Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

fiolcia89

Zarejestrowani
 • Zawartość

  292
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wszystko napisane przez fiolcia89

 1. fiolcia89

  fortissima 5

  taaa skacząc z łapami a potem wołając pomocy XD
 2. fiolcia89

  Jessa

  Jessa nie wygłupiaj się. Taka ładna, inteligentna, wartościowa dziewczyna z tyloma możliwościami, szkoda, żeby marnowała czas na płakanie po jakimś kolesiu...
 3. fiolcia89

  Mirabout

  Typowy dzień z życia | Day in the life | Summer Vlog | Magdalena Augustynowicz ok. 10:45
 4. fiolcia89

  Mirabout

  Niestety nie zdobyłam jeszcze takiej sławy jak Ptaszek Oszoł o którym wspomniała sama Babka z Adamem jednak Mirek im do pięt nie sięga.
 5. fiolcia89

  Mirabout

  Mam nadzieję
 6. fiolcia89

  Mirabout

  Mirek do budy
 7. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Już widzę te esemesy Babki do Adama ze screenem pytania o to czy go kocha "hahaha, Adam, widziałeś? Ktoś pyta czy cię kocham" "Hhaha, ej ale serio... ludzie to są dziwni... niby czemu tak myślą?" "Hehe, nie mogę z Tego, co komu przyszło do głowy, że Cię kocham?" "Hihi, Adam, myślisz, że czemu ktoś o to zapytał?" "Adam czemu nie odpisujesz?" "Adam czemu dorzuca moje połączenia? Rozładował Ci się telefon?" "Adammm!!!! u pewnej osoby jest sygnał... zablokowałeś mnie?"
 8. fiolcia89

  Jabba

  Nie powiedziała wprost, że loda. Ale miała chyba jeszcze mokre włosy po prysznicu i coś opowiadała tak "pieszczotliwie" co w połączeniu z lubieżnym spojrzeniem na Bejtka i ich śmiechem, sugerowało, że coś tam bylo pod prysznicem. To był stary dzień z nami, ale kiedyś była o tym dyskusja na kafe.
 9. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Może to ten jej toksyczny eks?
 10. fiolcia89

  Jabba

  A kto pamięta, w którym dniu z nami, jeszcze ze starego mieszkania, Bu po prysznicu sugerowała, że zrobiła tam Bejtkowi loda i oboje się z tego śmiali.
 11. fiolcia89

  Jabba

  Z tego, co pamiętam to nie miał gdzie mieszkać, bo babcia go nie chciała (?) i przez jakiś czas koczował u kruszynki w akademiku, a dopiero potem babcia się zgodziła przyjąć go z dziewczyną/żoną (?) tak jakoś przez mgłę mi się to kojarzy, ale nie pamiętam gdzie nocował przed poznaniem Buki.
 12. fiolcia89

  Jabba

  Bejtek wygląda jak podstarzały kalifornijski aktor porno z lato 80 :D
 13. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Na dwa. Tzn biuro miała tam gdzie miała. A to tylko dodatkowe studio.
 14. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Mi normalnie działa jej strona :D Chyba zdobyła wasze numery ip i was poblokowała.
 15. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Jest już nagranie z recitalu, który Babka i Adam zagrali w trakcie gali Lodołamaczy:
 16. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Bo ma co rozpowiadać po osiedlu i baby w warzywniaku będą gadać, że młoda Augustynowiczowa z tą swoją firmą po balach się łajdaczy, na pewno z jakimś bogatym biznesmenem się za to przespała. Teraz Pani z wielkiego świata.
 17. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Przecież powiedziała: darmowe vibro ekszyn
 18. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Ahoj pepitki! A Leška Free to se mata? Bo bym se z melanzičkiem ponešla! Aż po same Prahu! Ano... Prestiže zabavu se dalamy!
 19. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Ahoj! Ja sem Babička! Polsko biznesdívka... A tohle je moje frajer Adam! Ale przypalicek! Ne pytajte se!
 20. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Nazywa się Magda, bo tak ma na imię Angielskiego nauczyła się w podróży i nie jest fanką sprzętu APEL
 21. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Dorotka, z całym szacunkiem, bo Cię lubię, ale trochę przesadzasz z tym, że Adam się zmył od Babki. Powtarzasz to za każdym razem i zawsze doszukujesz się dowodów na to, że uciekł. A teraz dopowiadasz teorię, że jak jest to na pewno tylko kilka minut z grzeczności... Skoro jest, to znaczy, że jest i nie uciekł, nie ma co się doszukiwać drugiego dna. Najzwyczajniej w świecie miejsce mogło być już zajęte jak przyszli, a nie wypadało prosić niepełnosprawnej osoby, aby się przesiadała. Wiem, że nie możesz się doczekać aż Adam kopnie Babkę w zad :D no ale jak widać na razie trwa przy niej wiernie :P
 22. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Bejtek pewnie już pisze CV do Social WebLife
 23. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Śmieszne jak uważa się za kogoś lepszego od innych youtuberek, a sam wywleka prywatę i pokazuje göwno kontent, żeby parę groszy na patronie uzbierać frustracja większa niż u Babki.
 24. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  W pełni się z Tobą zgadzam. Wystarczy spojrzeć na jego kontent. Bardzo ironiczny, atakujący wszystko i wszystkich. U Palmy wypowiadał się bardzo negatywnie. Widać było, że trauma go męczy, że ma dużo żalu i sobie nie radzi. Ale woli przelać to w nienawiść, zamiast się z tym uporać i wybaczyć, dla samego siebie, żeby już nie niszczyć siebie nienawiścią. Za to woli dowartościowywać się na YouTube poniżaniem kogoś tylko dlatego, że jest bogaty. U Babki wystawił sobie niezłe świadectwo. Bo jako pseudo znajomy już kolejną osobę oczernia. Co innego zwykły widz, a co innego jak się ktoś zna prywatnie. Sam powiedział, że napisał jej kilka gorzkich słów, może i ją to dotknęło i dała mu tego bana, bo jednak była w niego wpatrzona jako w znajomego. Ale po tym jak emocje opadły, mógł do niej napisać i to wyjaśnić. Nawet gdyby się nie dogadali, to wystarczy iść w swoją stronę. A on teraz ją za plecami wyśmiewa. No trochę słabo jak na kolegę.
 25. fiolcia89

  The Sims 4: Firma

  Mirek, podobnie jak Babka, miał trudne dzieciństwo, z tym, że miał ojca alkoholika, który się nad nimi znęcał i przez to życie nie do końca ułożyło mu się tak jak chciał. Swego czasu kolegował się z Palmą i głosili dosyć kontrowersyjne poglądy. Mirek zasłynął tam tym, że wyśmiewał się i cieszył ze śmierci ojca. Dosłownie powiedział: cieszę się, że mój ojciec zdechł. Już nie ma tego filmiku. Ale było tam o tym, że nie warto wybaczać, rozliczać się z przeszłością, tylko lepiej takie negatywne emocje z siebie wylewać. Oczywiście terapia i psycholog "be". No i nie trzeba dodawać chyba, że z Palmą też się w końcu pokłócił i nie z nią jedną. Z Babką też sobie kiedyś spijali nektar z dzióbków. Słodko sobie pierdzieli, dyskutowali na jego lajwach, wtedy miał mniejszą publikę, nawet chyba spotkanie planowali. A potem zdobył deczko więcej popularności i mu odbiło. Nawet jak chciał wyjaśnić babkę, to jako eks znajomy mógł to faktycznie zrobić prywatnie. Według mnie to słabe, że były kolega teraz się z niej naśmiewa na każdym kroku. Nawet jak babka strzeliła mu focha, to jednak po nim też zostaje smrodek, co to za kolega... Poza tym ma taką typową gadkę, Andziaks, Szusz, Olfa be tylko dlatego, że bogate i luksusowe. A Gocha już super. A sam ledwo co jakąś zapyziałą kawalerkę wynajmuje i pluje jadem na lewo i prawo. Osobiście mu współczuje. Mogliby razem z Babką chodzić na terapię.
×