Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ŁapaczChmur

Zarejestrowani
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Co do reszty to nie zauważyłam takiej zależności żeby ludzie wiązali sie po takim samym kierunku studiów, większość moich znajomych i osób jakie znam ma partnera często całkiem po czymś zupełnie innym. W liceum też miałam babe po historii a jej mąż pracował w budowlance.
 2. Może rzeczywiście większość lekarzy wiąże sie z lekarkami bo specyficzne środowisko tak samo dużo prawników z prawniczkami, chociaż moja koleżanka z akademika była po administracji a wyszła za maż za faceta po prawie.
 3. wykształcenie? jest chyba taki stereotyp że prawnik musi być z prawnikiem albo lekarz jest godny tylko być z lekarzem. Nie wiem skąd takie przekonanie ale ja znam więcej osób gdzie oboje mają różne wykształcenie i to całkiem z innej bajki, moi wykładowcy też mieli żony zazwyczaj po czymś innym np mój historyk miał żone po ekonomii. albo socjolog z biolożką. Na moich studiach też nikt sie nie dobierał z tej samej grupy, na kafe pewnie napiszą mi że pisze bzdury ale na dowód tego popatrzcie sobie Andrzej Duda jest prawnikiem a Agata Duda jest po filologii germańskiej.
 4. np po 30-stce nie ma sie pózniej problemów ze znalezieniem pracy?
 5. ŁapaczChmur

  Poiwedzcie czy znacie jakieś pary gdzie facet

  większość rzeczy które tu czytam to nie obserwuje tego w życiu realnym.
 6. jest bardziej wykształcony od kobiety? jak czytam na kafe to uważają tutaj że to niemożliwe a przecież jak ja patrze po osobach u siebie z reala to znam więcej związków gdzie facet i kobieta mają inne wykształcenie np facet Doktor historyk i jego żona socjolog magister albo moja koleżanka ma męża prawnika a sama jest po administracji. zbanowali mnie ale wróciłam.
 7. jest bardziej wykształcony od kobiety? jak czytam na kafe to uważają tutaj że to niemożliwe a przecież jak ja patrze po osobach u siebie z reala to znam więcej związków gdzie facet i kobieta mają inne wykształcenie np facet Doktor historyk i jego żona socjolog magister albo moja koleżanka ma męża prawnika a sama jest po administracji. modka mnie zbanowała sle wróciłam.
 8. że adwokaci są z adwokatkami? nawet moja koleżanka która jest po administracji ma męża po prawie a mój historyk jest doktorem a żone ma magister socjologii. To nie tylko dwa przypadki takie jakie znam.
×