Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jaaktozbyinny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  473
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

23 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jaaktozbyinny

  Samotność

  Na pewno masz bardzo zachęcający Nick.
 2. Jaaktozbyinny

  Małżeństwo to układ niekorzystny dla kobiet

  Zarówno nieudacznik biedak to nie fajny gość jak i kobieta która nie gotuje i nie sprząta.
 3. Jaaktozbyinny

  Małżeństwo to układ niekorzystny dla kobiet

  W związku i kobieta i mężczyzna ma swoje obowiązki. Tylko nie wiadomo po co przejęłas męskie obowiązki a zaniedbalas kobiece.
 4. Jaaktozbyinny

  Stereotypowa rola kobiety vs związek z mężczyzna

  Kobieta może powiedzieć że to za ciężka praca dla niej. Kobieta nie musi się martwić o utrzymanie rodziny. Kobieta może wydać cała kasę na ciuchy i kosmetyki. Kobieta zawsze z automatu jest lepszym rodzicem. Kobieta może być głupia ale ładna. Spróbuj postawić w tej sytuacji mężczyznę. :)
 5. Jaaktozbyinny

  Stereotypowa rola kobiety vs związek z mężczyzna

  W różnych dziedzinach życia rodzinnego jedna strona ma raz większe prawa, raz mniejsze. Wynika to też z tego że różne rzeczy są dla nas ważne.
 6. Jaaktozbyinny

  Stereotypowa rola kobiety vs związek z mężczyzna

  Najgorszy stereotyp to ten że równouprawnienie jest najlepszą formą związku.
 7. Tylko że mam wrażenie że to Ty jego przekonujesz że robisz dobrze. Z góry zakładasz że to Ty jesteś pokrzywdzona i masz rację. A tymczasem może to on ma rację i próbuje Cię ratować bo Cię kocha.
 8. Widzę że to chyba dotyka głównie kobiet. Na długo przed założeniem rodziny trzeba sobie własną niezależność zaznaczać w stosunku z rodzicami.
 9. Bo to co fla ciebie wydahe sie lepsze nie musi sie wydawac dobre wg innych. Jeden sie zachwyca chodzenie na silownie i twierdzi ze dzieki temu jest lepszy, a drugi slucha w tym czasie Bethovena i tez mysli ze staje sie lepszy. Jeden robi kariere i uwaza ze to cos wspanialego, inny na kariere ma wy...e i uwaza ze swiety spokok to cos wspanialego. Poprostu nie dopasowanie i tyle.
 10. Jak ktoś Ci nie pasuje to nie jest twoim przyjacielem. Rodzic dorosłych dzieci też nie może być toksyczny bo się wyprowadzasz i rozmawiasz jak że starsza osoba. Czyli przytakujesz A robisz swoje.
 11. Poza tym to nie sabotowanie tylko raczej "cale te twoje dbanie o siebie, rozwijanie itd sprawia że coraz mniej do siebie pasujemy" problem ale można go przegadać.
 12. Z tych przykładów wynika że to może być jedynie maz/żona lub wspolosadzony z tej samej celi.
 13. Prace możesz zmienić a z rodziną ograniczyć kontakty. Ale przede wszystkim nie przejmować się co mówią inni i robić swoje.
 14. Piszesz tak, jakby nie bycie leniwym, wyjątkowe dbanie o siebie "robilo" atrakcyjność. A myślę że tak nie jest.
 15. Ja jestem zdania że atrakcyjność nie ma aż tak wiele wspólnego z wyglądem. Oczywiście kobiety są inaczej postrzegane ale w sumie wolałbym mniej piękna a życiową niż odwrotnie. Przy czym od razu zaznaczam że nie każda która uważa się za mądrą nią jest.
×