Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

aroaroaro

Zarejestrowani
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

108 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. owszem i na takie psy się czeka,często kilka miesięcy. A im było potrzebne na "już" na gorąco,więc nie patrzyli skąd co i jak. Ważne aby kupić.
 2. ja nie wiem kto jest taki naiwny zeby kupowac herbate za 150 zł i szejka białkowego,którego można kupić w sklepie dla sportowców o pojemności 5 kg
 3. może tego nie zdzierżyć ,a jeszcze jakby Majki z dziewczyną zaczęli być power couple jak on z E to już w ogóle. Pewnie by we 4 z Wandziaxami częsciej nagrywali,wakacje,wyjazdy.... Oj oj oj pali się... wyścig o serce Ł i sławę... To,że pojawiają się nowe osoby wokół i na vlogach to normalne ,bo urozmaica i Ł i Wandziaxowi kontent... prawie wszyscy vlogerzy mają swoje "ekipy" bo to wiadomo nowa energia,coś się dzieje itd. Dynastia Wandziaxów będzie się powiększać. A myślę,że i z tym nowym kolegą W zaczną się pojawiać vlogi,bo on jest dosyć kontrowersyjny w wyglądzie,zachowaniu. Ludzie lubią oglądać takich ludzi,bo wzbudzają emocje.
 4. no racja w schronsiku na prezent nie wydają zresztą dali by jakiegoś niewyjściowego burka...jakby on wyglądał przy Charlotte Elizabeth...nie jest godzien. Leżeć na kolanach u Wandziaxa. Musiałbyć koniecznie rasowy,wiadomo niech zazdroszczoo musi byc drogo i wiadomo słodki,malutki aby się dobrze klikało na insta i yt.
 5. W holandii nie ma np bezdomnych psów,więc ludzie kupują psy rasowe. Bo tam kundli praktycznie nie ma. Obowiązki kastracji,jeżeli chcesz rozmnażać zwierzęta musisz to zarejestrować. Większość rasowych psów musi przejść szkolenie,gdy wykazują agresję są usypiane. Ale u nas ludzie kupują psy rasowe,aby się pokazać. Tak jak kiedyś była moda na amstafyy,jak chciało być się groźnym na dzielni. Albo moda na husky... bo ma ładne oczy... tylko nikt nie patrzy,że trzeba z tym psem biegać 30km dziennie. Psy rasowe są zazwyczaj bardziej wymagające zarówno jeżeli chodzi o dietę jak i sposób "prowadzenia". Mukowscy to kolejny przykład " oo malutki słodki york" ale York to terier i wcale nie musi być taki słodziutki. Te psy również wymagają wychowania. Uważam,że w Naszym kraju poziom bezdomności jest tak duży,że warto adoptować. Ja wychodzę z założenia,że przyjaciół się nie kupuje. Nie wybiera ze względu na modę i wygląd na insta. Co innego gdybym żyła np: w Holandii i tam faktycznie jest tylko opcja psów rasowych.
 6. psy ze schroniska,które są określane jako skrzywdzone nie są wydawane od tak,szczególnie do małych dzieci. Zazwyczaj jest wymagana praca z behawiorystą itd... także nie jest to prawdą co mówisz. Osoba adoptująca jest o tym informowana i musi wyrazić ewentualną chęć na adopcję takiego psa i przede wszystkim musi zostać zakwalifikowana do tego. Schroniska są pełne zwierząt,których żadnych traum nie mają i garną się do ludzi. To co mówisz to jest bardzo niewielki procent.
 7. na filmie widac baner tej hodowli , jak jest u wandy na rekach ten piesek
 8. aroaroaro

  Ewa i Youri

  no teraz opowiadają,co by chcieli,jak by chcieli i czekają ,aż zgłoszą się sponsorzy Teraz rzuciła temat poszukiwania lokalu, na pewno liczą na zniżki za współpracę przecież to jest w 1 celu robione,aby znaleźć jeleni,którzy za to zapłacą,albo obniżą ceny.
 9. aroaroaro

  Szarlotka z rodzicami

  bedzie jak ta Diana,tam ja wstawił jej mąż,a W wstawi Niemodna gwiazdy w hotelu,piękne życie,drogie rzeczy ,nagrody to wszystko było po to,aby się uwiarygodnić i żeby inwestorzy myśleli,że mają kase i że te hotele to biznes życia
 10. aroaroaro

  Szarlotka z rodzicami

  moim zdaniem to ta jego zona Diana,to w tym Broker to była pionkiem,a tak na prawdę to on z nimi współpracował. Ona nie wygląda na rekina biznesu,a on jak najbardziej
 11. aroaroaro

  Szarlotka z rodzicami

  Vlog Wandziax 2018 Wigilia,któż to taki siedzi przy stole z A,Wandzia itd? Pani z zarządu wiadomej firmy
 12. aroaroaro

  Szarlotka z rodzicami

  66 należy do Optimy...wątpie,że wyłożyli swoje pieniadze na zakup nieruchomości i remont to jest kilkadziesiat baniek... Myślę,że finansowanie było wiadomo skąd.
 13. aroaroaro

  Szarlotka z rodzicami

  to teraz już nie będzie tłumaczeń,że broker ich oszukał,że to oni niby (gerda) naginali inwestorów... znali sie bardzo dobrze,sama kojarzę tą laske wlasnie z kanalu Andziax! Musieli być blisko baaaaaaaardzo skoro z kontrahentami naganającymi inwestorów nieruchomości jeździli na wakacje,poznawali swoją córkę z nimi itd .... Przecież wiedzieli co Gerda oferuje inwestorom i że nie wypracują takich zysków,a pomimo to W i A brali kase.... ugadali sobie pewnie byznes na wyjazdach i śmiali się z "naiwniaków,co im dała kase" jedna wielka banda. Sory wcześniej myślałam,że może jakaś niewiedza ale teraz to wygląda na działanie z premedytacja. Plan był prosty,zajebać kilka baniek,wybudować (nie zapłacić wszystkim wykonawcom) i czerpać jeszcze później zyski z siedzenia w zarządzie,sory ale tak to wygląda.
×