Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

CzerwoneSzpilki

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. CzerwoneSzpilki

  Praca po 8 godzin marzeniem?

  Może zwyczajnie nie masz możliwości na inną pracę? Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem fizycznym w małej wsi. Jeżeli chodzi o umowę zapewne masz rację, że często ludzie są na "śmieniówkach" albo "na gębę". Sama teraz prowadzę biznes i wiem jak ciężko jest znaleźć sumiennego pracownika i jak ogromne koszty muszę ponosić oferując komuś umowę o pracę. Wolałabym móc dać taką umowę każdemu, kto takowej zapragnie, ale niestety to dla mnie problem - po 2 tygodniach ktoś nie przychodzi, albo myśli, że od razu może iść na zwolnienie. Są dwie strony medalu.
 2. CzerwoneSzpilki

  Mam 30 lat i boję się sama zostać w domu

  Robisz coś z tym? Nie wiem czy dam radę długo tak wytrzymać.
 3. CzerwoneSzpilki

  strach depresja praca

  Hej Twój post jest trochę niezrozumiały - brakuje mu znaków interpunkcyjnych i przez to ciężko cię zrozumieć. Myślę, że odpowiedni ubiór, makijaż oraz fryzura mogą zmienić twoje nastawienie do siebie
 4. Hej Jak w temacie. Boję się być w domu bez innej osoby dorosłej . Strach nasila się kiedy się ściemnia. Obawiam się różnych rzeczy. Czasami bólu, czasami, że ktoś skrzywdzi moje dzieci. Zupełnie irracjonalne obawy. Dlatego też postanowiłam założyć konto na Kafeterii - aby porozmawiać z ludźmi, może się rozluźnię i przestanę trząść portkami. Czy jest ktoś, kto ma podobnie? Jak sobie radzicie?
×