Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hgff

Zarejestrowani
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Patrzyłam w internecie i chyba źle coś wpisuje bo nie chce mi się wierzyć żeby takie mieszkania mogły tyle kosztować. Mi chodzi o mieszkanie z kuchnią łazienką i jedynym pokojem.
 2. Ktoś skończył technikum ale nie ma egzaminu zawodowego ani matury lub posiada sam egzamin zawodowy bez matury
 3. Czy to ten sam test który można rozwiązać po pobraniu go ze sklepu play?
 4. Kiedyś na innym forum zadałam pytanie z ciekawości jak sobie odebrać życie. Nie miałam i nadal nie mam zamiaru tego robić. Pytałam się bo mnie to interesowało. Na drugi dzień pojawiła się policja? To już pytania zadać nie wolno?
 5. Ja nie miałam i nadal nie mam zamiaru tego robić pytałam się z ciekawości ale mi chodzi o ludzi którzy chcą żeby im pisać żeby tego nie robili i wzbudzać w ludziach emocje
 6. Nie chce szczerych odpowiedzi. Potrzebuję żeby ktoś napisał że nie jestem gruba. Mam 19 lat 160 cm wzrostu i ważę 58 kg.
 7. Tylko że ja gdy zadawałam to pytanie to napisałam że zadaje pytanie z ciekawości i nie mam zamiaru tego robić. Dlatego nie wiem dlaczego ich to zainteresowało.
 8. W maju skończyłam 19 lat i uświadomiłam sobie jak szybko przeminęły te lata w których byłam nastolatką a za niedługo będę mieć już 20 lat. Po za tym nie mam pojęcia z czego ja się mam cieszyć. Nadal muszę słuchać rodziców bo chodzę jeszcze do szkoły i jestem na ich utrzymaniu. Zmieniło się tylko to że mam więcej lat.
 9. W maju skończyłam 19 lat i uświadomiłam sobie jak szybko przeminęły te lata w których byłam nastolatką a za niedługo będę mieć już 20 lat. Po za tym nie mam pojęcia z czego ja się mam cieszyć że jestem pełnoletnia i tak muszę słuchać rodziców bo chodzę jeszcze do szkoły i jestem na ich utrzymaniu. Zmieniło się tylko to że mam więcej lat.
 10. Kiedyś na innym forum zadałam pytanie z ciekawości jak sobie odebrać życie. Nie miałam i nadal nie mam zamiaru tego robić. Na drugi dzień pojawiła się policja i mówią że są tutaj po to żeby nie doszło do tragedii. Gdybym naprawdę potrzebowała pomocy to chyba raczej psychologa a nie policj.
 11. Na tamtym z wyjątkiem tego że jestem atencjuszką niczego się nie dowiedziałm
 12. Kiedyś na innym forum zadałam pytanie z ciekawości jak sobie odebrać życie. Nie miałam i nadal nie mam zamiaru tego robić. Następnego dnia przyszła do domu policja i mówią że są tutaj po to żeby nie doszło do tragedii. Przecież gdybym na prawdę potrzebowała pomocy to chyba raczej psychologa a nie policj.
×