Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Magdag94

Zarejestrowani
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Magdag94

  Pytanie

  Nie mogę iść i kupić. Do piątku nie mogę wyjść z domu trolu
 2. Hejka dziewczyny. Ja z pytaniem. Staramy się z mężem o dziecko. Mamy małe problemy, ale i ja i mąż bierzemy leki już od 2 miesięcy. I teraz jest taka sytuacja że w 27bdniu cyklu myślałam że dostałam okres (ból brzucha jak zawsze i minimalne krwawienie ) ale minęły 2 dni i nie ma nic, żadnego krwawienia. Dodam że dużo częściej niż zwykle chodzę siusiać, w nocy aż 3 razy a temperature od jakiegoś czasu prawie ciągle mam 37,2. Nie wiem co o tym myśleć. Wiem że mogę zrobić test ale już robiłam tyle razy i tyle razy się zawiodłam że się boję po prostu .. Może miała któraś podobnie?
 3. Hejka dziewczyny. Ja z pytaniem. Staramy się z mężem o dziecko. Mamy małe problemy, ale i ja i mąż bierzemy leki już od 2 miesięcy. I teraz jest taka sytuacja że w 27bdniu cyklu myślałam że dostałam okres (ból brzucha jak zawsze i trochę krwi) ale minęły 2 dni i nie ma nic, żadnego krwawienia. Dodam że dużo częściej niż zwykle chodzę siusiać, w nocy aż 3 razy a temperature od jakiegoś czasu prawie ciągle mam 37,2. Nie wiem co o tym myśleć. Zrobiłabym test ale jesteśmy uziemieni w domu ponieważ mamy kwarantanne... Może miała któraś podobnie?
 4. Ja w 27 dniu cyklu myślałam że dostałam okres, bolał mnie brzuch, małe krwawienie, minęło 2 dni i nie ma nic, czysto. Od jakiegoś czasu właśnie często chce mi się siku, temperatura ciała podwyższona. Ze spaniem różnie raz śpię dobrze raz źle.
 5. A w Google to się będę dopiero wtedy nakręcać. A jak tu spytam ludzi to inaczej
 6. Chodzi o to że się nie nakręcam. Pytam. Tylko pytam.
 7. Hejka Chciałam spytać jakie miałyście objawy ciąży w pierwszych tygodniach? Czy podwyższona temperatura może być objawem? O jednej godzinie się zaczyna i sama za parę godzin spada. Bez żadnych objawów chorobowych
 8. A ja ani trochę Będę Ci wdzięczna do końca życia za to co dla mnie zrobiłas
 9. Będę Ci wdzięczna do końca życia za to co dla mnie zrobiłas
 10. Dziękuję, dobrze że są inteligentni ludzie bo byśmy żyli w ciemnogrodzie. Co ja bym zrobiła bez tej rady. Tyle nowych rzeczy się dowiedzialam a do tej pory przecież zylam w niewiedzy
 11. Witam, mam 25 dzień cyklu, za około tydzień powinnam dostać okres ale zauważyłam od paru dni podwyższona temperature ciała 37,2 (nie więcej, nie mniej) tylko wieczorem bez żadnych objawów przeziębienia, czuję się dobrze i do tego w nocy wstaje 3 razy na siku, gdzie wcześniej nie zdarzało się wcale. Czy możliwe że to pierwsze objawy ciąży? Mam też tkliwe piersi.
×