Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kassandraaaaaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  No i on nawet nie odpisuje tak normalnie.. wczoraj nic nie pisał, może to on zakończy? Wole go wyprzedzić i zrobić to pierwsza.. z drugiej strony jakby mu zależało to nie czekałby na moja inicjatywę z seksem? Tylko chociaż zacząłby mnie całować?
 2. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Ale to dlaczego tak jest? Kurde ja od zawsze z każdym potrafię złapać kontakt i wgl.. ja za BardZo może się przy nim od początku spinałam.. chciałabym to po prostu pokazać od innej strony, ok niech już między nami nic nie będzie nigdy.. ale żeby on nie myślał o mnie jako o nudnej lasce.. bo to w takim razie o to chodzi?
 3. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  A doradź mi jak to w takim razie mam poluzować żeby go trochę to tknęło? Z jednej strony ciagle go usprawiedliwiam bo znalazł niby czas w weekend i trzy dni pod rząd bez seksu był, pomyślałam ze on w ten sposób chce mi pokazać ze jemu wcale nie na tym tylko zależy..
 4. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Halooo bo nie wiem czy wyjść z propozycja zaproszenia go do mnie, czy zwyczajnego zagadania co tam? Czy bardziej go zaboli jak po prostu będę milczeć i to ja go oleję? Po dłuższej analizie zaczynam podejrzewać go o typ narcyza.. co o tym myślicie?
 5. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Ale czeka na inicjatywę czyli zaproponowanie spotkania? Czy co masz na myśli?
 6. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Nie, ale chyba nie powinnam?
 7. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  No i dziś znow się nie odzywa cały dzień..
 8. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  No i jak czytam znow twoje słowa to zgadzam się tak właśnie się czuje z jednej strony a z drugiej strony zastanawiam się co robię zle, ze może fajnie by było byłaby adrenalina i on zaczął by mnie postrzegac jeszcze inaczej i by się wkręcił.. (dzień wcześniej zabrał mnie do Wrocławia i mega dziękował bo było super) a z drugiej strony właśnie te wcześniejsze wątki.. to w środku czuje, ze nie traktuje mnie tak jak powinien, a jeszcze ma oczekiwania jeszcze chce ode mnie inicjatywy żeby poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjny i męski.. bo na początku znajomosci był mega niepewny, a teraz ma mnie i była najwyraźniej i ciagle daje mi sygnały jaki z niego to macho i tekst „jestem w domu, jakby co to wpadaj „ no masakra a ja chce za wszelka cenę go zdobyć! Co jest ze mną?!
 9. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Dzięki za ocenę tej sytuacji.. masz rację, tak poczułam się po powrocie do domu.. ze byłam bierna, tylko jak teraz pociągnąć temat dalej? Jak coś zainicjować skoro byłam bierna? Teraz już po fakcie.. czy wrócić do tematu?
 10. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Ale od maja ciągnie się sprawa ze on nie wie czego chce.. ja nie jestem nudną osobą a przy nim mam wrażenie, że totalnie nie mam o czym gadać.. widzę sms byłej i mi się odechciewa.. on nie jest słowny i ja nie potrafię przy nim być w 100% sobą.. on na ciekawe tematy nie wchodzi więc ja nie mam nawet jakiegoś zaczepienia.. no tu miały być negocjacje które sam narzucił, ale nie zaczął przy mnie.. nie rozumiem?
 11. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Co to znaczy podniecać kogoś psychologicznie?
 12. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  To co ja mam zrobić? On ciagle faje mi sprzeczne sygnały..
 13. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Czyli dobrze ze na dodatek nie wyszłam wczoraj jeszcze z inicjatywą?
 14. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  Ale patrząc na cała sytuacje co o tym myślisz? Ja ciagle rozkminiam.. to jest straszne, ciagle uważam ze jestem niewystarczająca skoro tak długo to trwa.. pisze co tam do byłej, no masakra
 15. Kassandraaaaaa

  Co facet ma na myśli?

  To było wczoraj wieczorem.. może po tym zerwie kontakt
×