Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dobry mężczyzna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dobry mężczyzna

  Polecam ten wpis o incelach

  A ja od dzisiaj biorę się za siebie. Za rok będę miał kobietę o figurze jak uzyszkodnik (tudzież dziewczyna z jej avatara).
 2. Kurcze za.j.e.bi.ście byłoby studiować i być jednym z męskich rodzynków wśród studentek. Miałbym pewnie na studiach z 10 partnerek ablo i więcej. Wyszalałbym się, a dziś z najfajniejszą z nich, miałbym rodzinę i trójkę dzieci :)
 3. Temat traktuje o procesie socjalizacji mężczyzn i jego nieadekwatności do dzisiejszych czasów. A propos tego procesu socjalizacji, lub szerzej, kontekstu kulturowego, wiem, że dzisiaj na topie jest 100-procentowa równość płci, ale takie określenia, jak płeć brzydka/płeć piękna czy słaba płeć/silna płeć nie wzięły się znikąd. Przysłowie "mężczyzna ma być tylko trochę ładniejszy od diabła", które powtarzały nasze babki bądź matki, też ma skądś swoją genezę. I o tym właśnie jest ten temat, o tym, że te wzorce nijak mają się do dzisiejszych czasów, zwłaszcza w odniesieniu do pokolenia kobiet 20-sto i 30-sto letnich. Świat się strasznie zmienia. Kolejny przykład - jeszcze niedawno w Polsce całowanie kobiet w rękę było wyrazem szarmanckiego zachowania, a za kilka lat podejrzewam, że stanie się molestowaniem seksualnym.
 4. kupił IM mieszkanie? a ona co do tego związku wniosła? poza tym, nie lepszy partner, który codziennie wieczorem będzie w domu,. z którym pójdziesz do restauracji, do kina czy do teatru? Który będzie woził dziecko do lekarza albo na korepetycje, albo pójdziecie na wspólny spacer do parku? lepszy kierowca TIR'a będący w domu raz na 10 dni?
 5. Przypominam, ten temat nie jest o mnie, tylko o kobietach, o procesie socjalizacji mężczyzn a także jego niedopasowaniu do współczesnych czasów.
 6. Tymczasem takie czynniki jak globalizacja, otwarcie granic, konsumpcjonizm, materializm, social media, również feminizm, spowodowały, że tych kobiet, które pragną porozumienia dusz, jest coraz mniej. Dziś liczy się kasa, rozrywka, seks, wygląd, popularność. Związki są płytsze niż chociażby 20 lat temu.
 7. Dobry mężczyzna

  Oczekiwania kobiet

  Przecież sama w kółko piszesz, że jak młoda dziewczyna wiąże się ze starszym facetem, to oczekuje od niego statusu, kasy, opieki. Więc napisałem to, co takie jak Ty mnie nauczyły.
 8. Dobry mężczyzna

  Oczekiwania kobiet

  Wszystko zalezy jak wygląda ta dziewczyna i jaka jest w łóżku. Jak wygląda 8na10 a w łóżku petarda, to ja bym po nią jechał, gdziekolwiek by chciała. Ale rozumiem, że pytasz z perspektywy mniej więcej równolatka tej dziewczyny i uważasz, że związek powinien być maksymalnie partnerski, więc w tym wypadku ona po prostu powinna wynająć hotel. A zresztą, będzie chyba z koleżankami, powinny mieć wspólny plan.
 9. Dobry mężczyzna

  Czy brak szans u kobiet = bycie incelem?

  myślę że na wsi na Filipinach znajdziesz z łatwością chętną dziewczynę. Wystarczy być białym, mówić po angielsku (przynajmniej jako-tako), być w miarę dobrze ubranym i się uśmiechać.
 10. Dobry mężczyzna

  Czy brak szans u kobiet = bycie incelem?

  to serio jaki problem tam wyjechać?
 11. Dobry mężczyzna

  Czy brak szans u kobiet = bycie incelem?

  Mieć taką kobietę to dla mnie marzenie. Ale chyba nie dowiemy się, czy to Ona.
 12. Dobry mężczyzna

  Mam wysoki Stan lekowy w tym momencie

  co do lęków, może pora zmienić lekarstwa?
 13. Dobry mężczyzna

  Mam wysoki Stan lekowy w tym momencie

  Masz tego typu myśli, a dziwiłaś się, że ktoś inny chciałby jechać na kemping ze znajomymi, mając 41 lat.
×