Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kunia6

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zadaje pytanie z ciekawości. Załóżmy że rodzice biją dziecko ale nie za karę dają mu lekkie klapsy tylko w złości biją je do bólu. Korzystają z kar fizycznych gdy np. dziecko nie chce się uczyć lub jeszcze z mniejszych powód. Dziecko jest zazwyczaj grzeczne i nie robi szczególnie nic złego. Gdy któryś z rodziców pomaga mu się uczyć to jak czegoś nie rozumie zaczyna się denerwować i ciągnąć dziecko za włosy lub je przezywać. Rodzice mają tylko rządania wobec dziecka ale nigdy nie okazują mu zainteresowania.
 2. Dziecko co ty masz w głowie. W tym wieku chodzi się do kina, na spacery i ewentualnie możecie się całować. A na seks poczekaj jeszcze chociaż minimum z 3 lata.
 3. Może spróbujcie jeszcze poszukać. Mi się bardzo podoba imię Karolina a z tych co wymieniłaś najbardziej podoba mi się Marta.
 4. Mąż powinien kochać Ciebie a nie twój wygląd. Jeśli to prawda to walizki za drzwi i papa
 5. Nie myśl o takich rzeczach jak poronienie. Musisz powiedzieć rodzicom! Nie masz innego wyjścia. Jak tego nie powiesz to brzuch ci urośnie i sami to zauważą.
 6. Wiadomo że chyba nie każdy kto miał patologicznych rodziców został zabrany do domu dziecka. Na kogo wyrośli tacy ludzi? Są zaradni, samodzielni czy raczej odwrotnie. W swoim życiu naśladują rodziców czy jakimś cudem udaje im się zmienić swoje życie.
×