Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Antaress

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. Antaress

  Czy dla kobiet zawsze liczy sie kasa?

  Albo jest lekkoduchem, ale po prostu lubi leczyć zęby? Większość ludzi zarabia dobre pieniądze nie dla tego że to był ich główny życiowy cel, tylko że lubi robić coś co akurat przynosi dobre pieniądze.
 2. Na pewność siebie, własne zdanie czy asertywność (która owszem, w swoich następstwach nie zawsze jest miła) - można poderwać. Ale bycie oschłym i chamskim raczej utrudnia sprawę.
 3. Może za młodu, potem kolejne kosze weryfikują nasze możliwości. Chyba że ktoś jest dzbanem. Choć w moim wypadku nawet szukanie w niższej lidze niż moja na nic się zdało.
 4. Znam chyba tylko jeden taki przypadek. Babka teraz ma chyba 42 lat. Nie ma dzieci pracę zmienia co rusz. Nie wygląda źle jak na swoje lata ale jest dosyć infantylna z zachowania. Jej wybranek jest infantylny jeszcze bardziej niż ona i chyba traktowany trochę jak dzieciak którego się nie dochowała.
 5. W 2007 jak pisałem do swoich rówieśnic na fotka pl to przeważnie odpisywały. Teraz jak piszę do 20 latek to zapomnij że któraś raczy odpisać. Straszne księżniczki się z nich zrobiły. Przecież po za łysiną i kilkunastoma kilogramami to nic się nie zmieniło. Nawet praca i miejsce zamieszkania to samo.
 6. Kiedyś ogólnie było łatwiej. Bo się przystojniejszym było.
 7. Jakąkolwiek zawsze się znajdzie. A jak jeszcze da się do zrozumienia że szuka się poważnego związku a nie ons czy fwb jak 3/4 facetów, to nawet można trochę powybrzydzać.
×