Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kania-dzdzu

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1257
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Kania-dzdzu wygrał w ostatnim dniu 24 Styczeń 2023

Kania-dzdzu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3633 Excellent

Ostatnio na profilu byli

6741 wyświetleń profilu
 1. Kania-dzdzu

  Dresy po roku

  I przede wszystkim kultura osobista leży i kwiczy. Wielce wykształcona pani podróżniczka z wielkiego miasta, 'twórczyni', a zachowuje się jak ostatni prostak i tego samego uczy dziecko. Jest się czym chwalić!
 2. Kania-dzdzu

  Dresy po roku

  Dokładnie tak. Nie dość że B z wyglądu kropka w kropkę cały ojciec, to jeszcze zainteresowania sportem i ruchem ma po nim. Tego już An nie zdzierży. Sama jeszcze za czasów związku z rudym mówiła podobno, że nie spodziewała się, że dziecko może być tak inne od rodzica, a po rozstaniu nagle minime?
 3. Kania-dzdzu

  Dresy po roku

  Oczywiście że tak. Ale przecież Sapula musi znaleźć jakiś powód dlaczego Młoda nie czyta nawet wyrazów na koniec I klasy SP, to wjechała dysleksja. Za chwilę będzie dysortografia, dysgrafia, dyskalkulia...
 4. Kania-dzdzu

  Ulepimy dziś ulepa

  Ach te 'szczere' insta znajomości
 5. Kania-dzdzu

  Galicja Paryżem Polski

  Obserwowałam Gabryellę chyba z tydzień, gdzieś z rok temu, jak wypłynęła tu, na kafe, jako konto warte obserwowania. Po tygodniu się za głowę złapałałam jaka ona.... miałka, bardzo średnia, tak alternatywna, że aż nijaka. I szybko usunęłam że swoich obserwowanych. Na kafeterię wchodzę regularnie, bo obsmarowuję inne influ, w innych wątkach. Anyway, chciałam tylko się wypowiedzieć, że zawsze, absolutnie kuźwa za każdym razem wiem po tytule, które wątki są o hosti tytuły, to pier.dolone złoto
 6. A co było z 'koleżanką' majonezową weganką, której pisała pogardliwe prywatne wiadomości w stylu 'jesteś nikim, biedny pogubiony cukiereczku'. A jak koleżanka udostępniła to na swoich stories to zmieniła narrację na 'dogadajmy się, przecież wiesz że mam na utrzymaniu dziecko..."
 7. Whaaaat!!!!?????! Co Ty mi w ogóle insynuujesz? Jakie przerzucanie odpowiedzialności???? Napisanie, że matka kłapie ozorem na prawo i lewo jest dziecinne i bezczelne?
 8. I takie właśnie insynuacje czy przekręcanie albo dopowiadanie powinno WYSTARCZAJĄCO DOBREJ dać do myślenia, żeby przestała pier.dolić o córce w social mediach co jej ślina na język przyniesie.
 9. I nigdy się chyba nie nauczy żeby Uki na dobre trafił do sfery prywatnej. Co on się pojawi na moment, to jest ręką/noga/cień/włos na stories i gadanie MY MY MY. Raptem kilka tygodni temu wspominała co kafelek o terapii RODZINNEJ, przez kilka dni z rzędu. I nagle z dnia na dzień nie ma tematu, cisza, koniec. Aż do następnego przylotu rudego.
 10. Ja myślę, że w gruncie rzeczy nic tam takiego nie było. Może Ann miała konfrontację z innym rodzicem, może sprawy organizacyjne szkoły ją dojechały, może przeżywa załamkę, bo porównała się do innych rodziców z tej ąę dwujęzycznej, prywatnej szkoły. Ona lubi pierdoły przeżywać, a ważne sprawy totalnie olewać, więc obstawiam, że tu też chodzi o pierdołę. A że przy okazji można wyżebrać trochę atencji i głasków, to czemu nie wrzucić zbolałej minki.
 11. Kania-dzdzu

  perfekcyjne recepty

  Zobaczymy w Wielkanoc. O ile Anka psa pokaże.
 12. Kania-dzdzu

  perfekcyjne recepty

  Abi! Kanały parkingowe to jest nisza na insta, którą możemy wypełnić! Będziemy jeździć po świecie i robić recenzję parkingów. Tak jak robią recenzje hoteli. Quizy w stylu: którym parkingiem dzisiaj jesteś? Polecajki samochodów: jakie auto na jaki parking? Głosowania: czy uważacie, że lepsze dzikie parkowanie na rozjechanym trawniku czy wykupione miejsce parkingowe za miliony monet? Lajwy: co myślę o podziemnych garażach? Kju&A z Januszem motoryzacji (emerytowanym taksówkarzem), który odpowie na wszystkie pytania jak skutecznie obrzydzić przyjezdnym na obcych rejestracjach parkowanie na naszym osiedlu. I wisienka na torcie....... JEBUK "Jak prawidłowo parkując odnalazłam drogę do wnętrza siebie". 69.99 w przedsprzedaży.
 13. Kania-dzdzu

  perfekcyjne recepty

  Korektę zrobi Ada. Kij tam że ani wykształcenia, ani doświadczenia w tym temacie nie ma, ważne że po taniości! Za coś jej w końcu Anka płaci! Nie tylko za zmywanie brudnych garów (Co robiła na jednym z lajwów).
 14. Kania-dzdzu

  perfekcyjne recepty

  Albo i do dzisiaj. Wszak serial się sam nie obejrzy. A jak to tak po nocach na głodnego oglądać.
 15. Kania-dzdzu

  perfekcyjne recepty

  Polskich twórców nie ogląda, wszak u nas bida z nędzą jeśli chodzi o kucharzy i talenty kulinarne. No nie ma kogo oglądać i od kogo się uczyć, no nie ma. I z całą sympatią dla Nigelli, jej gotowanie to takie 'gastro polo', fajne, przyjemnie się ogląda, można się poinspirować na niedzielny obiad, ale nic odkrywczego, ani wybitnego. Jeśli byłabym blogerką kulinarną (za jaką się ma Anka), to szukałabym innych autorytetów, którymi mogę się podeprzeć. Ale Anka nie ma, nie zna, albo ma w dudzie. Bo jest zadufanym bufonem, który ewidentnie nie cierpi na głód wiedzy kulinarnej.
×