Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Natalunka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

83 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wandzia ma te same spodnie (szare dżinsy) na 3 ostatnich zdjęciach? Tak jakoś mi się to rzuciło w oczy oglądając jej ig. Mając tyle kasy i takie zasięgi trochę dziwna sprawa.
 2. Mata edukacyjna wjechała??
 3. Natalunka

  Szpilka i jurek

  Nowy film, tytuł "zniszczyłam pierścionek" na razie nie mogę obejrzeć ale kurde długo go nie ponosiła
 4. Też mi szkoda wandzi ciągle próbuje przypasować się muce, czeka na jego dobre słowo aż ją pochwali, skomplementuje. To takie błaganie o atencję ale nie dziwię się bo koleś ją non stop jedzie.. Smutne..
 5. Ten sklep ze świeczkami w końcu otwarty czy nie?
 6. Jurek szykuje live, aż sobie włacze na chwilę posłuchać, może będą muczosy
 7. Dlatego nie ma co i wierzyć. Reklama na rekalmie, powiedzą wszystko co im każą byle im zapłacili. Helloo trzeba jakoś na czynsz uzbierać teraz będzie 2x tyle reklam co do tej pory.
 8. W nowym vlogu u muki youri masuje kark wandzi i szczerze? Jak tak patrzę na nich to pasuje on do niej bardziej niz muka jakoś tak wizualnie i chyba charakterowo też. Najlepsze, że ona z nim przemalowała ścianę w sypialni, a muczos jak zwykle 2 lewe ręce nawet za to się nie garnie.
 9. To mieszkanie wgl jakieś piękne nie jest i to nie zazdrość, serio przecież już lepiej jakiś domek od osobności z ogródkiem i tarasem tej samej wielkości. A nie sory zapomniałam, że mieliby za daleko do knajp
 10. Na sto pro będzie wynajęta sprzątaczka
 11. Bo oni się nie umieją cieszyć życiem tak o po prostu, że mają siebie, mają dziecko, jakąś tam "karierę". Pieniądze im wszyskto przysłaniają, cieszą się jedynie z wielkich rzeczy. Pojaraja się z pół roku nowym mieszkaniem i zaś nastanie nuda
 12. Chciałam to samo napisać! To pokazuje jak warto się cieszyć z małych rzeczy. Także ogólnie to sama się przyznała do tego, że ich życie jest nudne mega współczuję bo na codzień muszą się nieźle nudzić pomimo ciągłych knajp i posiadania kasy..
 13. Muka we vlogu u klatex w restauracji wyjął jakąś książkę z historii i czytał jakiemuś dziecku kogo on udaje? Inteligenta jakiegoś? To na studia niech się idzie wykazać. Ciekawe na kij mu historia jak jego życie składa się z chodzenia po knajpach i krecenia vlogow dla 13 latków.
 14. Czytają kafe jak nic wandzia opowiada o kąpieli małej i o spaniu
×