Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pawemistrz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam nie wiem czy to dobry dział ale wybrałem pierwszy lepszy mianowicie mam problem zostałem pozbawiony statusu osoby bezrobotnej w Powiatowym urzędzie pracy. Stało to się tak że przegapiłem termin wizyty, zorientowałem się dopiero wtedy gdy otrzymałem pismo z urzędu pracy. Sam nie wiem jak to się stało zawsze tego pilnowałem a teraz o tym zapomniałem.
 2. Witam mimo mojego wieku nadal jestem prawiczkiem i bardzo źle mi z tym bardzo chciałbym przeżyć ten pierwszy raz ale trochę się tego obawiam. Jestem nieśmiały i nigdy nie miałem dziewczyny nie chodzi tu nawet o to bo mogła by to być nawet przelotna znajomość byle w końcu to zrobić i przekonać się jak to jest uprawiać sex.
 3. pawemistrz

  Odcięty kawałek opuszka

  Mnie dzisiaj spotkał podobny przypadek obcinałem gałęzie w sądzie sekatorem elektrycznym i przez przypadek nadciąłem sobie opuszek tak że krew się lała i było widać mięso. Wróciłem do domu i ciocia mi ten palec opatrzyła wodą utleniona i paskiem do zamykania ran kupionym w aptece zobaczymy jak się to będzie goić ale blizna pewnie zostanie.
×