Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Makarka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

39 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Obawiam się, że jesteśmy świadkami procesu przepoczwarzania się elfa w gnoma.
 2. Może jeszcze zajmij się sąsiadką, będzie ciekawiej...
 3. Makarka

  Mniejsze od trzech

  To ja chyba normalnego obi8adu nie widziałam :).
 4. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Nie mają zielonego pojęcia o nakładach finansowych, których ta ruina wymaga. Poza tym nie wyobrażam sobie faceta, który do wymiany gniazdka woła teścia, w roli inwestora budowy domu, nawet gdyby z nieba skapnęło. Ławki naprawić nie potrafią, kawałka podłogi położyć, o jakim budowaniu tu mowa.
 5. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Tak, lenistwo jest tu największym problemem. Można by zapytać o z budową domu, ale o czym mówić, jak oni ogrodu nie potrafią wykosić. Wszystko, co wymaga odrobiny wysiłku jest nie do wykonania. Smutne jest to, że oni taką postawę promują w internecie. Najlepiej żeby rodzice dali.
 6. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Oglądałam strzelanie z łuku. Niedźwiedzie w okolicach Ozo mogą czuć się bezpiecznie. I nie ma wytłumaczenia. W internecie jest mnóstwo opisów jak trzymać łuk i napinać cięciwę. Takie wady postawy łuczniczej, jak u Janusza, przenoszą się na celność a raczej jej brak. A dla grażyny ten łuk jest dwa razy za mocny. Jednym słowem kompromitacja bo jak zwykle próbują pouczać innych.
 7. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Krągłości Grażyny też zlekka przyrosły. O ilości podbródków nie wspomnę. Cóż, przy takim sposobie odżywiania problem z wiekiem będzie narastał.
 8. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Gdyby ktoś nie wiedział, to ten wysoki smukły młodzieniec na miniaturce to jest nasz krótkonogi okrągły Janusz, który do zdjęcia wlazł na podwyższenie, żeby być wyższym od znajomego. A na szerokość jest przycięty 2/3. To dla tych, co go chwalili:). Trzeba mieć papiery...
 9. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Czyżby chodziło o ocieplenie wizerunku Janusza i Grażyny? Proszę wybaczyć wrodzoną i dziedziczną podejrzliwość.
 10. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Dobre jest urządzanie kuchni gdy się nie ma kuchni. Czego się nie robi żeby podtrzymać zdychający kanał.
 11. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Obawiam się, że często wspólnie tak się zachowują. Obym się myliła.
 12. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Janusz pierwszy raz w życiu strzelał z rewolweru czarnoprochowego i jak zwykle wymądrzał się, jakby to robił od zawsze a Grażyna mu wtóruje. Pewnie szkołę rewolwerowców będą zakładać. Nie dziwię się, że wkurzają niemal wszystkich, bo tak samo jest ze wszystkim, czym się zajmą, a zazwyczaj są zupełnymi ignorantami.
 13. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Czy oni piorą te piżamy?
 14. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Chyba się powtarzam, ale dużo wskazuje na to, że większość oglądających ten vlog to tacy jak my, co oglądają to dla beki lub z ciekawości, czy można się bardziej skompromitować. No i lokalna gimbaza, która ogląda love story na żywo, kupując papkę, którą dostają.Jedno jest przykre, że są to filmiki ocenzurowane z komentarzy i łapek, jak za dawnych czasów.
 15. Makarka

  Mniejsze od trzech

  Obejrzałam filmik, na którym paraduje jakiś spaślak w samych majtkach. I żałuję. Aż mnie zemdliło. Jeszcze ona, chociaż raczej mało atrakcyjna, to tak paskudnie nie grubieje. A jemu może na biustonosz trzeba się zrzucić? Czemu ktoś tak mało powabny na siłę prezentuje spasione kształty? To ma niby zwiększyć oglądalność?
×