Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Moroni

Zarejestrowani
 • Zawartość

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

95 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moroni

  SEKS szukam kobiety

  Pewnie kwestia pomiaru. Pewnie owinięty miarą krawiecka jak mumia egipska i wychodzi 22, czasami 25
 2. Moroni

  Wibrator

  Wszystko może być dildo jeśli jesteś wystarczająco odważna xD ( Ale to nie dla początkujących, to raczej wyższa szkoła jazdy) Za klasycznym sucharem: "Co wspólnego mają robaczki świętojańskie i zakonnice? - I robaczki i zakonnice świecą."
 3. Maria w miarę nasiąkania forumową wiedzą, zaczyna mieć inne spojrzenie na świat i zmienia się w przeciętnego forumowego użytkownika.
 4. Moroni

  Wszyscy myślą, że się puściłam

  Na 99% czytałem już identyczny tekst ok 1-2 lata temu
 5. Moroni

  Problem z synem. Prosze o pomoc poradę :(

  Jest jeszcze opcja, że gadżety jeśli nie są używane, to są na prezent dla kogoś znajomego na 18. Czasami dziwne rzeczy są kupowane z tej okazji. Przy takich sytuacjach w dawniejszych czasach przywracało się synowi ustawienia fabryczne kablem od prodliża Ale nie polecam... Na koniec wyjdzie, że to zabawki męża
 6. Sama waga dużo nie mówi. Dużo zależy od budowy ciała, typu sylwetki itp. Jeden wygląda przy takie wadze jak Kubuś Puchatek drugi na dobrze zbudowanego. Nie każdej kobiecie ten typ sylwetki odpowiada, ale Pudzian za czasów zawodów strongman, teoretycznie według standardów miał skrajną otyłość (1.86m /145kg). Wyglądał wtedy jednak na kulturystę, a nie na chorobliwie otyłego, z ogromnym brzuchem.
 7. Moroni

  orientacja.

  Coś w tym jest. Porno z lesbijkami łatwiej trafić finezyjne, zmysłowe, itp.
 8. Moroni

  Murzyn z siostrzenicą

  Z jednej strony masz chyba fajne życie z drugiej smutne. Chyba nie masz problemów i masz wolny czas. A smutne, bo szukasz problemów u innych, tam gdzie osoby których to bezpośrednio dotyczy, nie widzą go. Wolny czas można lepiej spożytkować, np. zgodnie z tematyką działu
 9. Tak mówił, ale jak było to wie on sam. Słynny węgierski polityk Josef Szajer tez teoretycznie głosił konserwatywne poglądy, na przyłapano go na gejowskiej orgii Lepiej przynajmniej zachować czujność i ostrożność.
 10. Zawsze on w amoku może odruchowo sie wypiąć i powiedzieć za dużo- a to już może być wskazówka
 11. Może jesteś tylko "przykrywką" aby jego rodzina i znajomi nie podejrzewali, że lubi facetów? Ma on ciągoty do seksu analnego?
 12. Moroni

  Kastracja całkowita mężczyzn

  Chyba, że podciągnie się to pod zmiane płci, to może ktoś się znajdzie... Nie lepiej próbować naprawić działanie niż niszczyć?
 13. Moroni

  Kastracja całkowita mężczyzn

  Bez przesłanek medycznych nikt się nie podejmie, bo jest to okaleczenie, czego lekarzom zabrania nasze prawo.
 14. Moroni

  Kastracja całkowita mężczyzn

  Kastracja? W jakim celu? Moze to ta słona pomyłka nazwy kastracji z obrzezaniem? Lepiej dopytać, bo jak skalpel pójdzie w ruch to będzie za późno:)
 15. Moroni

  Szukam Pani

  Dobrze, że jeszcze w bonusie nie obudził się z poczuciem przygód analnych, albo ze szczotką od WC w 4 literach... Chociaż może przytoczony artykuł pominęł taki szczegół
×