Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JestemKozak

Zarejestrowani
 • Zawartość

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Baby śpią z tyloma facetami nie dlatego że lubią seks i im się to podoba, tylko dlatego że szukają desperacko miłości i myślą że szybkie pójście do łóżka zatrzyma przy nich faceta
 2. Oczywiście że milion razy łatwiej było w 2008 roku na fotce niż dziś na Tinderze. Dzisiaj portale randkowe to rzecz powszechna i baby po tych wszystkich latach przebywania na nich i otrzymywania atencji mają wymagania z kosmosu. Natomiast wtedy takie portale to była nowinka i dziewczyny były zachwycone że wogóle ktoś do nich pisze.
 3. Gdybym spotkał atrakcyjną i młodo wyglądającą kobietę ale dowiedział bym się że jest po 30stce to i tak ten wiek by mnie odrzucił
 4. I tu się mylisz. To wam zależy bardziej na ślubach, związkach, zakładaniu rodziny itp. niż nam. Więc to wy musicie być atrakcyjne i się starać żeby jakikolwiek facet zechciał was na żonę My nic nie musimy, to wy musicie. To wy macie ciśnienie, nie my.
 5. Szczerze to w internecie wszystkie są ostro porąbane, i te młode i te stare
 6. Każda kobieta po ciąży wygląda na minimum kilka lat więcej niż ma w dowodzie To nawet nie dziwne że wielu facetów traci ochotę na swoją kobietę jak ta urodzi dziecko Twarz, ciało jak i narządy płciowe kobiety po ciąży dostają mocny wycisk
 7. Dla faceta po 50tce to pewnie jest relatywnie młoda i pociągająca
 8. 30latki są mało atrakcyjne fizycznie w porównaniu do kobiet poniżej 25 lat. Widać już zmarszczki i brak świeżości. To po pierwsze. Po drugie są bardzo wyrachowane i kalkulujące. Chcą szybko ślubu i dzieci i patrzą czy jesteś ustawiony. Jak taka 30-latka się z tobą zwiąże to raczej nie dlatego że pociągasz ją fizycznie, tylko po prostu z kalkulacji.
 9. To znaczy że jest patologicznie wybredna albo zdrowo walnięta więc faceci unikają związku z nią Innych opcji nie ma
 10. Przestańcie to robić, to niesmaczne I jak się wogóle takie dziecko musi czuć? Załóżcie im gacie
 11. Podaną przez kobietę liczbę partnerów seksualnych pomnóż przez 3 (bo kobiety chcą wyjść na cnotki więc zaniżają) Podaną przez faceta liczbę partnerów seksualnych podziel przez 3 (bo faceci chcą wyjść na wielkich kozaków i roochaczy więc zawyżają)
 12. JestemKozak

  Czy teraz faktycznie mężczyźnie nie chcą się tak bardzo żenic?

  Raczej mało który facet tak sam z siebie decyduje się na małżeństwo Zazwyczaj robią to tylko dlatego że kobieta suszy im głowę i nie chcą jej robić przykrości Poza tym dzisiaj ludzie są zbyt wygodni i egoistyczni, zarówno mężczyźni jak i kobiety, więc małżeństwo ma bardzo małe szanse przetrwania do końca życia Ja się nie dziwię, dla mnie małżeństwo to też taki trochę bezsens. Pojawia się stres, obowiązki (zwłaszcza gdy pojawia się dziecko), a poza tym jeden partner przez całe życie się w końcu znudzi, nie ma bata że nie. Ludzie w pewnym momencie żyją ze sobą już tylko z przyzwyczajenia albo dla dobra dzieci, a miłość i zafascynowanie już dawno uleciały.
 13. JestemKozak

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  Gdzieś mogli iść do szpitala, gdzieś nie mogli Gdzieś się bali iść do szpitala, gdzieś się nie bali I tak uzbierało się ich 65 000 w okresie 3 miesięcy największej paniki. Proste, logiczne, i całkowicie prawdopodobne. Mówimy o 67-milionowym kraju.
×