Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

użytkownik

Zarejestrowani
 • Zawartość

  177
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez użytkownik

 1. I tak się zastanawiam czy covid prostytutki popchnął do niestandardowych ruchów, czy po prostu wcześniej nie trafiałem? https://www.kurnik.pl/stat.phtml?u=wilgotnalwica&g=th znajomych też ma ciekawych
 2. W ogóle to mocne słowa jak na podstarzałą pyruskę, którę nar/u/c/h/ała dzieci i teraz nie wie co z nimi robić.
 3. Zapalcie świeczki, bo młody, 17-letni chłopak umarł. https://tygodnikbydgoski.pl/polska-i-swiat/10-godzin-wozili-17-latka-karetka-szpitale-odmawialy-pomocy-koronawirus-rzecznik-praw-pacjenta
 4. użytkownik

  Jeszcze jedna ofiara pana covida

  Przecież stąd ten temat, kapitanie oczywisty.
 5. Kiedy ostatnio wyskoczyłaś na piwko z jakimś prawdziwym, nieskładającym się z literek w przeglądarce, znajomym? @BoniBluBuka
 6. W przeciwieństwie do ciebie, świetnie się dogaduję z płcią przeciwną. Mimo 50 lat na karku i kilku martwych oraz wielu jeszcze żywych kotów w twoim otoczeniu, wciąż zdajesz się nie rozumieć, że jesteś zdaje się jedyną osobą, która kafeterią zastąpiła sobie życie.
 7. Jesteś pierwsza w wyrażaniu opinii w każdym, nawet najbzdurniejszym temacie. Ewidentnie masz da dużo wolnego czasu i nie obchodzi mnie czy krytykujesz nemepisdo czy nie. Nie oczekuję poklasku, zaczynam nowy rodział na kafe i przygodę z rust od codziennego plucia na kukolda czego nie rozumiesz?
 8. Nie słyszałem. Wiem natomiast jakie szkody wywołuje parental alienation syndrome oraz niezdrowy pociąg do kafeterii i zgłębiania wszystkiego, co płytkie, i właściwie nie wymaga żadnego komentarza, a mimo to zawsze jesteś pierwsza.
 9. Dzieciaki się tak łatwo nie przeziębiają. Nie tłumacz sobie popędu do kafe fałszywą troską o zdrowie dzieci. Chciałaś się rozmnożyć, to teraz masz przez 24/7 je wychowywać i nie trzymać w betonowej klatce.
 10. To chyba często się nimi zajmuje, wręcz wygląda jak gdybyś praw rodzicielskich została pozbawiona - co się w Polsce nie zdarza. Zamiast pieprzyć kocopoły do telefonu/laptopa, wyjdź z tymi gówniakami się przewietrzyć.
 11. Uważaj, żeby opieka społeczna się twoją osobą nie zainteresowała.
 12. A TY ONKOSFERA, CO TY W OGÓLE ODPIERRDALASZ CO GDYBYM JA MIAŁ DWOJE DZIECI, TO NIE MIAŁBYM CZASU ŻEBY SIĘ PORZĄDNIE WYSRAĆ, TYMCZASEM TY NONSTOP TUTAJ JAKIEŚ DYWAGACJE PROWADZISZ
 13. ALBO OPLUWACIE ZE MNĄ ALBO WYPIERRRDALAĆ Z MOJEGO TEMATU NA PRIVA.
 14. A co oznacza, hejtowanie wszystkiego i każdego z twojej strony od lat przynajmniej 10, jak głosi plotka?
 15. Jest obleśnym mięczakiem płynącym jak guwno z prądem.
 16. Nie musisz udawać, jaki jest koń - każdy widzi.
 17. To z powodu niezbyt lotnych aktywistów, którzy z jakiegoś powodu, często wbrew woli samych zainteresowanych, uzurpują sobie prawo do reprezentowania całej grupy. Tęczaki to w większej mierze takie poetki, które więcej złego niż dobrego robią.
 18. To co powiedzieć o trollującej kobiecie? Bo chyba jesteś kobietą?
 19. Widzę, że są postępy. Niedawno oinks była starym grzybem według ciebie...
×