Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

*Piotr*

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5397
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

324 Excellent

O *Piotr*

 • Ranga
  dezz.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Finanse drenowane jak twoje co poradzić na socjał Ukraińców i darmowe uzbrojenie dla Ukrainców, takie czasy. Każdy kto ma jakieś oszczędności traci.
 2. Leżak twoje obligacje czy akcje , inflacja zżera niz zarobisz.
 3. Jak kupiłem jakiś bu.be.l sprzedawca leciał w ci.ula do zwrotu, zgłosiłem na alle.gro z rekojmi, alle.gro oni go przycisnęli, miał 2 tygodnie czas na wpłatę na moje konto zwrotu, Sprzedawcy myslą jak kupi za kilika zł, ludzie bubli nie odeślą- koszt przesyłki. Smart jest za darmo. tego nie zrobi, ł allegro wypłaciło z własnej kieszeni, pózniej mu komornik ściągnał. Smart opłaca,
 4. Kupuje np u czterech sprzedawców w miesiącu zdaży więcej, , różne rzeczy, policzczcie każada przesyłka 4 x 16zł
 5. nie prawda masz wysyłki za darmo jak i zwroty, jesteś pierwszy priorytetowo obsłużony jak zgłosisz na allegro, coś nie tak z sprzedawcą. Amazonie jest drożej niz na Allegro.
 6. Kup sobie smarta i masz przesyłkę za darmo, w rok oszczędziłem na przesyłkach 700 zł. Teraz coraz drozej wiecej wyjdzie.
 7. Mi to wygląda na uzależnienie od hazardu to choroba.
 8. Nie rozumiem po co krytykujecie jakby jakaś zazdrość.
 9. Dzisiaj oglądałem w tv protestowali niepełnosprawni, 1400 socjalna, mają przyznawać na ile jest niepełnosprawny punktacja. Mają podnieść do 3200 dla tych co robią pod siebie.
 10. Ogólnie aby kogoś poznać trzeba wyjść z domu, tutaj myślą im manna sama z nieba spadnie, samo wszystko przyjdzie. Bierze bo mamusia dała?
 11. Wiedzieć są rodziny pracują na swój status, jak dzieci tak wychowują, uczą biorą kwestie statusu. Zobaczcie w rodzinie. Rodziny patlogiczne gdzie na flaszkę się zbiera, nie napisze szansy nie ma, jak postawi na siebie dorobi sam i doceni to co ma. Większość jest roszceniowych zamiast wziąść sprawy we własne ręce.
 12. Jak byś był mądry dawno przy.gr.u.ch.ał , większość tutejszych panów co jawyżej chce p.obz.ykać nic po za tym. Jest odpowiedzialność. Cenzuruje mi. Edytuj
 13. Młode siksy lecą na fure dom jak ma powodzenie, pewnym wieku kobiety to się kończy. Każdy ma swoje pięć minut, niestety czas przemija, Mają dzieci zostają same, nieliczne mają szczęście, wtedy patrzą aby mieć dobrze, tym kierują jak i na traktowanie, inne cechy im wchodzą jako pozytywne. Pan czym starszy tym lepszy przeciwieństwie do kobiety niestety taka kolej rzeczy. Kijem Wisły nie zawróci.
 14. Niestety egoizm jest zdrowy, postaw na siebie reszta jest beznaczenia. To co zrobisz jest twoje, co zarobisz twoje, jak pościelisz tak się wyśpisz. Kobiety lubią zatadnych efekt uboczny, kobiety niestety lecą na łatwiznę, są wyjątki ale małe.
 15. Sernik może wyjść na ludzi ma największe szanse. Ogólnie co sie liczy wygląd , kultura czystość, założe 90 procernt tutejszych panów nie zmieniają bielizny, skarpetach śmierdzących stopach nie wspomnę,, w towarzystwie umiał zachować.
×