Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

glitched

Zarejestrowani
 • Zawartość

  644
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

31 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. ja nie przeczytałem, a chciałem.
 2. glitched

  Kto mi zablokował temat

  na szczęście nie ty decydujesz o tym co jest "prawdziwe" czy autentyczne tylko niewidzialna ręka rynku, a ta nie jest zbyt pobłażliwa dla roszczeniowych, lewackich ku/rew. jakiekolwiek formy zrzeszania się poza miejscem w którym odbywa się produkcja jest to tylko i wyłącznie korzyść dla najwyższego szczebla zarządu, ale ty o tym pewnie wiesz i z przyjemnością robisz na swojego bolszewickiego pana myśląc o tym jaki z ciebie przegrany kukold. samo to że taki prymitywny, czerwony, jaskiniowiec jest w stanie obsłużyć klawiaturę i przeglądarkę internetową jest fascynujące.
 3. glitched

  Nie czuję się kobieco

  transfobia u utrzymanki systemu? lepiej uważaj, bo reżim post-pisowski za takie cuda będzie zakręcał kurek z pieniędzmi pracujących.
 4. glitched

  Nie czuję się kobieco

  po prostu kolejka do samca alfa jest długa.
 5. glitched

  Kto mi zablokował temat

  przecież ty pisałeś że związki zawodowe są spoko, nie masz prawa głosu na tym forum.
 6. nie ma absolutnie żadnego sensu posiadać konta na portalach randkowych, chyba że ma się ciśnienie na rvchanie.
 7. trzeba się w życiu obru/chać przed 30, bo później to już tak średnio wypada się ru/chać.
 8. a nie jest przypadkiem tak że wszystkie związki są dla korzyści? bo jak nie ma korzyści to po co coś robić w ogóle, ja wtedy odpuszczam, bo gra niewarta świeczki. to by wyjaśniało dlaczego z kobietami już prawie nie gadam a kolegów zawsze znajdę.
 9. nie prawda, ja swoje potrzeby mogę zaspokoić samodzielnie, dzięki technologi jest to nawet przyjemniejsze niż zaspokojenie poprzez większość p0lek. za to zależy mi na tym żeby było posprzątane, pozmywane i poprane, a to nie zawsze samemu chce się robić.
 10. nigdy się nie ufa p0lce. dłuższa choroba mężczyzny to dla p0lki koniec związku jeśli ma ją kto utrzymać i nie ma ślubu/dzieci. między innymi dlatego nigdy nie należy brać ślubu i/lub mieć dzieci.
 11. glitched

  PO KRÓLEWSKU UPOKORZYŁAM KOCHANKĘ MĘŻA

  chyba twoja stara, bardzo pyszna pasta.
 12. to praktycznie jak każda inna forma nieproduktywnego spędzania czasu w samotności. każdy ma takie momenty. czempioni spie/rdolenia na tym forum podejmują aktywne kroki aby doświadczać kolejnych upokorzeń życiowych.
 13. 1. przemek pra/vik - stulejarz pierwszej klasy, ekstremalny incel, prawdopodobnie ciepły. pijak i mizogin. 2. srynik - kolejny mizogin, w dodatku wyjątkowo upośledzony. jego celem życiowym na chwilę obecną jest wysępienie mieszkania od zapomogi społecznej w anglii. skrajny hipokryta, ciepły. przemysław liże mu dupę, ale to akurat daje punkty przemkowi pod względem bycia smutną stulejką. 3. toszir - pijak, antysemita który nie kontroluje swoich impulsów. główny wróg przemka pra/vika. niepotwierdzone: rozsyłał zdjęcia swojego fi/uta, był zagrzybiały. poza konkurencją, dawana gwiazda noxelia.
×