Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Funkcjaedox

Zarejestrowani
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Funkcjaedox

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Funkcjaedox

  Chellenko!

  Chellenko! Szykuje się kolejny koniec historii. Ale tym razem kolejny prawdziwy koniec historii. A Ciebie ciągle nie ma.
 2. Dzień dobry, Chellenko!
 3. Funkcjaedox

  Poszukuję otwartych kobiet!

  No to już mamy niedzielę. Dzień dobry!
 4. Funkcjaedox

  Poszukuję otwartych kobiet!

  Co to, Chellenko? Śpisz jeszcze?
 5. Funkcjaedox

  Poszukuję otwartych kobiet!

  Dobry wieczór, Chellenko.
 6. Oczywiście, Chellenko, że realna. Jak najbardziej realna. Ta cała dyskusja. Ale, zgoła, jak słusznie zauważasz, zupełnie nierealna. Ale nie to jest największym problemem.
 7. Raczej respirator, Chelenko. Ale mi już nic nie pomoże. Przy czym, żeby była jasność, wcale nie tragizuję. A poza tym, ja już nie jestem żaden Psedło, Psełdonim, Psedłonim i jakoś tak podobnie oraz inaczej. Ja teraz jestem fdox, choć nikt mnie o to nie pytał, czy się zgadzam.
 8. Niełowy, podobnie jak nieloty, Chellenko, mają się dość kiepsko. Ale narzekać publicznie nie mam zamiaru. Za to nie wstydzę się publicznej deklaracji, że bardzo miło mi Cię, po dłuższej przerwie i przed następną przerwą, a raczej finałem, ogromnie miło mi Cię widzieć.
 9. A Ty, Chellenko, nie mydl oczu kierownictwu. Ja już dobrze wiem, czy i kiedy Ty się wygłupiasz, a kiedy jesteś śmiertelnie poważna.
 10. Uszanowanie. Wprawdzie pada śnieg, ale to nie żadna wymówka, żeby nie rozmawiać. Zatem?
 11. A zresztą późno już i najwyższa pora w bety szlafengejn.
 12. Funkcjaedox

  Poznam prawdziwą damę.

  Minęło osiem godzin!
 13. Mam, Bąombel. Wyjaśniłem Ci to już rano. Nie toleruję plugawego, wulgarnego języka. Ani chamstwa. Ani braku grzeczności. Jeśli chcesz tutaj pozostać, to wyłącznie wtedy, jeśli zaakceptujesz zasadę, że w tym lokalu rozmawiamy wyłącznie staromodnym, kulturalnym językiem. A jeśli nie, to proszę - fora ze dwora!
 14. Świetnie rozumiesz, Lillis! Gratuluję bystrości umysłu! Właśnie tak ze mną jest! Swoją drogą, Lillis, skąd wiesz, że ja nie wiem? I jeszcze jedno - zechcesz mi łaskawie wytłumaczyć, co to znaczy "mieć partnerkę"? Bo ja się zupełnie wziąłem u pogubiłem w tych całych nowoczesnościcach.
×