Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Migotka95

Zarejestrowani
 • Zawartość

  735
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

131 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak naprawdę do końca nie wiemy czy mąż był świadomy poczęcia. To że Autorka mówi że starali się oboje to jedno. Prawda może okazać się zupełnie inna. Zresztą... Jeśli byko to faktycznie planowanie z dwóch stron to jedno i drugie zabrali się od dupy strony.
 2. Na produkcji owszem są dwie zmiany a nawet trzy. I nie zgodzę się z Tobą, że tylko w biurach pracuje się od od 8. Nie pracuję w biurze a pracuje od 8, moja koleżanka pracuje w podobnej firmie co ja i tez nie jest to biuro i pracuje od 7. Teraz jedynie osoby pracujące na produkcji pracują od 6 i na 3 zmiany. Jest wiele innych stanowisk gdzie godziny pracy są po prostu wygodniejsze. Autorka po prostu poszła na łatwiznę zachodzac w ciąże bo nikt teraz jej do pracy nie zmusi. Gdyby była bardziej odpowiedzialna wstrzymała by się z tymi staraniami i znalazła pracę. Po drugie musiała pilnować owulacji skoro jej mąż rzadko bywa w domu. Widocznie lubi byc utrzymanką męża. Inaczej tego nazwać nie można. Kolejność jest prosta umowa o pracę później ciąża, ewentualnie zlecenie z chorobową składką. Nie inaczej chyba że są tak niezależni finansowo, że może sobie pozwolić na to by siedzieć w domu i wychowywać dzieci a mąż pracuje. Ale tutaj nie dziwię się mężowi. Tez bym była wściekła gdybym musiała utrzymywać żonę, dziecko i kolejne dziecko bo żona przez rok nie potrafiła znaleźć pracy.
 3. To po co planowała ciążę nie mając umowy o pracę? Przecież doskonale wiedziała jak zajdzie w ciążę to do pracy nie pójdzie przez najbliższe dwa lata. Zresztą jej dziecko ma 4 lata. Jak by każdy szedł Twoim tokiem myślenia " Tylko że mając małe dziecko naprawdę trudno jest pracować, bo często choruje i musiałaby pracować w takich godzinach w których otwarte jest przedszkole " to żadna matka by nie pracowała, bo ma dziecko. Tak się składa, że pracy jest w cholere, trzeba tylko chcieć. Godziny są różne, w większości jest to 7 -15 ewentualnie 8-16. Jedynie produkcję są od 6 no ale przecież nie musi pracować na produkcji.
 4. Wydaje mi się, że autorce się nie chce pracować, a ciąża jej na rękę bo teraz do pracy nie pojdzie przez najbliższe dwa lata.
 5. Autorka postu pisze ze jej dzieko ma 4 lata. Miała rok na znalezienie pracy. A trzylatek spokojnie chodzi już do przedszkola. Jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie.
 6. To trzeba było się zabezpieczać skoro nie miałaś stabilnego zatrudnienia. Dostałaś byś umowę wróciłabyś do starań o dziecko. Teraz tak naprawdę zostałaś bez grosza. Po części mężowi się nie dziwię, bo prawdę mówiąc teraz będzie utrzymywał was troje. Mogłaś poczekać dostać umowę i po prostu iść na l4 później macierzyńskie. Miała byś swoje pieniądze nie parę groszy za dorabianie sobie w domu. Teraz już na późno na rozmyślenia - stało się. Zresztą... zastanawiam się. Mąż nie wiedział że jak zajdziesz w ciążę bez umowy to nie będziesz mieć żadnych swoich pieniędzy i będzie musiał utrzymywać nie tylko pierwsze dziecko, Ciebie ale i również to drugie?
 7. Polecam altacet. Łagodzi również ból.
 8. Gdy szukałam to olx. I znalazłam. Tam od razu wysyłasz cv. Igolenie polecam.
 9. Możesz plamić w okresie owulacji. Ja czasem tak miałam. Zależy od cyklu. Raz plamiłam, a raz nie.
 10. Migotka95

  Brak owulacji

  Dokładnie. Tez mam 27 lat i zawasowaną niedoczynność, hashimoto i cukrzycę. Zaraz będzie dwa lata jak staramy się o dziecko. U nie problemem jest również brak owulacji. Miałam już kilka razy stymulowany cykl, niby jajeczko się pojawiało ale bez rezultatów. Na dzień dzisiejszy odpuściłam - to za bardzo siada na psychikę.
 11. Tutaj nie do końca się zgodzę. Owszem zmieniak ma wysokie ig ale w naprawdę dużych ilościach. Jeśli zjesz zupę z jednego dwóch ziemniaków czy garstkę gotowanych warzyw nie umrzesz. Warto ten cukier kontrolować po 2h od zjedzenia jeśli będzie ponad normę nie będziesz po prostu tego jadła, jeśli cukier będzie w normie dlaczego masz nie jesc zup. Jest wiele produktów dla cukrzyków po różne serki a nawet ciasta. Makarony, ryże. Jeśli zjesz coś czego tak naprawdę nie powinnaś po prostu po około 2h zmierz cukier. Masz cukrzycę ciążową czy ogólnie na nią chorujesz?
 12. Po co prasujesz? Dla mnie to bez sensu. Ja nigdy nie prasowałam rzeczy które tego nie wymagały. Po praniu wszystko składam, a co do powieszenia to wieszam. Jeśli jakaś rzecz wymaga prasowania to robię to na bieżąco. Po co zadajesz sobie dodatkową robotę?
 13. W dzisiejszych czasach zwolnią Cię za byle pierdołą. A l4 to traktują niczym przestępstwo. Nie przejmuj się zbytnio, znajdziesz nową pracę.
×