Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Działka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  431
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

54 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No coś ty, przecież sam byłeś dzieckiem. Może stuknij w sufit kijem jakimś? Planuję dziś: Chcę spotkać w tym dniu człowieka co czuje jak ja. Chcę powierzyć mu, powierzyć mu swój niepokój. Chcę w jego wzroku dojrzeć to światełko, które sprawi, że on powie jak ja, jak jaaaa... EG
 2. Działka

  Pora na śniadanie.

  Wstajesz o nieludzkiej porze. Co na deser? Pchełki szachrajki śpią snem sprawiwdliwego. ;) A ciebie chcę mieć na deser, a ciebie chcę mieć na potem. Zachowaj dla mnie coś więcej niż tylko obrączkę i ocal dla mnie niecnotę. MG
 3. Działka

  Jaki portal randkowy

  W tym właśnie jest niezwykłość.
 4. Działka

  Jaki portal randkowy

  Poczekaj, pomyślę bo wydaje się, że twoje wyznanie jest na serio.
 5. Działka

  Jaki portal randkowy

  Wybitnych na przykład kłamców, kochanków, romantyków, szarych ludzi i tych, którzy kochają marzenia. Takich, którzy lubią dawać nie oczekując niczego w zamian. Takich również, którzy świetnie gotują, słuchają i nie noszą rękawiczek.
 6. Działka

  Jaki portal randkowy

  Są dosyć przyzwoite strony, na których można poznać wybitnych ludzi. Powiedz uczciwie czego szukasz to ci powiem gdzie iść.
 7. Działka

  Jak 'sciągnąć' narzeczonego do domu?

  To przewrotne co wyznam, ale według mnie autorka nie chce być z tym człowiekiem.
 8. Nie każdy potrafi rozmawiać o uczuciach, zrozum to. Zrozum też to, że kiedy jedno kręci drugim drugi albo zawija żagle albo podejmuje grę. Albo też właśnie dąży do porozumienia. Niestety w pojedynkę jest to niemożliwe, to by się dogadać. Ludziom się to nie udaje, osiągnąć poziom najwyższy - czyli szczerość, prawdę i porozumienie względem siebie, bo się wstydzą tym kim są. Swoich pragnień, obaw i ułomności. Wiesz, miłość sobie czeka, dojrzewa, jest albo ucieka. Ludzie umierają i jest za późno na to, by żyli razem i razem się zestarzeli. Miłość, jak to łatwo powiedzieć.
 9. Działka

  wzbudzenie pożądania w kobiecie

  Tak! Taniec jest wszystkim tym co rozluźnia każdy mięsień i wznosi erotycznie. Wtedy można wszystko. Racja! Dobrze, już nic nie pisz bo sprawisz, że powiem coś głupiego.
 10. Zauważa często błędne sygnały ponieważ wysyła sygnały błędne. To rodzi nieporozumienia i nic z tego nie wychodzi. Mężczyźni, a właściwie jeden którym się sugeruję był dojrzały a bardzo wstydził się tego, że mnie kocha. No i później było za późno... na miłość. Powiedzmy to tak. Wiesz co? Ty wiesz co.
 11. Działka

  wzbudzenie pożądania w kobiecie

  Bez pośpiechu. Poczekam. Do zobaczenia.
 12. Działka

  wzbudzenie pożądania w kobiecie

  Hipotetycznie: Nie znasz mnie ale ja cię pragnę. Ty tego nie wiesz i chcesz się dowiedzieć. Co robisz, gdzie i jak dotykasz? Nieważne.
 13. Działka

  wzbudzenie pożądania w kobiecie

  No nie chcesz poniewierki? Dobrze, to zapalę. Fantastycznie. Idź i baw się przyzwoicie i nie bądź długo. A fajkę obstawię ci jutro rano.
×