Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jakaja1@tlen.pl

Zarejestrowani
 • Zawartość

  282
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

292 Excellent

O jakaja1@tlen.pl

 • Urodziny 1 Marzec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. jakaja1@tlen.pl

  lgs

  W dodatku takie nuuudy, że oglądać się nie dało. Sztuczne to było, nudne, rozwleczone, nie, nie, nie.
 2. jakaja1@tlen.pl

  Agasava

 3. jakaja1@tlen.pl

  lgs

  To że ktoś ma krótsze nogi to nie znaczy, że ma nie chodzić w takich spódnicach. Ja mam odstające uszy. I co? Mam nie chodzić w spiętych włosach? . Mi Justyny ciuchy się nie podobały. Szorty i trench jakoś mi się gryzły, pomijając że trench sam w sobie jest po prostu nieładny. Ta czarna ...enka... Duży dekolt, odkryte ramiona i kurtka... I co? Wejdę do pomieszczenia, zdejmę kurtkę i zostaję w plażowej ...ence. Bez sensu. A gadała jak nakręcona. Jestem na nie, jeśli chodzi o Dzastę.
 4. jakaja1@tlen.pl

  lgs

  Nigdy niczego takiego nie powiedziały.
 5. jakaja1@tlen.pl

  lgs

  Dziwne zagranie. Mogła nic nie mówić o tym remoncie, albo od razu powiedzieć że chodzi o nowe mieszkanie. Z drugiej strony przecież może mówić tyle ile chce, no i może nie chciała zapeszać. Tak, czy owak życzę jej powodzenia.
 6. jakaja1@tlen.pl

  Rude włoski w trójmieście

  Ja też ją lubię, fajne ma życie i rzeczywiście nie gra bardziej mądrzejszej, ciekawszej niż jest. Tylko cały czas nasuwa mi się pytanie, jak ona poradzilaby sobie jak zdecydują się na powiększenie rodziny.
 7. jakaja1@tlen.pl

  Rude włoski w trójmieście

  Ala pokazała klasę. Nie rozgrzebywala ran, poszła do przodu.
 8. jakaja1@tlen.pl

  Rude włoski w trójmieście

  Odżyła, rozkwitła, pięknie wygląda. Mam wrażenie, że żyje swoim najlepszym życiem. Oczywiście jak na Alę. A tamtym zostało siedzenie w wynajmowanym mieszkaniu i zarabianie na dziecku. Zresztą ,, popularność,, Martyna zawdzięcza Ali a nie sobie.
 9. jakaja1@tlen.pl

  Rude włoski w trójmieście

  Ala to wygrała życie na tym rozwodzie. Strus że Strusiową to jej przysługę zrobili.
 10. jakaja1@tlen.pl

  lgs

  Też mi się nie do końca te buty podobają, zwłaszcza te sandałki. Ale dziewczyny da się oglądać, nie mają tych powiększanych ust, doczepow, są mile w odbiorze. Justyna mogłaby tylko nie gwiazdorzyc.
 11. jakaja1@tlen.pl

  lgs

  Mnie się podobały. Może i reklamy, ale na tle innego badziewia, leni popadajacych w samouwielbienie, Kasia i Justyna prezentują przyzwoity poziom.
 12. Anka to straszna atencjuszka. I ta szopka z drugim ślubem. Jak mieli potrzebę odnowienia przysięgi to mogli iść do kościoła, później na obiad a ta cały cyrk odstawia. Ze ten Robert się na to godzi.
 13. jakaja1@tlen.pl

  Prze prze prze pyszne perełeczki

  Ja też. Jak widzę Justynę na tle białych kafelków to od razu daję do przodu.
 14. jakaja1@tlen.pl

  Prze prze prze pyszne perełeczki

  Teraz Justyna się trochę uaktywniła, ale jak zniknęła praktycznie w ogóle to Kaśka wszystko prowadziła, wymyślała, nagrywała filmy, dawała zdjęcia na insta. Ostatnie vlogi nudne, że można usnąć, ale ostatni film o Lublinie widać, że dużo pracy w niego włożyły. Na tle innego dziadostwa i targowiska próżności na yt wypadają naprawdę dobrze.
 15. jakaja1@tlen.pl

  Olivia Nincevic

  Powtórzę się, ale przy jej możliwościach,ilisci wolnego czasu, pieniędzy, wsparciu od matki ona tak marnuje czas i potencjał. Nawet żadnego filmu nie zrobi porządnie, tylko wszystko na odczep się. Słaby dźwięk, mamrocze pod nosem, nieciekawe tematy, reklamy to już brak słów jak ona się do tego przykłada. Skupiona na sobie atencjuszka.
×