Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pink2006

Zarejestrowani
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pink2006

  Zalamama

  Ten sam hehe
 2. Pink2006

  Zalamama

  Wiedział o dzieciach od początku. Spotkaliśmy się calowalismy. Pisał że mu zależy I wgl chce być ze mną. A na drugi dzien ze mam nie pisać bo sobie przemyślał i chce być sam i najlepiej będzie jak on usunie mój numer... zabolało..
 3. Pink2006

  On nie chce nikogo

  Poznałam faceta, wszystko było ok, spotykaliśmy się, doszlo do pocałunku. Jeszcze wczoraj pisał, ze mu zależy, ze chce być ze mną.. Co dnia do mnie pisał, ze mu zależy, ze jestem jego. Dzis napisał, że nie chce narazie sie wiązać. Czuje się załamana. Czy to wszystko to były kłamstwa? Kazal mi nie pisać do niego i prosił abym to uszanowala. Ale ja nie rozumiem oo co mi wcześniej głowę zawracal ze mu bardzo zależy I jestem tylko jego. Czy to jakaś jego gra ?
 4. Poznałam faceta, wszystko było ok, spotykaliśmy się, doszlo do pocałunku. Jeszcze wczoraj pisał, ze mu zależy, ze chce być ze mną.. Co dnia do mnie pisał, ze mu zależy, ze jestem jego. Dzis napisał, że nie chce narazie sie wiązać. Czuje się załamana. Czy to wszystko to były kłamstwa
 5. Pink2006

  Jestem zmieszana

  Poznałam faceta, wszystko było ok, spotykaliśmy się, doszlo do pocałunku. Jeszcze wczoraj pisał, ze mu zależy, ze chce być ze mną.. Co dnia do mnie pisał, ze mu zależy, ze jestem jego. Dzis napisał, że nie chce narazie sie wiązać. Czuje się załamana. Czy to wszystko to były kłamstwa?
 6. Pink2006

  Czy już moge?

  Czy już moge spotkać się z innym facetem jesli sie wyprowadzilam od obecnego? Był alkoholikiem. Mamy dwójkę dzieci.to fer ?
 7. Pink2006

  Zalamama

  Tak. Ale to nie miało wpływu na wyprowadzke.
 8. Pink2006

  Zalamama

  Odeszlam Od alkoholika z dwójką dzieci. Sytuacja była masakryczna, pil, znecal sie psychicznie. Narazie poszlam do rodziców. W między czasie poznałam faceta który był zainteresowany relacja, codziennie pisaliśmy, nawet doszło do spotkania. Pisał, że mu zależy, ze chce być moim facetem itd.. jednak od 2 dni cisza.. mial zly dzien wczoraj i mial sie dziś odezwac jednak cisza.. napisalam do niego, wiadomość nie odczytana na messengerze A SMS doszedł. Czuje się beznadziejnie, czy mnie olal?
 9. Odeszlam Od alkoholika z dwójką dzieci. Sytuacja była masakryczna, pil, znecal sie psychicznie. Narazie poszlam do rodziców. W między czasie poznałam faceta który był zainteresowany relacja, codziennie pisaliśmy, nawet doszło do spotkania. Pisał, że mu zależy, ze chce być moim facetem itd.. jednak od 2 dni cisza.. mial zly dzien wczoraj i mial sie dziś odezwac jednak cisza.. napisalam do niego, wiadomość nie odczytana na messengerze A SMS doszedł. Czuje się beznadziejnie, czy mnie olal?
 10. Pink2006

  Olal mnie ? Ważne.

  Pisał, że boi się że po spotkaniu go splawie
 11. Pink2006

  Olal mnie ? Ważne.

  Ja mu wczoraj napisalam nara bo mi nie odpisywał i stwierdził że go splawilam.
 12. Pink2006

  Olal mnie ? Ważne.

  Tak
 13. Pink2006

  Olal mnie ? Ważne.

  Nie rob sobie jaj
 14. Pink2006

  Olal mnie ? Ważne.

  Po
×