Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Logina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Znajomy wynajął rodzinie z dzieckiem swoje mieszkanie i wprowadził się do kumpla bo potrzebował kasy.Ludzie tak zniszczyli mu mieszkanie,że powiedział nigdy więcej nie będzie wynajmował nikomu.
 2. pani Lempart to ja w ogóle nie rozumiem ,ona jest po 40 tce, jest zdeklarowaną lesbijką,już na studiach była w związkach z kobietami więc nigdy nie będzie w ciąży, to dlaczego walczy o prawo do aborcji .
 3. Odgrzewany stary temat...Mój syn jest z maja 2007 ,ale nigdy nie pisałam w tym wątku,nawet go nie widziałam...
 4. być może sąsiedzi skarżą się że dziecko płacze,zapytaj o powód dlaczego odstępuje od umowy.
 5. Jeśli masz np.35 lat no to chyba lepiej być rozwódką niż panną.?
 6. na pewno by ci przeszkadzało gdy dzieci w szkole zaczęliby pytać dlaczego ty masz inne nazwisko niż mama, dlaczego nie mają ślubu itp.Byłoby co głupio.
 7. Skoro byłaś mężatką,jesteś po rozwodzie to punkt dla ciebie!Już inaczej to brzmi.Byłam pewna,że jesteś starą panną i już nią pozostaniesz.Wobec tego wina braku dziecka leży po stronie partnera skoro ty masz już dziecko.
 8. Już mamy dzieci.Najstarszy ma 13 lat,najmłodszy 2.
 9. A ja uważam że teściowa powinna do ciebie przyjechać i ferie i wakacje bo będziesz miała lżej Powiesz że źle się czujesz w ciąży i żeby gotowała chodzisz obiady a potem w wakacje że musisz się zajmować nowonarodzonym dzieckiem i żeby pomogła w kuchni
 10. Jeżeli między dwojgiem ludzi jest wzajemna miłość i szacunek to naturalnym krokiem jest ślub.Jeśli ślub nie miałby znaczenia to by go nie wymyślono.Jest po coś.Małżeństwo jest czymś więcej niż konkubinat.Zawsze musi być powód dla którego facet nie chce ślubu.Najczęstszym jest zostawienie sobie otwartej furtki.Pokłócimy się,to cię mam gdzieś i odchodzę.Bez rozwodu,bez tłumaczenia się przed rodziną i znajomymi bo przecież nie jesteś moją żoną!Nic mnie tu nie trzyma.Bez zbędnej biurokracji.Łatwiej jest odejść nie mając ślubu.Nawet po błahej kłótni.Do żony zawsze jest większy szacunek niż do konkubiny, która nie zasługuje na to żeby być żoną.A kobiety siedzą bez ślubu wykonując wszystkie obowiązki żony którymi nie są...smutne.
 11. Ale dla dziecka będzie to miało znaczenie. Chciałabyś żeby twoi rodzice żyli bez ślubu? Bo ja nie.
 12. starasz się o dziecko z partnerem ??zaczynasz życie od dupy strony,może pierw ślub a potem dziecko co??
 13. może być nawet 30 domowników ale 5 gości z zewnątrz, rozumiesz? 5 gości spoza domu twojego!!
×