Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wsz91

Zarejestrowani
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

 1. Jak będzie pielęgnować w sobie gorycz nie poczuje wtedy znowu uczucia do Ciebie które nazywane jest miłością.
 2. Ale niestety go zawiodłam i ta kłótnia była w kwietniu. Sporo już czasu minęło. Po kłótni rozstaliśmy się na kilka dni po czym on napisał abym do niego przyszła dał nam szanse ale nie chciał ze mną o tym rozmawiać co się stało. To był błąd bo pielęgnował i wciąż pielęgnuje w sobie gorycz dlatego nie czuje miłości. Pod koniec sierpnia powiedział że to koniec oczywiście doszły inne powody które nie były związane ze mną jakieś problemy finansowe itp Teraz twierdzi że nie wie czy kocha czy nie i zależy jemu tylko na spotkaniach od czasu do czasu. On mnie kiedyś zawiódł to była poważniejsza sprawa każdy tak uważa ale umiałam z nim porozmawiać, zaufać ponownie i przebaczyć. Przypomniało mi się ta sytuacja w momencie gdy wypomniał mi tą kłótnie z kwietnia. Widocznie każdy jest inny i każdy kocha ma swój sposób.
 3. Dla mnie nie była wyrozumiała i myślała tylko o sobie.
 4. Właśnie ale wydaje mi się że to nie była tak mocna miłość z jej strony
 5. Raczej nie przebaczy. Nie jesteśmy ze sobą już od 2,5 miesiąca a to nadal boli. Walczyłam o niego, ale to nic nie dało. Ale nie chce tracić kontaktu ze mną to jest na plus. Kilka lat temu przebaczyłam jemu poważniejszą sprawę on napewno nie przebaczyłby mi tego. To nie jest sprawiedliwe
 6. Jestem takiego samego zdania. Ale niektórzy uważają że jak ktoś walczy o swojego byłego czy byłą to nie jest prawdziwa miłość. Bo prawdziwa miłość da odejść tej drugiej osobie. Dla mnie to bzdura totalna.
 7. Racja to prawda. Ale wszystko ma swoje granice jeśli ktoś cały czas popełnia te same błędy pomimo rozmów to niestety związek rozpadnie się wcześniej czy później.
 8. Nie chciałeś słyszeć o najgorszym nie chciałeś jej stracić dlatego unosiłeś się. Ona myślała pesymistycznie a ty optymistycznie. Dla mnie to nie jest powód aby się odkochać.
 9. Ja również tak miałam a najgorsze jest w tym wszystkim to, że wybaczało sie błędy swojej drugiej połówki. Gdy Ty znajdziesz się na jej miejscu to Tobie nie przebaczy. "Każdy z nas pomimo błędów ma możliwość naprawienia tego co nieodpowiednie i tego co krzywdzące. Choć czasem nie dostaje się tej drugiej szansy, bo uczucie zostało nazbyt zdominowane przez gniew, złość, żal, to wciąż tam jest. Jeśli dana osoba będzie pielęgnować w sobie gorycz, to zakamufluje co jest w niej najcenniejsze - miłość..i tym samym będzie jej trudno do niej dotrzeć. Dotarcie jest ograniczone ale nie niemożliwe - potrzeba czasu, wielu rozmów oraz czynów.." Tu jest pięknie napisane rozmowy jeszcze raz rozmowy. Każdy popełnia błędy oraz zasługuje na drugą szansę. Dlatego tak wiele osób rozstaje się, bo nie potrafią ze sobą rozmawiać. Niestety mój były nie chciał ze mną rozmawiać o tym co się stało pielęgnował w sobie gorycz i doszło do rozstania.
 10. Wsz91

  Toksyczna miłość

  Zgadzam się
 11. Co to znaczy wg Was toksyczna miłość ? Jestem ciekawa Waszych odpowiedzi
 12. Wierzycie przesądy np. jak piecze prawe ucho to ktoś o nas myśli a jak lewe to obagduje itd ?
 13. Wiem co czujesz bo sama to przeszłam prawie 2 miesiące temu. Nadal jest mi ciężko również bardzo angażowałam się w ten związek i wciąż go kocham niestety nie potrafię się odkochać. To boli
 14. Wsz91

  9 lat związku i nic

  Facet nie jest dojrzały wygodnie jemu mieszkać z rodzicami. A swoją partnerkę nie traktuje poważnie, jest z nią wyłącznie tylko z wygody. Powinni się rozstać, bo ten zwiazek do niczego nie prowadzi. Wiem z doświadczenia, że będzie jej trudno uporać się ze stratą, ponieważ to jest jak żałoba. Ale z czasem będzie jej łatwiej. W przyszłości pozna kogoś kto ją doceni i będzie chciał z nią założyć rodzinie i wziąć ślub. Tutaj nie widać zaangażowania. On jej chyba nie kocha.
 15. Nie mogłabym być z kimś z wygody nie wyobrażam sobie tego. Warto być z kimś kogo naprawdę się kocha wtedy taki związek ma szansę przetrwać.
×