Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dorotka2000

Zarejestrowani
 • Zawartość

  357
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

176 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Racja, spokojnej nocy.
 2. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Tak samo jak magunia, w wyobraźni. Jest bardzo chudy.
 3. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Czy tu są ludzie opóźnieni w rozwoju? przeczytaj co napisałam w poście: ,,To wyobraź sobie sytuacje, że osoby sprawdzające nic nie zauważą, no bo biedna na wózku ma kota, trochę chudy ale ok. " Ludziom którzy bili swoje psy i było to widać policja nie odbierała zwierząt a ostrej ma odebrać Toz bo kot jest chudy? chyba w waszych snach. Jest mi go żal, ale tu chyba nic nie można zrobić a jak ktoś już chce, proszę bardzo. Ja niestety Nie.
 4. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  To wyobraź sobie sytuacje, że osoby sprawdzające nic nie zauważą, no bo biedna na wózku ma kota, trochę chudy ale ok. Ostra wiedząc że tu o tym piszemy zgłasza sprawę o nękanie. Nękanie czyli wywieranie presji na osobie, rozumiesz ? czyli może zgłosić to, że tu o tym piszemy że naślemy kontrole, że to są bezpodstawne pogróżki ( bo kontrola nic nie wykazała ). Jakiś litościwy policjant pokroju Adama usiądzie nad kafeterią i zobaczy co my tu wypisujemy na jej temat i na 100% przyjmie zgłoszenie. A potem co odważniejszych ( czyli Was ) łatwo znaleźć. I po co mi to? W jakim Wy świecie żyjecie? nie mam ochoty na tę rozmowę, bo chyba żyjecie jak ostra w jakiejś bańce i nie wiecie co ludzie potrafią teraz odstawiać za cyrki.
 5. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Możesz zgłosić o 5000 do których o informacje dostęp ma każdy.
 6. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Ty chyba nie wiesz jakie są podstawy prawne do zgłoszenia np. nękania i stalkingu. Teraz w dobie poprawności politycznej możesz zgłosić wszystko, 99% spraw idzie do śmietnika, ale przez tą jej niepełnosprawność, nie koniecznie. i tu jest problem. Ale proszę, zgłaszajcie ją na lewo i prawo powodzenia, jeszcze się idioci podpisujcie pod tym.
 7. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  No to jeżeli Jesteście tacy odważni proszę, zgłaszajcie ją na wszelkie możliwe sposoby
 8. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem parę moich ostatnich postów. Nigdzie nie napisałam że to szycha i że trzęsie Redą, napisałam, że zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy z litości. Donosy i inne tego typu akcje w jej przypadku mogą mieć niemiłe konsekwencje bo jest nieobliczalna. Uwierz mi, gdyby ktoś ją pocisnął otwarcie na yt, np. inny youtuber, ale tak konkretnie że potraciłaby widzów do zera, zapożyczyłaby się, ale wynajęła by prawnika który by tę osobę udupił. Zresztą, widać ciężko tu niektórzy myślą.
 9. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  A jak mi udowodnisz, że wysłałam anonim? albo że nie wysłałam? nie udowodnisz. Idź tym tropem, a nie będziesz za słówka łapać.
 10. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Proszę bardzo zgłaszaj. Potem jeszcze napisz tutaj na forum że to Ty zgłaszałaś. Gratuluje mózgu.
 11. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Odpowiedz jest zawsze ta sama: nikt nie chce zadzierać z niepełnosprawną, bo to na wstępie przegrana sprawa.
 12. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Nie trzęsie, ale ze względu na swoją niepełnosprawność zawsze znajdzie się ktoś w urzędach kto jej pomoże. Taki jest fakt, żeby ją gdzieś zgłaszać trzeba to robić anonimowo, a nie pisać tu na forum które odświeża 100 razy dziennie.
 13. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Nie chwale się, piszę jak to wygląda. Myślisz że jak ona czyta nas tutaj teraz i np. za tydzień miałaby kontrole w domu do kota, czy w firmie, myślisz że nie będzie wiedziała kto ją nasłał? proszę Cię...a znając ją zgłosiła by to od razu jako nękanie. Zresztą nic Wam nie musze udowadniać
 14. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Wiesz nie przesadzałabym ale tak samo było np z tym jak chciałam zgłosić do kontroli jej 5000 i dowiedziałam się, że ona zna kogoś kto może jej życzliwie powiedzieć kto ją zgłosił, więc zostaje listy anonimowy bez podpisu. Chcesz się w to bawić- proszę bardzo.
 15. Dorotka2000

  Kasieńka Fasola się wkurzyła

  Chociażby za to, że tutaj o tym piszemy, ona potem ma kontrole której sobie nie życzy i może mnie pozwać za to że wzywam do niej odpowiednie służby i nie daj boże oni nic nie stwierdzą a ja skończę w sądzie z ...ką która ze względu na swoją niepełnosprawność wygra na dzień dobry. Nie- dziękuje.
×