Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

czarnyMag

Zarejestrowani
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. Chcę odpowiedzi ludzi których dusze znają kod 13 ! Potrzebuję Pomocy od takich ludzi !
 2. czarnyMag

  Składki ZUS

  obecnie na platformie ZUS PUE ! :)
 3. Szkoda że ta wypowiedź jest taka archiwalna bo nie zamierzam się wypowiadać w tłoku Wiara w Boga to obecnie moda zwłaszcza u tych co o bogu słyszeli tylko w kościele i za Boga uważają Jezusa który był tylko prorokiem i owszem był SYNEM BOŻYM JAK JA JESTEM I WY / me obecne otoczenie - I NICZYM WIĘCEJ !
 4. czarnyMag

  Chyba zawarlam pakt z szatanem

  Że Co ?! Po pierwsze Diabeł nie zawiera paktów z człowiekiem chorym na nerwicę ! Po drugie Diabeł nie zawiera niczego z człowiekiem na słowo ! Po trzecie skoro Diabeł się nie odezwał (na przykład nie dał ci z liścia w nocy to NICZEGO NIE ZAWARŁEŚ !
 5. To nie powinno być tylko pytanie do małolata / w szczególności do małolata bo małolata NIC NIE WIE ! Ale odpowiedź jest Bóg !Nie rodzice i nie bliźni a Bóg !
 6. Sam wybrałeś wcielony takie wyzwanie i podołaj mu ! To jest wyzwanie i tylko jedno wcielenie a Ty sam je wybrałeś ! Walcz i trzymaj się od tego co podpowiada ci materia na kilometr ! Bo jeśli nie przejdziesz tego wyzwania to w następnym życiu odbierzesz się w tej samej sytuacji ! Musisz to przejść i musisz wygrać !
 7. czarnyMag

  Wiara

  moja rada - graj pod nich do pełnoletności swej a potem zacznij żyć swoim życiem ! Twoje życie to Twoje życie !
 8. Daj sobie spokój bowiem już zapłaciłeś za nie !
 9. Naprawdę chodzi ci o wygląd w trumnie ?! Obecnie jest tendencja odchodzenia od tego co powoduje na 100 procent śmierć ! Żadne solarium nie ma lamp które opalają bez konsekwencji obecnie ! Chcesz mimo tego co ma miejsce w realu ? no to powodzenia...
 10. Przebranżow się ! Załóż firmę jeśli widzisz światełko w tunelu bo wielu upadnie a miejsca starczy - ale musisz widzieć światło w tunelu ! Albo idź na żywioł ale turystyka i np. hotelarstwo to branża bez perspektyw w Polsce zaatakowanej przez wirusa który zbiera obfity "plon" w obecnej chwili ! Za parę lat (mało lat) coś takiego jak turystyka przestanie mieć rację bytu !
 11. czarnyMag

  Kłopot w pracy

  Ludzie się zwalniają jak czują że są okradani a została chyba zawarta konkretna umowa prawna i właściciel powinien się z niej wywiązać ! A jeśli ją obchodzi to powinieneś wiedzieć że nota do niej cię nie obowiązuje do puki jej nie podpiszesz A "znajomy jakoś to przeżyje gdyż prawdopodobnie cię sprzedał
 12. Ja Ci odpowiem ! Przyśniło się coś co miało kiedyś już miejsce ale poza tą strefą czasu czyli w poprzednim życiu twej duszy Oczywiście możesz w to nie wierzyć i możesz to wyprzeć poza siebie ale to co widziałeś już miało miejsce i nie obali to ani ateizm ani wiara w "smoki" ! No cóż ale bywa - każdy (prawie każdy to ma nie wywołując tego sam !). A co potem następuje u tych którzy to mają to już ich osobista odpowiedź w temacie - w tamtym temacie z ich własnego snu ! To jest wybór na zaproszenie wysłane i dostarczone odbiorcy ! Ja wybrałem / Ty wybrałeś ot...
 13. czarnyMag

  Przeprosiny

  No ale tu są same kobiety i mnie wcięło trochę ! Nie zaprzeczę, że gdy się zorientowałem iż prawie wszystko jest obwarowane sformułowaniem "dla kobiet" to mnie wryło !
 14. No nie widać ! ale to chyba nie jest problem dla kogoś kto ją widział nie ?
 15. No nie widać ! ale to chyba nie jest problem dla kogoś kto ją widział nie ?
×