Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

bella_again

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1360
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1145 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. bella_again

  Mama niedźwiedzica

  Wytarzają się takie warchlaki jak kura i boobsko w tym zbożu a potem rolnik musi zgłosić stratę. Maszyny rolnicze nie złapią plonu który leży na ziemi zdeptany i polamany.
 2. bella_again

  Mama niedźwiedzica

  Ja mam kuzyna z którym wychowywałam się prawie jak z bratem. Po pierwsze niemal codziennie bywaliśmy razem u babci, poza tym gdy byliśmy przedszkolakami na weekendy też czasem on nocował u nas albo ja u nich bo po prostu lubiliśmy się razem bawić. Nikt nam nie wmawiał cudownej więzi i też nie mamy pierdyliarda zdjęć, nie musieliśmy ładnie trzymać się za rączki, dawać sobie buziaków na zawołanie xD rodzicom wystarczyło że się fajnie razem bawimy i tyle.
 3. bella_again

  Mama niedźwiedzica

  Co do tego stylu boho to właśnie robimy remont, przejrzałam milion stronek i już wymiotuję tym stylem na chatę wieśniaka oczywiście wszyscy reklamują swoje tapety/meble/płytki jako oryginalne i niespotykane.
 4. bella_again

  Mama niedźwiedzica

  Bo to miał być boho skansen na sesję, pewnie głąby myślały że w takim BOHO skansenie to porozwieszane są makramy i łapacze snów, na stolach leżą koronkowe serwetki, w romantycznych wazonikach stoją suszone kwiaty xD Czego się spodziewać po garnkotłuku czerpiącym wiedzę o życiu z pinteresta.
 5. bella_again

  Mama niedźwiedzica

  Gdybym była rodzicem tego chłopca to bym ją zrypała bo plaża jest publiczna i każdy może bawić się gdzie chce
 6. bella_again

  Mama niedźwiedzica

  Ciekawe czy się teraz rozgląda i szuka tego kto ją opisuje na kafe xD
 7. bella_again

  Ja ci dam Japonię

  Wybacz nam wielka japońska pani że nam siki nie lecą po nogach z podniecenia kulturą japońską i że oglądamy emi dla rozrywki mając wy.eba.ne na to na ile jej postrzeganie japonii jest subiektywne a na ile obiektywne xD
 8. bella_again

  Szczuplutkie łydki wątłej paplotki

  No właśnie rozwalają mnie takie osoby karmić piersią do 5 r.ż bo zdrowie i who zaleca ale że poza tym cycem dziecko nie dostaje żadnych witamin i minerałów to już wywalone. Zaleceń who dot. ile dziecko powinno dziennie zjadać węgli, tłuszczy, białka też nie słuchają, pewnie nawet nie wiedzą. Ale jak chodzi o karmienie piersią to każda jedna taka idio.tka wyciaga działo pt. WHO zaleca
 9. bella_again

  Szczuplutkie łydki wątłej paplotki

  Chyba nie ma bo ona jest normalna czy coś xD
 10. bella_again

  Szczuplutkie łydki wątłej paplotki

  Teraz wyobraź sobie, że tego wszystkiego nie ma. Dzieci Cię nie potrzebują, nie masz do czego dążyć, nic już Cię nie czeka. Tak często czują się ludzie na emeryturze, dlatego niektórzy zapisują się do klubów seniora, uniwersytetów 3 wieku, rozwiązują krzyżówki, pielęgnują ogródek etc. żeby tylko nie przyrosnąć tyłkiem do kanapy. A inni całe życie przesiedzą na kanapie, życie na kanapie, miłość na kanapie i te sprawy xD i im tak dobrze i nie potrzebują żadnych wyzwań, ani fizycznych a tym bardziej intelektualnych, bo ich mózgi odczuwają dyskomfort gdy trzeba za dużo myśleć, analizować i ogarniać, że świat nie jest prosty i zerojedynkowy. Zobacz na glamki. Nawet nie to że nie pracują, ale one się nawet niczym nie interesują, niczego nie czytają, tylko netflix, żarcie i horyzonty ograniczone do szurowskich infografik z insta. Gdyby nie dzieci, to obie by tymi tyłkami chyba w tę kanapę wrosły jak huba w drzewo. Chciałabyś tak?
 11. bella_again

  Szczuplutkie łydki wątłej paplotki

  Czytam właśnie o tym...
 12. bella_again

  Szczuplutkie łydki wątłej paplotki

  Attention whore. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć wywalenie cyca i podawanie go dziecku stojącemu w wózku sklepowym, zamiast po prostu wygodnie usiąść gdzieś z boku. Nie wspomnę o tym, że zablokowała przejście w alejce bo ona teraz karmi. Krowa wychowana w stodole.
 13. bella_again

  Olejek dżodżoba

  Wtf co jej się stało?!
 14. bella_again

  Odwołany ślub w ogrodzie

  Powiesz coś więcej na ten temat? Zaciekawiłas mnie..
 15. bella_again

  "Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

  Ahaha a to ciekawe, bo gdy w zeszłym sezonie Oliwia szykowała i malowała się na przyjęcie zamiast siedzieć w kuchni z teściową to tu na kafe zapanowało wielkie oburzenie jaka to z niej bezczelna, leniwa dziewucha.
×