Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Moroni

Zarejestrowani
 • Zawartość

  262
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

93 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moroni

  Co robicie po dobrym seksie?

  Po dobrym seksie nie ma to jak zapalić! - pomyślał Staszek wyłączając piec do kremacji...
 2. Moroni

  Partnerka z innym

  Fajnego masz kumpla i dziewczynę. Tacy godni zaufania ;) Podobno takie sytuacje kręcą facetów którzy czują, że mają "słabe geny" i ich podświadomość dąży do pozyskania czegoś lepszego z zewnątrz.
 3. Moroni

  Problem

  Powiedz, że OK -ALE: - to ty szukasz faceta i przejmujesz w tym w pełni inicjatywę, szukasz takiego żeby ci się podobał wizualnie ( nakreśl dużo cech) - (wjedź mu na ambicje) powiedz, że to musi być ktoś z trochę większym rozmiarem sprzętu niż ma on -postaw jeszcze parę warunków Albo zrozumie i temat zniknie, albo masz przyzwolenie i w pełni swobodnie szukasz następcy
 4. Moroni

  Filmy porno podczas sexu ?

  Znajomy kiedyś sugerował, że jak trafi się mocno nie urodziwa partnerka, to pozycja na pieska i laptop z filmem na jej plecach ;)
 5. Moroni

  Pierwszy seks z facetem

  Można wspomóc się jakimś lubrykantem, albo może to kwestia gry wstępnej. Kolejnym razem pewnie będzie dużo lepiej, bo stresu będzie mniej. Odprężyć się, nie rozmyślać i pewnie będzie dużo lepiej
 6. Moroni

  Łapanie kobiet za tyłek

  Albo pewnie wałach i tylko pisanie zostało
 7. To nie ma być przyjemność, tu trzeba węgiel załatwić, przyjemnie to ma być temu "pasztetowi"
 8. Przytrzasnąć drzwiami przyrodzenie. Marzeniem będzie, aby nie bolało i seks nawet na myśl nie przyjdzie.
 9. Moroni

  Jak długo można mieć 19 lat?

  Czy może kasa za pokazanie gołych zdjęć z internetu?
 10. Moroni

  Jak długo można mieć 19 lat?

  Ale ktoś się musi łapać na te posty, bo inaczej umarłoby to śmiercią naturalną. A swoją drogą ciekawe jaki autor ma finalny zysk? Sama satysfakcję że " leszcze" piszą? Wyciąganie fotek? (Szantaż?) Pozyskanie danych? Zdobycie numeru tel?
 11. "Ojciec z synem jeździli furmanką i sprzedawali węgiel. Podjechali raz pod kamienicę i ojciec mówi: – Idź zapytaj, czy kto nie chce węgla kupić. Chłopak poszedł, puka do wszystkich drzwi po kolei, zagaduje, ale nikt nie chce kupić. Wreszcie na poddaszu widzi uchylone drzwi. Wchodzi i pyta panienkę w szlafroku: – Chce pani kupić węgiel? – A po ile tona? – Po 1300 złotych. – A teraz? – panienka odchyla szlafrok i pokazuje nagą pierś. – No, też 1300. – A teraz? – pokazuje drugą pierś. – Też 1300. – No dobrze, a teraz? – panienka zdejmuje cały szlafrok i staje całkiem naga. Chłopak patrzy, przygląda się i mówi: – Wie pani co? Pójdę się ojca zapytać, bo my w tym tygodniu już dwie furmanki przedupcyli."
 12. Moroni

  Łapanie kobiet za tyłek

  Masz świadomość, że twoje zachowanie, to poziom rozwoju zachowania w sferze seksualnej pomiędzy dzieckiem, a nastolatkiem? Do tego dochodzi jakiś uszczerbek w logicznym myśleniu, bo inteligentna osoba widziałaby, że ma problem zamiast się tym chwalić na forum.
 13. Moroni

  Czarnoskóry facet

  Kwestia smaku jakie hemoroidy lepsze. Ale to zdecydowanie nie moje klimaty próbować
 14. Moroni

  Czarnoskóry facet

  Tak dobrze zadziałały, tylko nie na tą płeć, że jakiś facet wpadł w trans i zafundował mu z zaskoczenia analną seks niespodziankę?
 15. Jeszcze brakuje informacji, czy był to seks klasyczny, czy analny. Ma to dość duże znaczeniem na prawdopodobieństwo zajścia w ciążę...
×