Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kamilakokos

Zarejestrowani
 • Zawartość

  328
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

376 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kamilakokos

  Folkowe klimaty

  Moim zdaniem Buczydło doprowadziło się do takiego stanu, że ona nie potrafi sama wyjść na dwór. Nie wyobrażam sobie, że chwyta za klamkę i jeszcze przekręca klucz. No nie ma bata. Więc nie widzę sensu uczenia psa chodzenia przy wózku. Dodatkowo ta pętla na szyi, kto tak szkoli psa? Niby mają jakąś profesjonalną behawiorystkę, a metody jak z przed półwiecza.
 2. Kamilakokos

  Folkowe klimaty

  Ja też uważam, że to chodzenie Buki z psem to tylko celem pokazania, że można i to ich pies. Nie ma najmniejszej szansy, że ona sama z nim wyjdzie.
 3. Kamilakokos

  Kol mi blondii

  W tym filmiki u Miss Basia zachowuje się zupełnie inaczej. Jakoś tak uśmiechnięta jest, bardziej na luzie. W swoich produkcjach zawsze sztywna jakby kij połknęła, na wdechu, nóżka z przodu + głupia paplania. Na prawdę zupełnie inna dziewczyna. Ale ta druga (nie znam jej) słodzi jej w co drugim zdaniu, aż cukru nie potrzeba. To są jakieś super psiapsi?
 4. Kamilakokos

  loveandgreatshoes

  Dokładnie. Nie oglądam już dziewczyn jakiś czas, bo są dla mnie tylko słupem reklamowym, ale to że Justyna ma dzieci, a Kaśka nie to od razu ta druga ma być załamana i kończyć przyjaźnie, serio? Ja nie mam dzieci, autentycznie nie mam na razie w ogóle takiego pragnienia, a mam sporo znajomych z dziećmi. I jak nie ględzą w kólko i w kołko tylko o swoich bombelkach, to mamy praktycznie taki sam kontakt jak wcześniej. I to często z ich stron słyszę, że mi zazdroszczą, czy to pracy, czy podróży, czy nawet tego że śpię do 11 w weekend. Mnie w drugą stronę nic nie kłuje. I na prawdę sporo jest takich ludzi, nie wszyscy muszą mieć parcie na ślub dziecko i dom za miastem. Jak ma Kasia - nie mam pojęcia i też się nie wypowiadam.
 5. Kamilakokos

  Mamasita

  Jezu, wyobraziłam to sobie. Scena jak z horroru jakiegoś. Wiecznie nienajedzona wielka Bu w klatce. Ja pamiętam, że jak wzięliśmy szczeniaka, to on, z racji tego że były nas 4 osoby w domu i każda się z nim po części zajmowała, na początku wszystkich nas traktował w miarę równo, przywódca stada został ostatecznie wybrany dopiero po kilku miesiącach. Endżi ma prościej. Dla niej istnieje tylko Bartek, Buka to jakiś dziwny skrzeczący mebel w mieszkaniu. Nawet trochę szkoda. Z drugiej strony widać, że ona sama nie garnie się do głaskania, czy przytulania psa. Najważniejsze słitaśne opiski mame i tate na insta.
 6. Kamilakokos

  Mamasita

  Obejrzałam tego vloga. Ciarki żenady. Mame i tate pełną gębą Najbardziej dziwny moment film to i tak jak szczeniak pogryzł tanie linoleum, które specjalnie dla niego kupili. Obraza całej rodziny na nic nieświadomego psiaka. Buka nie spała całą noc, Bart nawet słowa nie umiał wydusić taki był wku^%&$%^. Afera, jakby psiak im pół mieszkania zdemolował.
 7. Kamilakokos

  Mamasita

  Ze mną by nie miała tak łatwo. Musiałaby iść na przymusową dietę. Nie mam pojęcia ile ona może ważyć, bo w sumie jest mała, ale przecież oprócz tego że musi ją dźwigać, to ona jest już ekstremalnie niesamodzielna. Ledwo głową rusza, w ciągu ostatnich paru lat zrobiła się monstrualnych rozmiarów. Chciałabym od niej szczerze usłyszeć, czemu jej nie zależy na tym, żeby poprawić swój komfort życia. W ogóle fajnie jak ON na youtube są szczerzy, przez to są lepiej odbierani. Myślę, że gdyby i Buka i Bapka były szczere z widzami na yt, mieliby ich na pewno sporo więcej i nikt normalny ich by specjalnie nie hejtował. A tak to mamy jakieś dwa wyidealizowane życia. Buka na dodatek jeszcze wjeżdża ze swoją depłesją tylko jak akurat temat jest na czasie, albo żeby zatuszować jakieś swoje potknięcia.
 8. Kamilakokos

  Arlena

  Ja myślę, że ona po prostu ma baaardzo ciężki charakter. Ona jest najmądrzejsza (widzowie to w ogóle często głąby), nieomylna, wszystko zawsze ma idealne. Z dzieckiem tak nie jest, pewnie wiele rzeczy poszło nie po jej wyidealizowanej myśli. Dodatkowo jest mega na swoim punkcie przewrażliwiona (mimo że ciagle podkreśla jaki to ma dystans) i każdą najmniejszą uwagę odbiera jak wielki atak. Ale uwaga napiszę dzisiaj coś też o niej pozytywnego. Wypisała się z kościoła, nie chrzci dziecka, nie wyprawia roczku. I podkreśla, że tak można i żeby nie iść za pędem ludzi, tylko robić to co sami uważamy za dobre. Nie mam dziecka, ale potrafię sobie zwizualizować te jęki i płacze, gdybym stwierdziła, że pierwszych urodzin nie wyprawiam. No szatan mnie pewnie opętał.
 9. Kamilakokos

  Mamasita

  No taki totalny krindż co ona odwala. Ona chce być postrzegana przez wszystkich jako matka. Ja kochałam wszystkie swoje zwierzaki, ale taka relacja jest po prostu niezdrowa i nie wiem, czemu jej się wydaje że to jest takie fajne i warto takim zaburzeniem się szczycić. Wydaje mi się, że też to wszystko jest bardzo na pokaz, a jak ludzie z Internetu nie patrzo, to ona tego psa już tak bardzo nie kochusia.
 10. Kamilakokos

  Arlena

  Dokładnie. Plus bardzo przewrażliwiona na swoim punkcie. Wszystkie wiadomości odbiera jako hejt (nawet komplementy), a sama czepia się wszystkich o wszystko.
 11. Kamilakokos

  Mamasita

  Dokładnie. Jeśli dziecko żyło we wczesnym dzieciństwie przez długi czas w patologicznej rodzinie na prawdę trudno jest wyjść z tymi dzieciakami na prostą. Znajoma pracuje w DD i jak opowiada co tam się dzieje, to włosy dęba stają. Moim zdaniem trzeba być mega silnym, cierpliwym, wytrwałym itp., żeby podołać temu i kochać takie nieswoje dziecko, które daje nam ostro popalić każdy dzień.
 12. Kamilakokos

  Mamasita

  Odbiegając od tematu, kiedyś bardzo chciałam adoptować dziecko i dużo o tym czytałam i się dowiadywałam u źródeł. Ostatecznie z pomysłu zrezygnowałam. W Polsce tak na prawdę mało jest dzieci do adopcji. Większość dzieciaków w Domów Dziecka ma nieuregulowaną sytuację i patologiczną rodzinę, która za nic w świecie nie zrezygnuje ze swoich praw. Dzieci, których rodzice zmarli, a wcześniej żyli w kochającym domu, najczęściej są przygarniane przez kogoś z rodziny. Temat rzeka i powiem wam, że na dzień dzisiejszy nie chciałabym przez to przechodzić.
 13. Kamilakokos

  Chmielowiecka

  Ten Kamil to dla mnie no taki typowy ge* (jest to na cenzurowanym tutaj?). No albo jest baaardzo zniewieściały. Chociaż osobiście nie znam ani jednego faceta hetero, który tak się pieści swoim głosem. Pewnie wiecie o co mi chodzi. Karolina wpatrzona jak w obrazek. Ta ekipa boomersów mi się takim krindżem wydaje, jakiś twór na potrzeby internetu.
 14. Kamilakokos

  Mamasita

  Widać już po niej irytację endżel. A Bartolomeo to też ostatnio wieczny ułlop. On chodzi jeszcze do pracy?
 15. Kamilakokos

  Arlena

  w sumie by do niej pasowało. Antypatyczna się zrobiła okropnie. Nie wiem, może to źle zabrzmi, ale macierzyństwo jej nie służy. Wyszły z niej wszystkie złe cechy.
×