Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Despetka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Despetka

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  Nie ma, to wszystko wymysły rządzących. Głupia grypka, a oni wmawiają, że to jakaś śmiertelna choroba. Dla babci 90+ czy osoby z białaczką nawet zwykły katar będzie śmiertelny więc to, że zmarli na koronkę nic nie znaczy.
 2. Despetka

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  Nie ma żadnej pandemii, ze zwykłej grypki zrobili drugą ebolę... Ja jestem tego świadoma, ale sytuacja w kraju naprawdę jest dobijająca. Najbardziej mnie dołuje ta niepewność, brak konkretnego planu na kolejny rok (szkolny, akademicki). Każdy dzień jest taki sam, szary, nudny, a mi się już nic nie chce. Do tego mam jakiś problem z kolanem, boli mnie jak diabli i nie mogę chodzić po górach, nawet w trakcie pływania boli... Z lekarzami jest problem niestety muszę iść prywatnie.
 3. Czemu uważasz, że nie widzę różnicy? To niektórzy faceci uważają, że jeśli dziewczyna nie ma błony to dzifffka, nawet nie uwierzą, że np w dzieciństwie miała jakiś zabieg czy wypadek.
 4. Despetka

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  A nie macie jakiegoś takiego uczucia uwięzienia? Ja codziennie wychodzę normalnie na spacer, mam też swoje zajęcia, ale ta niepewność, takie zawieszenie... Chciałabym tyle zrobić, a nie mam energii.
 5. Czy też macie takie zjazdy emocjonalne i totalny brak energii? Do tego ta niewiadoma co będzie od września...
 6. Jezu tylko nie bracia Samo słuchanie Kotońskiego jest tak męczące, że nie wiem jak można słuchać na poważnie te jego dwugodzinne audycje przerywane bekaniem.
 7. To zależy od wielu czynników:środowiska, ilości stresów, nałogów, diety, dbania o cerę i włosy; rozwój kosmetyki i med estetycznej też jest ogromny i nadal to kobiety głównie sięgają po takie rozwiązania. A pogląd ten wziął się z tego, że kiedyś kobiety po 40 miały już po 12 dzieci i były wrakami.
 8. Ale, że jak z gejem? Przeszukała mu czarną dziurę czy co? A w ogóle moja św.p.babcia mówiła na takich "Klaudiuszów" Pi/zd/uś-Glancuś
 9. Haha no wiadomo, że zawsze to wina baby. Oni tacy biedni, pokrzywdzeni. Nawet złapani w łóżku z inną potrafią bezczelnie obwinić swoją partnerkę...
 10. Teraz widzę, że prawdopodobnie byłam idealną ofiarą dla nich i dla leczenia ich kompleksów. Cicha, zamknięta w sobie, nieśmiała, trochę za poważna jak na swój wiek...
 11. No niestety całą opinię o sobie czerpałam z zewnątrz, a dla otoczenia byłam idealną ofiarą. Kilka chłopaków mnie wyśmiało kiedy byłam nimi zainteresowana, koleżanki usilnie starały się wmówić mi, że jestem głupia mimo, że uczyłam się najlepiej w klasie. Ciągle słyszałam komentarze, że jestem płaska, brzydka i nic nie warta.
 12. Przynajmniej czułaś się jak kobieta. Mi te obelgi tak utkwiły w głowie, że nawet jeśli jakiś facet powiedział mi komplement to nie wierzyłam. Węszyłam podstęp i odsuwałam się.
 13. Tak, dokładnie tak jest. Jeśli ta "inna" go zechce to poleci z motorkiem w tyłku. Zazwyczaj jednak żadna na niego nie spojrzy to siedzi ze starą żoną waląc do filmików.
×