Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jula6274

Zarejestrowani
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. jula6274

  Nowe znajomości!

  Podajcie w odpowiedzi swoje województwo, a następnie komentujcie z wybranych! Zapraszam do zabawy
 2. nie nędzne tylko legenda na całe życie
 3. jula6274

  Samotność

  Z tego co piszesz za dużo do stracenia masz, także noga do przodu i zacznij nowe życie. Mam nadzieję, że Ci się uda, musisz zawalczyć o siebie bo zasługujesz na to. posłuchaj naszych rad i powodzenia!
 4. jula6274

  Samotność

  My już Ci nic więcej nie doradzimy. Co mogłam to poradziłam, na samotność jest lek czyli ludzie ( i spotykanie się twarzą w twarz), chcesz to spróbujesz, chcesz to napiszesz do mnie nawet, nie chcesz to nie.
 5. jula6274

  Samotność

  no o tym mówię. wyjście poza strefę komfortu i spróbowanie.
 6. jula6274

  Samotność

  czujesz się bardzo samotna, ale nie masz ochoty na wyjścia, to sobie nawzajem przeczy. co masz na myśli pisząc iść w świat?
 7. jula6274

  Samotność

  Ale powinnaś.
 8. jula6274

  Samotność

  Raz że poważny kryzys w związku, 2 człowiek jest ISTOTĄ STADNĄ. Potrzebuje kontaktu z ludźmi, wtedy jest szczęśliwszy i spełniony. Na tym powinnaś się przede wszystkim skupić - znalezieniu znajomych. Porozmawiaj szczerze z mężem o tym co Ci nie pasuje, że nie pyta jak się czujesz, jak Ci minął dzień, nie interesuje się Tobą. Jeśli sytuacja się nie zmieni zostaw go. Mało tego, myślę że nawet jeśli wasze kontakty byłyby super to i tak byś się czuła samotna, słyszałam o takich przypadkach. Powinnaś poszukać znajomych, nie muszą być od razu super hiper ale tak jak pisałam na początku. Jak byś miała problem z szukaniem ich to napisz pv, postaram się pomóc.
 9. jula6274

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  ale zawiść. nie wiedząc nawet jak wyglądam mówisz że patrzą się na moją dupę i nic innego
 10. jula6274

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  a najgorsze że ja ciągle nie mogę w to uwierzyć. Może dlatego, że sama tak nigdy nie robiłam, nie prześladowałam nikogo, nie byłam zazdrosna, najwyżej podziwiałam
 11. jula6274

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  nie będę tego komentowała Ps. naucz stawiać się przecinki i kropki, zwykle od razu mówię, że nie piszę z osobami które ich nie stawiają bo to zwyczajnie męczy.
 12. jula6274

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  Nie byłam w stanie spojrzeć w lustro kiedyś. Dosłownie. Miałam się za taką brzydką. ok. 17.r.ż stwierdziłam, że jest w miarę ok a później faceci jeszcze bardziej podnieśli moje poczucie własnej wartości, za co im dziękuję.
×