Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AsiaWin

Zarejestrowani
 • Zawartość

  368
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

151 Excellent

O AsiaWin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AsiaWin

  In vitro 2020

  Wiem, że takie daty są trudne... też tak kiedyś miałam. Swoje pierwsze dziecko straciłam w 2016r. i też myślałam, że teraz bym rodziła... ale już po którymś z kolei dziecku wszystkie daty mi się pomieszały hehe no i czasami łapie się na tym, że zapomniałam że jest rocznica straty któregoś dzieciaka Te daty są dla nas ważne, ale ważniejsze jest to co przed nami! i Trzeba być zorientowanym na działanie, które przybliża nas do celu! W każdej drodze są przeszkody czy to do zajęcia wymarzonego stanowiska w pracy czy jak się męża szuka (ja myślałam, że już nigdy nie znajdę męża, bo wszystkie koleżanki miały tylko nie ja) zawsze sobie myślimy, że no chyba się nie uda...tyle robię a nie wychodzi! Ale ja wiem, że prędzej czy później wyjdzie!!!
 2. AsiaWin

  In vitro 2020

  Ja tak długo czekać nie będę
 3. AsiaWin

  In vitro 2020

  Co za covid... niedługo pol forum będzie na kwarantannie!!! dziewczyny kurujcie się i wracajcie szybko do zdrowia
 4. AsiaWin

  In vitro 2020

  Przykro mi Madziallena trzymaj się, jesteśmy silne więc po odpoczynku wrócimy by walczyć o dzieciaka!
 5. AsiaWin

  In vitro 2020

  Pierwsza procedurę miałam na protokole krótkim. Wyszly 3 komorki. Do drugiej brałam q10 x2 i dhea 25x2. Protokol dlugi. Przy tej samej dawce leków uzyskałam 5 komórek. Nie brałam testosteronu. Moje spostrzeżenie jest takie że przy dlugim protokole pecherzyki rosną równo więc jest ich automatycznie więcej dojrzałych w ten sam dzień. Przynajmniej u mnie tak było:)
 6. AsiaWin

  In vitro 2020

  Jedyne co w tym dobre to mam aż 4 zarodki A Ty?
 7. AsiaWin

  In vitro 2020

  Powtórz za 2 dni
 8. AsiaWin

  In vitro 2020

  Wiosenko to piękna beta! cieszę się że tak urosła, bo miałaś obawy, że wzrost był na granicy!
 9. AsiaWin

  In vitro 2020

  Jak nie będziesz w ciąży odstawisz leki i okres przyjdzie po ok 2-3 dniach. Jak beta nie ruszyła chyba można próbować od razu, jak ruszyła to raczej musisz czekać jeden cykl.
 10. AsiaWin

  In vitro 2020

  Wiosenko a jak u Ciebie?
 11. AsiaWin

  In vitro 2020

  Nie miałam tego badania. Zapytam lekarza co on w ogóle o tym braku zagnieżdżenia sądzi
 12. AsiaWin

  In vitro 2020

  duphaston to progesteron - są różne rodzaje progesteronu
 13. AsiaWin

  In vitro 2020

  Madzia, podchodzisz do następnego transferu w następnym cyklu? Ja muszę chwilę zrobić odpoczynek od leków, bo chyba mam ich dosyć Zobaczę czy uda się podejść na cyklu naturalnym (czy endometrium mi urośnie i czy będzie owulacja po takich dawkach hormonów w tym cyklu). Nie wytrzymam znowu brania leków od 2/3 dc... Trochę psychicznie nie wytrzymuję (stres mnie zżera). Nie potrafię sobie z nim dobrze poradzić. Oczywiście jak myślę logicznie to wiem, że nie ma co się stresować, ale moja podświadomość jest silniejsza Drugi raz brak zagnieżdżenia zarodki niby dobre, endometrium też było ok.
 14. AsiaWin

  In vitro 2020

  Poczekaj jeszcze ten jeden dzień. Skoro embriolodzy dają mu szansę tzn. że ją ma. Tak to by powiedzieli że koniec hodowli. Bardzo mi przykro, że tak się dzieje. Jestem myślami z Tobą...
 15. AsiaWin

  In vitro 2020

  U mnie beta 1,55... no więc tak jak myślałam Madzie dołączyłam do Ciebie Dziewczyny jak Wasze bety? N_asia Gratuluję! Madzia to przynajmniej wina się napijemy dzisiaj
×