Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Fidodido

Zarejestrowani
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

16 Good

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie gustuje w gejach. Mam żonę, wysoką szczupłą blondynkę...
 2. Fidodido

  Toksyczna koleżanka z biura

  Tak to właśnie wygląda.Jakby ta Twoja dręczycielka miała kwalifikacje na to stanowisko to by ją zatrudnili na nie. A tak siedzi i odstrasza inne potencjalne kandydatki.. Musisz pogadać z szefem koniecznie.
 3. Nikogo nie dyskryminuje!!!Niech tylko przestaną wyrabiać cyrki.
 4. Fidodido

  Toksyczna koleżanka z biura

  Jakby mojej kobiecie to się przytrafiło to bym zareagował w następujący sposób. Podjechał samochodem w miejsce w którym przebywa dana natrętna osoba. Wysiadł założywszy wcześniej kominiarke i nastraszył w ciemnej bramie... Oczywiście obczaił gdzie jest monitoring i czy nie ma świadków. Na widok mojej sylwetki w kominiarce już osobnik miałby brązową bieliznę..
 5. Jesteś ich wielbicielką to bądź. Pracuje w centrum i byłem świadkiem tylu dziwnych akcji z lgbt że mnie mndli na samą myśl.
 6. Nie ważna ich częstotliwość. Ta ich śmieszna oprawa jest nie do przyjęcia. Po zobaczenia jednej mam dość serdecznie..
 7. Fidodido

  Toksyczna koleżanka z biura

  Współczuję Ci. To już jest nękanie psychiczne i jest karalne. Jeśli masz fajnego szefa lub osobę Ci życzliwą to zbieraj dowody. Najlepiej żeby to ktoś potwierdził. Ja ze swojej strony, jako facet który ma 194 cm wzrostu, obił bym takiemu gnojowi mordę. Jeśli byłby facetem a nie kobietą..
 8. Widziałem paradę równości w Niemczech. Mieszkam w Warszawie i te całe śmieszne przemarsze też widuje u nas.
 9. Ja piernicze całe to PO i PiS. Kocham Polskę i Polaków. A to co opisałem to widziałem na własne oczy. Wyrejestrowałem już telewizor bo nie będę już płacił abonamentu żeby mnie karmili takim szambem.. Telewizor podłączyłem córce pod PlayStation i wyniosłem do jej pokoju.
 10. Nikt nikogo nie uważa za gorszego lub lepszego. Problem tkwi w tym, że Oni( całe to lgbt) się z tym afiszują. Mówią, że takie życie jest ok i chcą dzieci adpotować. Normalne chyba że tłok pracuje w cylindrze silnika a nie w rurze wydechowej. I całe te parady równości i prowadzanie się na smyczy. Jakieś obsceniczne skakanie po balustradzie i klepanie się po genitaliach. Jaki tu przykład dla dzieci? Chcą się miksować między sobą to niech to robią. Po co robić z tego święto narodowe.?
 11. Fidodido

  Blokowanie na fb

  Doskonale electra to ujęłaś. Teraz w pracy ludzie nie rozmawiają że sobą tylko maile wysyłają. Teraz są jakieś porypane czasy. Zanim jeden z drugim usiądzie do stołu to cyk i fotka na fejsa co jadł. Jedzie pajac samochodem a po drugiej stronie ulicy wypadek. I co? Oczywiście aparacik w ruch i pokazać musi wszystkim co widział ... jeden. To samo się tyczy wszelkiego blokowania. Nie chce jeden z drugim normalnie zakończyć znajomości tylko blokuje i się nie odzywa. Nie używam tego gównianego portalu jak Facebook. Wolę kontakt osobisty nawet w tych trudnych covidowych czasach.
 12. Fidodido

  Pogrzeb

  Ciekawe spostrzeżenia. Też czasem myślę, że te całe pogrzeby są bez sensu. Groby i ta cała otoczka pogrzebowa potrzebne są tylko żyjącym. Zmarłemu przyda się tylko modlitwa. Ja już zastrzegłem, że po śmierci proszę o kremację i łączkę pamięci. Ale jak będzie to nie wiem..
 13. Bycie bankomatem to jedno. Druga strona medalu jest taka, że pałęta Ci się obce DNA po mieszkaniu. A może będą jeszcze niespodziewane wizyty tatusia..
 14. Utrzymankiem miało być..
 15. Daj sobie spokój z rozwódkami!!!! Goń je w diabły. Będziesz utrzymaniem.
×