Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pupcis

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1335
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Pupcis wygrał w ostatnim dniu 14 Marzec

Pupcis ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3585 Excellent

5 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pupcis

  czerwona ...enka

  Daj spokoj to obrzęk
 2. Pupcis

  Pokrzywa gate

  Wchodzę na profil o wege gotowaniu a tam dyskusja czym dla mnie są szmaty. Z jakiej racji? Po co? Będzie jakas konkluzja? Alex na litość bosko czemu sobie to robisz.
 3. Pupcis

  Pokrzywa gate

  Ja z tej rolki zrozumiałam tyle ze kocha jeść i to ja uszczęśliwia i dajmy jej jeść i byś szczęśliwa w spokoju. Taki był zamysł?
 4. Pupcis

  Pokrzywa gate

  Woohoo ale jazda w komentach lol Alex wstawaj!
 5. Pupcis

  Pokrzywa gate

  Czepiacie się. Ona kilka dni temu czuła potrzebę kupowania używanych ubrań i zabawek dla Ba ale nigdzie nie napisała ze będzie takowe kupowac. Czula taka potrzebę jedynie. Proszę, czytajcie kochane ze zrozumieniem!
 6. Pupcis

  Pokrzywa gate

  Alex od razu Ci mówię ze jak będziesz nagrywać jakieś takie byle jakie rolki o tym jak ktoś robi Ci paznokcie (profil kulinarny) to żaden wzrost obserwacji ci nie grozi. To tak nie działa z tymi rolkami.
 7. Zapraszam tutaj fanki gotowania eco i dbania o planetę klonową.
 8. Pupcis

  Hej, tam pod klonem bulwa rośnie!

  Gdzie jesteście przegrywy?
 9. Pupcis

  Hej, tam pod klonem bulwa rośnie!

  Dzień bez knajpy dzień straconym. Ale wy biedaki nie chodźcie po knajpach oszczędzajcie w skali roku tysiące z moim jebukiem na hasło:otyłośćbrzuszna -8% na zakup!
 10. Pupcis

  Pokrzywa gate

  Czy tutaj jest zlot octowych czarownic?
 11. Pupcis

  perfekcyjne recepty

  Pora aby wstawić drugi raz: „Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miała powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałabym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłam, kiedy byłam sama. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałam szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłam I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.”
 12. Pupcis

  perfekcyjne recepty

  o to ten sam pieseczek z fb Alexis gdzie leżał radośnie na dywanie i Alex robiła mu słodkie zdjęcia. Czeeeej……
 13. Pupcis

  perfekcyjne recepty

  Ale w sensie ze co ze Alex jest dumna ze tych sprzętów nie ma? Nie ma sprzętów, które się kupuje na lata, ale szmaty dalej kontenerowiec dowozi do niej Wisłą.
 14. Pupcis

  Uszy spaniela co za mało wpierdziela

  Ale prostacki tytuł aż parsknęłam lol
 15. Pupcis

  Olaf z krainy lodu

  Miała leżeć czytać odpoczywać jeść i patrzeć w okno a nagle ona musi się ibukiem zająć bo jakby zrobiła to po lajwie to wiadomo kalendarz taki zapchany ze musiałaby jedzenie czekolaski przesunąć z 12:10 na 13:10 a na 13:10 ma zaplanowane migdały w czekoladzie i tak cały dzień by się posypał
×