Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mała_mi

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam ja pozytywny test otrzymałam w 13 dniu. Beta w następnym dniu. Dziś wizyta u lekarza. Powodzenia życzę.
 2. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Absolutnie to nie prowo. Rozmawialiśmy wiele o ciąży, z wnioskiem takim, ze nie ten czas jeszcze, bo wiele jest niedokończonych spraw ale wiemy, że możemy liczyć na wsparcie rodziny w razie gdyby. Gdyby się przytrafiła to będziemy się cieszyć. On bardziej chciał, ja byłam niezdecydowana ale nie nastawiona na Nie. Zdecydował za mnie,wiem. Ale nie mogę obwiniać Tylko Jego ale siebie również, bo wiedziałam, że największe dni płodne akurat, a nam się na amory zebrało. Jego wina, że nie wyjął w czas. Moja, że pozwoliłam w ogóle. Ale! Stało się! I będę Mamą! I Cieszymy się obydwoje!:) Chciałam ostrzec tylko te Dziewczyny, które nie nie są pewne na 100% swego mężczyzny, niech zastanowią sie na co pozwalają w chwili uniesienia. Ja Swojego Mężczyzny jestem pewna dlatego cieszę się ciążą!
 3. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Dziękuję bardzo. Tobie życzę tez takiego szczęścia.
 4. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Cudowny, słoneczny dziś dzień. Mam nadzieje, że zostanie w mej pamięci na długo, bo jest szczególny:) Zrobiłam test. Będę mamą! Cieszę się niezmiernie. Moja Druga Połowa kupiła dziś rano test. Też jest zadowolony. Tak więc wystarczyły dni płodne i chwilka dosłownie "zabawy " aby było tyle szczęścia, w moim przypadku oczywiście. Dziewczyny, którym nie po drodze być już mamą, zabezpieczajcie się w te dni i pamiętajcie, że nawet chwila starczy aby do zapłodnienia doszło. Moj chłopak zrobił to specjalnie ale ja zła nie jestem. Wasz moze tez tak zrobić. Uważajcie dziewczyny kiedy, jak i z kim to robicie. Piękne zdjęcie powyżej ! Pozdrowionka
 5. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Aha jeśli będzie ciąża to uznam, że tak musiało być. Cholernie jestem ciekawa.
 6. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Dzięki że podjęliście ten temat. Dużo się dowiedziałam. Zrobię test i dam znać.
 7. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Muszę coś wyjaśnić, to jak był we mnie nie trwało sekundę lecz krótką chwilę. Widziałam i czułam jak bardzo był podniecony. Rozgrzaliśmy się tak, że nabraliśmy ochoty, nie mogłam mu odmówić, gdy chciał być przez ok 5 sek. we mnie. Emocje wzięły górę ale rozsądek zwyciężył bo nie mieliśmy gumki. Jednakże czułam go chwilę w sobie. Nie chce jeszcze robić test, bo za wcześnie. Ale czuje, że jednak, jakas taka intuicja. A może się nakręcam, nie wiem już. Nie oceniajcie mnie żle.
 8. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Ja test zrobię to oczywiste tylko chce popytać tutaj czy jest możliwość zajścia w ciąże poprzez tylko włożenie.
 9. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  No właśnie, wiem ale to był spontan. Nieprzemyślany niestety.
 10. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Takie odpowiedzi jw. Podziękuję
 11. mała_mi

  Szybkie zapłodnienie?

  Mam pytanie, czy to jest możliwe. Z moim chłopakiem pieściliśmy się wzajemnie, było naprawdę gorąco. Był bardzo podniecony, prosił o seks. Pozwoliłam aby tylko wsadził, bo nie mieliśmy gumki. Od tyłu wsadził i zaraz wyjął. Czy możliwe jest aby mnie zapłodnił? Dodam że był to 14 dc.
×