Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WojAbuk

Zarejestrowani
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. WojAbuk

  Pytanie

  Mówiąc szczerze ja bym wolał być przez jedynych lubiany, a innych nienawidzony niż być całkiem zapomniany.
 2. WojAbuk

  Pytanie

  Wydaje mi się że nikt mnie nie obgaduje, bo dla większość ludzi jestem poprostu nikim.
 3. WojAbuk

  Nie wytrzymam już samotność.

  Tak mylę homofony, akurat z języka polskiego miałem 3. Mam zdiagnozowany zepsuł Aspergera (o ile autokorekta nie zmieniła, bo zdaje się że nie mam tego nazwiska w słowniku na telefonie) jak posiałem wyżej, a przed diagnozą zaburzeń z spektrum autyzmu trzeba wykluczyć upośledzenie umysłowe. Kto używa tego akronimu? SOLID i obiect pod względem długość różnią się jedną literą. Teraz głównie C (nie mylić z C++).
 4. WojAbuk

  Nie wytrzymam już samotność.

  O tej porze roku najlepsze jabłka leżą pod drzewem. Odmiany wgrane dodają z drzewa od razu jak dojrzeją. Owszem szybko się psują, ale to jest cechą wszystkich wczesnych odmian.
 5. WojAbuk

  Nie wytrzymam już samotność.

  Nie chcę kogoś kto będzie ze mną, bo mam pieniądze. Zbyt wiele razy dałem się oszukać.
 6. WojAbuk

  Nie wytrzymam już samotność.

  W moim powiecie wszystkie kobiety grające turniejowo które skończyły 16 lat mają dzieci. Co do programowania to spędzam dość dużo czasu na forach w tej tematyce, a nie mogę nikogo poznać.
 7. WojAbuk

  Nie wytrzymam już samotność.

  Nigdy więcej niż jednej dziennie. Rezultaty jak widać. Wieże na słowo. Przyznam że nie już irytuje jak wszędzie czytam że introwertyk pewien poznawać nowych ludzi za postach swoich znajomych, bo takich nie mam. Co do tego typu aktywność to mam ten problem że większość sportów mnie męczy (mam słabe ciało i bardzo wysoką inteligencję), a jak znajdę jakieś sport który mi się podoba to bardzo szybko osiągam poziom zawodowców(sporty indywidualne w których można nadrobić inteligencją), a co do zajęć typu szkła językowa to nie może to była dobra rada przed marcem, ale teraz wszystko jest online. Moje hobby to szachy i programowanie. Czytaj dalej. Pracowałem wychodzić do ludzi, ale bez efektu.
 8. WojAbuk

  Nie wytrzymam już samotność.

  Konto na tinder założyłem w grudniu jak byłem w czystej klasie technikum, a na Badoo w czerwcu po maturze, a jedyne czego się dowiedziałem to że gdy że dziewczyny chcą żeby napisać im coś kreatywnego na opis w stylu „nie odpowiem na Hej Instagram: jakiś nik”, a jak na podstawie nikt na Instagramie znajdzie się ich Facebooka i na podstawie jego napisze się im coś specjalizowanego to jest jeszcze gorzej jak gdyby napisać im „Hej, co u ciebie?”.
 9. Jak ja byłem w technikum to były przez cztery tygodnie podczas których nie było lekcji, ale ty idziesz inna podstawą programową niż ja. Ty idziesz zapewne podstawą którą szły pierwsze klasy gdy byłem w czwartej.
 10. Cześć, już nie wiem co mam robić. Mam zespół azbergera, mam 22 lata, nie mam w życiu nikogo bliskiego i wyleciałem ze studiów na drugim roku, bo banda ...ów na uczelni nie była w stanie zrozumieć że imię i nazwisko nie jest jednoznacznym identyfikatorem człowieka (było nas trzech o tym samym imieniu i nazwisku na uczelni) w efekcie czego ja nie dostawałem informacji o zajęciach, w efekcie pierwszy rzaz w życiu rozważam wyjazd za granicę, bo rzekoma ta uczelnia szkoli speców od bezpieczeństwa cyfrowego w polskiej armii. Przez całe dzieciństwo całe dnie spędzałem nad książkami żeby rodzice mnie zaakceptowali i w efekcie nigdy nie miałem czasu na tworzenie przyjaźni, a akceptacji rodziców nie udało mi się zdobyć. Jedyne co z tego miałem to stypendium naukawe w szkole po gimnazjalnej miałem zawsze trzecią lub drugą średnią w klasie, i między 5-8 średnią w szkole. Bardzo chciałbym się teraz do kogoś przytulić i popłakać jak małe dziecko. Chcę mieć dziewczynę, ale nie wiem gdzie i jak szukać. Proszę „nie piszczcie nie szukaj miłość, a sam się znajdzie” łatwo jest tak wam mówić, ja od pół roku nie miałem się do kogo odezwać i na pewno zdaję miłość tempo patrząc się w sufit całymi dniami. Zanim ja lub reszta świata oszalała w marcu starałem się wychodzić w miejsca gdzie jest dużo ludzi, na siłę się uśmiechać i próbowałem zagadać do dziewczyn które wydawały mi się interesujące lub ładne.
×