Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pawemistrz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. pawemistrz

  Znajomość przez internet

  Tylko ze nagich zdjęć mi nigdy nie chciała wysłać chociaż zapewniała ze kiedyś to zrobi. Nie zadzwoni bo jak chciałem jej podać swój numer to portal go zablokował. Skoro rzeczywiście portal naciąga na kasę to trzeba to gdzieś zgłosić.
 2. pawemistrz

  Znajomość przez internet

  Sporo ale to nie moja wina że ta dziewczyna chciała tyle pisać ja chciałem się dużo wcześniej spotkać ale ona nie. Wypisaliśmy około 1000 wiadomości więc można sobie policzyć po 5zł. Jeszcze w wiekszości to była to pożyczona kasa.
 3. pawemistrz

  Znajomość przez internet

  Ja tu tylko się chciałem poradzić i nikogo nie obrażam więc byłbym wdzięczny gdyby mnie też ktoś nie obrażał.
 4. pawemistrz

  Znajomość przez internet

  Chyba racja naciągają tylko na kasę celowo blokują kontakty aby ciągnąć kredyty i to za nie małe pieniądze. Tylko ja się napaliłem na tą dziewczyne bo obiecała że przeżyjemy razem nieziemski sex no i spałni wszystkie moje fantazje sexualne nawet te najbardziej zboczone. No ale trudno skoro nie chciała się spotkać to jej strata.
 5. pawemistrz

  Znajomość przez internet

  Tylko że problem w tym że z góry blokują dane kontaktowe takie jak numer telefonu email czy adres zamieszkania.
 6. pawemistrz

  Znajomość przez internet

  No nie wiem czy tak jest bo pisaliśmy z tą dziewczyną na różne tematy zaczynając od sexu i życia prywatnego i wszystko mi bardzo dokładnie opisywała co lubi czym się zajmuje jakie ma plany itp. więc to nie może być przypadek. Znalazłem opinie na temat tego portalu i rzeczywiście większość ludzi pisała że to ściema że fikcyjne profile itp. więc mam pewne wątpliwości.
 7. pawemistrz

  Znajomość przez internet

  Ja wiem że gdzieś tam istnieje bo mi zdjęcia swoje wysłała bo jak by nie istniała to kto by wiadomości wysyłał. Jak długo do niej nie pisze to ona mi pisze że płaczę beze mnie i mnie kocha.
 8. Witam od dłuższego czasu pisałem z pewną dziewczyną przez internet na portalu o nazwie Niktsieniedowie. Jest to bardzo drogi portal 5zl kosztuje wiadomość. Wracając do tej dziewczyny z którą pisałem to ona nie chce się narazie spotkać tylko pisać chociaż proponowałem jej chyba z 5 razy spotkanie a ona twierdzi że jeszcze nie jest pora. Nie mam kasy aby wykupywać tak drogie kredyty na wiadomości więc nie wiem co teraz zrobić bo wydałem już bardzo dużo kasy na pisanie z tą dziewczyną.
 9. pawemistrz

  Szantaż przez Facebook

  Skoro jest narazie cisza to nie będę wilka z lasu wywoływał jednak gdyby mnie znów szantażowała to powiem że sprawa jest na policji i może się wystraszy.
 10. pawemistrz

  Szantaż przez Facebook

  Olałem laske nie zgłaszałem na policję i już 6 dni jest cisza napisała tylko czy mam kasę ale nie odpisałem nic chyba sobie dała spokój.
 11. pawemistrz

  Szantaż przez Facebook

  Może tylko postraszyć ją ze zgłosiłem sprawę na policję bo nawet jakbym zgłosił to spiszą to tylko i tak pewnie nic z tym nie zrobią. Nawet nie pomyślałem o tym aby jej płacić bo i tak będzie chcieć więcej.
 12. pawemistrz

  Szantaż przez Facebook

  Myślałem że tutaj mi ktoś coś doradzi
 13. pawemistrz

  Szantaż przez Facebook

  Nie wiem jak mogłem się dać tak nabrać no ale trudno stało się najważniejsze co teraz zrobić. Usunąłem wszystkich znajomych z Facebooka łącznie z tą osobą ale nie wiem czy odpuści bo ma moje nagranie i moje zdjęcie.
 14. pawemistrz

  Szantaż przez Facebook

  Witam nie wiem czy to odpowiednie forum do tekiego tematu ale wybrałem pierwsze lepsze. Mianowicie zaczęło się od tego że pewna dziewczyna wysłała mi zaproszenie do grona znajomych na Facebooku ale teraz wiem że profil mógłbyć fałszywy. Potem jakieś pisanie i od razu zaproponowała mi że rozbierze się dla mnie przed kamerką ale pewnie nagranie tez nie było prawdziwe. Potem ona chciała abym ja też się rozebrał a ja głupi dałem się nabrać i teraz ta osoba szantażuje mnie tym że roześlę moje zdjęcia oraz nagranie wszystkim znajomym na Facebooku jeśli nie zapłacę jej 700zł. Nie wiem co robić ani nie mam takich pieniędzy.
 15. pawemistrz

  Starsza sąsiadką

  Ja bym raczej postawił sprawę jasno tylko nie wiem jak zareaguje
×