Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

marzena19768

Zarejestrowani
 • Zawartość

  237
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

84 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Kiedyś z jej filmu wywnioskowałam, że mąż na jakąś działkę rolną., więc jakiś dodatkowy dochód jest. Otrzymuje sporą kwotę z 800 plus,pensja męża, dużo warzyw z własnej uprawy, jajka własne, jakieś kurczaki. Na mieście nie jadają i gotowców również nie kupuje, czyli jest się wstanie utrzymać z tych dochodów, jakie mają.
 2. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  I dlatego Monika na grono fanek, bo takich kobiet jak ona jest wiele. Dom, dzieci, zakupy, działka, przetwory. Nie każda stać na wyjazdy weekendowe czy wakacyjne, markowe ciuchy, obiady na mieście. Jest denerwująca czasami np. sposób mówienia, nagrywanie dzieci znienacka czy rozmowy złotem albo psem. Też większość przewijam, kiedy oglądam, ale ostateczne wolę ja niż zakupoholiczki Bugi czy Ankę z kanału Matka3 plus
 3. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Nadopiekuńczość. Akurat tego nie oglądałam, ale słuchałam jej wywodów nad nieobecnością Antka, bo na wycieczkę pojechał. A później chciała przed kamerami dzieciaka przepytać z wrażeń po wyjeździe. Wszystko by sprzedała dla oglądalności.
 4. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Oj, tak...Zasób słownictwa ubogi, powtarzanie w koło tego samego. Teraz oglądam rzadziej, ale kiedyś to mi przeszkadzało i przewijałam do przodu te tasiemce
 5. marzena19768

  Koty Szarloty

  Każdy ma inne podejście do życia. Jeden woli taras urządzić, drugi wyjechać do Tajlandii. Ale faktem jest, że to podwórko mają trochę zaniedbane.
 6. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Nikt się tu nad nią nie użala. Jej życie i jej wybory. Każdy ma inne priorytety, tylko chodzi o fakt jej bezgranicznego poświęcenia się dla innych
 7. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Ale to dużo zależy od wychowania mężczyzny i jego charakteru.
 8. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  A co jest w tym dziwnego? Ja też kiedyś z mężem siatkę naciągałam. Korona mi z głowy nie spadła, choć miałam wtedy małe dzieci, które by mężowi nie pomogły. U Moniki Mateusz z Antkiem mogliby już ją zastąpić. A może ona chce mieć nad wszystkim kontrolę, by było po jej myśli.
 9. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Tego, że wiele rzeczy robi sama, bym się nie czepiała. Mąż pracuje, ona jest w domu i sama kiedyś powiedziała, że zamiast czekać na to, aż on to kiedyś zrobi, sama się za to bierze. Odświeżenie ściany nie jest aż taką ciężką pracą, przynajmniej nigdy nie było tak, że sama wynosiła ciężkie meble z pokoju. Maluje takie raczej puste ściany. Mnie bardziej rażą te ich wybredne podniebienia, kiedy mówi, że coś robi dla siebie, a dla reszty coś innego, bo nie zjedzą. Rozumiem, za czymś nie przepadać, ale jak mi dają to jem. Taką zasadę ma mój syn.
 10. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Antoś też coraz rzadziej się pokazuje, jedynie Julka często z mama nagrywa np. przepisy kulinarne.
 11. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Przecież to był sarkazm... To, co ma z yt to pewnie tylko na waciki...
 12. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Może zarobki z yt odkłada, by być niezależną finansowo.
 13. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Nie wiem, czy ktoś wypisuje tu bzdury... Pisałam wcześniej, że nie krytykuję Moniki za to, że nie pracuje zawodowo, bo lenistwa nie można jej zarzucić. Chodzi mi o to, że coraz więcej bierze na swoje barki obowiązków z prowadzeniem ogrodu...
 14. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  Bóle kręgosłupa. Po jednym dniu pielenia na drugi dzień nie mogła się pochylić
 15. marzena19768

  Monika z Rodzinka M vlog

  To że będzie dorosły nie znaczy, że Monika bardziej zwróci uwagę na swoje potrzeby. Już teraz narzeka na zdrowie. Jak ogromny ma ona ten warzywnik i trudny do ogarnięcia. I jest w zasadzie z tym sama.
×