Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ToiTobeznazwy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  704
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie daje pupy tylko te pierwsze. Tak. Dokładnie. Śmieszne ? Ok. Dla mnie to normalne. No ale. Ze ktoś widzi w tym coś nienormalnego. I skoro twierdzicie ze sekks to poniżenie to wy robiąc to samo tez się poniżanie. Logiczne . Pozatym seksss to nie poniżenie czyli obydwie grupy są spoko. maz z żona= upominki prezenty, opłaty za dom prostytutki tez upominki lub kasa To samo.
 2. ToiTobeznazwy

  oddzielne pieniadze w malzenstwie

  Dzieci z Afryki nie miesza się w takie tematy. ale jeśli już ktoś tak napisał. Nie maja, bo taka polityka i im zabierają. To maja prawa Ci ludzie dobiegać się o swoje. Nie, tak tez nie. Jak nic nie masz to nikt Tobie nie spłaci kredytu chyba ze się postarasz znaleźć prace, gdzie ciebie obskuba z podatków ( bezprawie) i na starość lub tez nie będziesz miał dopiero spokój , a bywa i tez tak. Warto wiedzieć , ze bez podatków, czyli kradzieży Twojego mienia kredyt również spłacały się szybciej.
 3. ToiTobeznazwy

  oddzielne pieniadze w malzenstwie

  Najważniejsze. Bardzo dobra metoda. dlaczego? A no... rozwód? No problem. Każdy swoje bierze, bez kłótni i do widzenia. Po co ( w razie draki jak są dzieci) maja tego jeszcze na dodatek słuchać jakiś kłótni typu to moje, a to twoje. Szybciej wszystko pójdzie.
 4. Pierwszy raz z kimś ważnym? Ja nie żałuje zrobic to znobcym człowiekiem. Dlaczego? Każdy dla mnie wazny kto mnie dobrze traktuje. Proste.
 5. Jeśli miałoby wybierać to za jakiś dar. Nie lubie seksu i bez pieniedzy to dla mnie tylko i wyłącznie byłby gwałt.
 6. ToiTobeznazwy

  czy znacie kogos kto rzucil klatwe

  Klątwa szatana= lata na tej ziemi= wtedy nie dożyjesz. No niestety, taka ta materia...
 7. ToiTobeznazwy

  czy znacie kogos kto rzucil klatwe

  ;) nie ma sprawy. Napewno nie teraz. Odpoczywam trochę. Trzeba kiedyś tam... tak odrobinkę odpocząć.
 8. ToiTobeznazwy

  czy znacie kogos kto rzucil klatwe

  Ja dokładnie wiem co to znaczy ten dokument z sztanem. Narazie tego nie napisze, ale zrobię kiedyś o tym film...
 9. ToiTobeznazwy

  czy znacie kogos kto rzucil klatwe

  Ja rzucam na was klątwę i to niezła... Rozwiniecie... Bez wstępu i zakończenia, bo to tam nie istnieje... i tak w kolko i tak w nieskończoność bedziemy się cały czas rozwijać. No ja napewno, bo takie jest moje życzenie. I klątwy się nie rzuca. Można niezła krzywdę samemu sobie zrobic. Moje życzenie? Przekazywać ta prawdę i wiedzę i tak w kolko i tak w nieskończoność
 10. ToiTobeznazwy

  Jakiego jezyka warto sie uczyc??

  Hiszpański prosty. Taki ogółem, który się Tobie przyda, bo wiesz ze jak gdzież wyjedziesz pracować i się takiego właśnie języka nauczysz to super. Aczkolwiek w Niemczech ( to taki przykład) tez mnóstwo ludzi po angielsku rozmawiało, wiec tak mogło się spytać o jakieś słówko jak nie rozumiało po niemiecku to powiedział ktoś po angielsku i zrozumiało.
 11. Jak to posłuchasz i najważniejsze... zrozumiesz... to będziesz wiedział o co chodzi...;)
 12. Tu masz moja odpowiedz. htt ps:/ /youtu.be/S8WMPs2dQO8 htt ps:/ /youtu.be/nG8lkLURV2Y
 13. Jeszcze trochę i skleje mój film. Niby mówię mnóstwo słów, dla mnie to tak zwane ,,jedno zdanie’’ Bo mam mnóstwo jeszcze do powiedzenia na ten temat...
 14. Czy ja tak napisało, ze masz chodzić do prostytutek? I tak tworzą się BZDURY. Ktoś coś napisze inni to przekręca na SWOJE i najgorsza się staje osoba, która coś wyjaśnia i mówi o PRZYKŁADACH, a oni potrafią z tych przykładów zrobic utarte schematy, które nie maja WOGOLE pokrycia z rzeczywistością. Mozesz równie mieć druga żonę, nie ma problemu, jeśli chodzi o pierwsze tez jest opcja, a na stówę jest...
 15. Ja mam odpowiedz w wideo( taki skrót myślowy) jak zlepie te moje wyjaśnienia to tu wstawię link.
×