Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bombka.

Zarejestrowani
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli chcę zamówić jedzenie na firmę to zamiast imienia I nazwiska mam wpisać dane firmy? Muszę mieć rachunek na firmę, a pewnie tych dodatkowych I tak nikt nie czyta.. Zamawial ktoś coś tak?
 2. Dziękuję za odpowiedź. Trochę to smutne...
 3. Nie za bardzo jestem w temacie naliczania wynagrodzeń, dlatego liczę na Waszą pomoc. Jak to możliwe, że mimo otrzymania dodatku okolicznościowego (urodziny, jeśli to ma znaczenie) moja wypłata jest niższa niż bez niego? Nawet I takie dodatki są opodatkowane? A może ktoś coś błędnie wyliczył?
 4. Z góry dziękuję za chamskie I nic nie wnoszące komentarze - trollujcie gdzie indziej. Ja mam problem I szukam pomocy. Ostatnio zauważyłam coś niepokojącego, mianowicie wstydzę I boję się wychodzić z domu. Nigdy nie lubiłam siebie I być wśród ludzi, ale teraz jest to bardzo silne, zapewne przez to, że moje życie (studia, praca) od 6msc nieprzerwanie jest zdalnie. Wychodzenie z domu do sklepu wiąże się z okropnym stresem I nieprzejmnymi odczuciami przez całą drogę I pobyt w sklepie. Całe szczęście, prawie nigdy nie muszę pokazywać się na kamerce w pracy. Kiedyś to się jednak skończy, wiecznie zdalne życie nie będzie trwać I tego się boję - tego powrotu do pokazywania się publicznie dzień w dzień I to przez tak długi czas. Teraz wychodzę z domu tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę I staram się jak najrzadziej ze względu na to, jak paskudna jestem, a I tak takie wyjście kosztuje mnie dużo. No trudno, tak jest, tak mnie stworzyła natura I zostaje mi się z tym tylko pogodzić I spróbować jakoś sobie poradzić z tym strachem I uczuciem wstydu. Nie chcę iść z tym do psychologa, wolę zrobić coś z tym sama, nie wiem tylko co I jak I dlatego tutaj piszę, bo liczę, że ktoś mi pomoże. Od razu piszę, że nigdy siebie nie zaakceptuję, więc takie komentarze są zbędne - gdybyście wyglądali tak, jak ja, wiedzielibyście o czym piszę I taka rada przez palce by Wam nie przeszła. Chodzi mi raczej o to, jak nie myśleć o tym, że jestem paszczurem podczas bycia poza domem albo konieczności pokazania się na tej kamerce, bo to naprawdę paraliżuje I jest przykre, upokarzające?
 5. Z góry dziękuję za chamskie I nic nie wnoszące komentarze - trollujcie gdzie indziej. Ja mam problem I szukam pomocy. Ostatnio zauważyłam coś niepokojącego, mianowicie wstydzę I boję się wychodzić z domu. Nigdy nie lubiłam siebie I być wśród ludzi, ale teraz jest to bardzo silne, zapewne przez to, że moje życie (studia, praca) od 6msc nieprzerwanie jest zdalnie. Wychodzenie z domu do sklepu wiąże się z okropnym stresem I nieprzejmnymi odczuciami przez całą drogę I pobyt w sklepie. Całe szczęście, prawie nigdy nie muszę pokazywać się na kamerce w pracy. Kiedyś to się jednak skończy, wiecznie zdalne życie nie będzie trwać I tego się boję - tego powrotu do pokazywania się publicznie dzień w dzień I to przez tak długi czas. Teraz wychodzę z domu tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę I staram się jak najrzadziej ze względu na to, jak paskudna jestem, a I tak takie wyjście kosztuje mnie dużo. No trudno, tak jest, tak mnie stworzyła natura I zostaje mi się z tym tylko pogodzić I spróbować jakoś sobie poradzić z tym strachem I uczuciem wstydu. Nie chcę iść z tym do psychologa, wolę zrobić coś z tym sama, nie wiem tylko co I jak I dlatego tutaj piszę, bo liczę, że ktoś mi pomoże. Od razu piszę, że nigdy siebie nie zaakceptuję, więc takie komentarze są zbędne - gdybyście wyglądali tak, jak ja, wiedzielibyście o czym piszę I taka rada przez palce by Wam nie przeszła. Chodzi mi raczej o to, jak nie myśleć o tym, że jestem paszczurem podczas bycia poza domem albo konieczności pokazania się na tej kamerce, bo to naprawdę paraliżuje I jest przykre, upokarzające?
 6. No z tym dyskomfortem to nie sądzę... No dobra, nieważne. Poznałam mniej więcej Wasze opinie, za wszystkie dziękuję. Temat uważam za zamknięty.
 7. Nie, po prostu jestem brzydka. Zresztą nie o tym ten temat, a o tym, czy pójść do kogoś miłego, kto może raz a porządnie zrobiłby co trzeba (raz na jakiś czas, rzecz jasna), jak przełamać ten strach I wstyd przed tym, no I czy któraś już to robiła.
 8. Mało śmieszne są Twoje wpisy, ale prawdziwe. Z tym że... przestają być na temat.
 9. Może I jest na pęczki. Ale "lubią zaliczyć" te ładne...
 10. Chcę wreszcie seksu, a nie tylko zabawa solo. Jestem biseksualna, więc płeć jest bez różnicy.
 11. Nie, na takie znajomości szans nie ma. A bezpłatnie to już wgl odpada.
 12. Skorzystałabyś z usług dziewczyny czy faceta? Szukałaś sposobu, jak ogarnąć ten strach? Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, ale ten strach I wstyd jakoś mnie zawsze od tego odciągają.
×