo tak też się da.
 8. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  "Zmiany na poziomie karmy rodowej" po uczestnictwie w kursie też mnie rozbroiły Oo
 9. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Bo W. nie chce widzieć, bo ewidentnie czuje się samotna i ma niską samoocenę. Przecież przed wyjazdem na Cypr Ewka nieraz podkreślała na swoich filmach jaka jest lepsza od W. Bo akurat musiała się chwalić, jak ma dużo koleżanek, jaka jest inteligentna po studiach, jaka pracowita. To wszystko za każdym razem gdy np. w filmiku W. wychodziło, że nie ma dużo koleżanek. A potem Wandzia reklamowała kurs tańca z Ewką...
 10. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Bo Luka wcale tak dobrze nie zarabia, mimo, że wybił się na W. i nie może liczyć na takie wsparcie od rodziców jak Wandzia. Ona ma gest i to się ceni, ale gdyby naprawdę musiała ciężko pracować na te pieniądze, to by miała inne podejście. A poza tym jest życzliwa i mimo tego, że nie ma problemu mówić o drogich rzeczach, to chce żeby inni się też czuli, że są na podobnym poziomie. Dobrze, że w końcu załapała, że to powinno dotyczyć również Muki, bo żal było patrzeć na te jego bida-ciuchy.
 11. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Najlepszy jest ten napis na książce, którą trzyma Niemodna: "JAK DALEKO SIĘ POSUNIESZ, BY DAĆ UKOCHANEJ OSOBIE KILKA GODZIN SZCZĘŚCIA?" A co do Muki, to cieszę się jego szczęściem, ale nie sztuką mieć kilka bardzo drogich rzeczy, a nadal wyglądać biednie w pięciu rzeczach na krzyż. Uważam, że mógłby najpierw ogólnie zainwestować w swoją garderobę, bo te drogie rzeczy wyglądają na nim komicznie.
 12. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Żiwąszi Muka jaki wzruszony. Ile on ma wzrostu, że potrzebuje takie podwyższające buty?
 13. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Wandzia na ostatnim zdjęciu z tym Patrykiem przypomina siatkarkę. Nie wiem, czy to kwestia makijażu, czy specjalnie chce się bardziej przypodobać Muce I dziwne miejsce na foty. Ktoś tu wcześniej pisał, że wygląda jakby miała powiększone usta i też mam wrażenie, że jakieś większe są.
 14. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Kurczę nawet ta scena parcia podobna xD Edit: tylko dziecko Wandzi podali czyste.
 15. wesoła_halinka

  Szarlotka z rodzicami

  Tak przeglądam Facebooka Twinkle Candle i jakoś śmiem wątpić, że nawet ten profil prowadzi Wandzia, a tym bardziej media społecznościowe hotelu rodziców. Poza tym z jej regularnością to wiadomo...
×