Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kamila4080

Zarejestrowani
 • Zawartość

  117
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. On nie będzie pisał bo jest zablokowany . A poza tym chyba nie ponizyłby się żeby wracać .
 2. Tak. Zawsze chwalił się że kobiety mówią mu że ma to coś . Przy mnie się dodatkowo wyrobił . Bardzo uzależnienia od siebie . Nigdy bym go nie zostawiła ale wyzywanie,kontrola, manipulacje wykończyły mnie . Pani psycholog stwierdziła że trafiłam na psychopatę narcyza . Gdy sypał mu się jeden związek to już dawno miał drugi. Ja myślałam że ze mną będzie inaczej .
 3. Z tego co wiem to mieszka w innym mieście . Nie wkręcam sobie bo szedł za mną przez cały sklep za mną i chwycił mnie za kurtkę , ciągle pytała co słychać, czemu z nim nie pogadam . Ja skręcałam czy szłam prosto bo robiłam zakupy a on za mną. Nie istotne . Może ma już inną która mieszka tutaj , ale normalny człowiek nie biegnie przez cały sklep za swoją eks jak dobrze widział na początku że nie chce z nim gadać . Za dobrze go znam żeby powiedzieć że to był przypadek. Zobaczył mnie w sklepie i zrobił tak żebyśmy się spotkali . Może już tak nie zrobi . Olałam go wtedy . To była z jego winy trudna milosc
 4. Nie spoko. Poczekam . Jeśli jeszcze raz zachowa się tak to zgłoszę.
 5. Nie ćpa. A o dwubiegunową podejrzewała go jego była dziewczyna, ja bardziej na rys psychopatyczny ,zaburzenie narcystyczna albo borderline. Eks żona podejrzewała schizofrenie.
 6. Normalnie nie wiem co mam o tym myśleć . Do eks dziewczyny też tak robił gdy chciał do niej wrócić kiedy między nami bylo źle. Był ciekawy co u niej .
 7. No ale czytam co piszą osoby, policja nic nie zrobi .
 8. Spokoju i żebym mogła zapomnieć. A takie akcje nie pomagają
 9. Trochę się wystraszyłam . Chciałam się poradzić. Myślę jednak że po tym jak nie wchodziłam z nim w gadkę i olałam to go zniechęciłam do dalszych rzeczy
 10. Właśnie że to było osiem miesięcy temu. Nękanie i wyzwiska,chwalenie się nowym związkiem . A teraz te dwa spotkania hmmm. Może zobaczę co będzie dalej, bo olałam go w tym sklepie . A ten wielce chciał gadać ,tylko nie wiem o czym .
 11. Nie chcę. Nie zaglądam na jego FB, nie przejeżdżam koło jego bloku .,nie chce patrzyć po tym co zrobił mi i w dwóch poprzednich związkach . Kiedy odeszłam powiedział że dla innej będzie lepszy i będzie miała Wszystko. To mnie zabolało . Bo naprawdę go kochałam i wierzyłam że jak mnie straci na chwilę to się ogarnie . Nie wiedziałam że już był w kolejnym zwiazku. A i tak mnie wyzywał po rozstaniu . Nie chcę go widzieć
 12. Gździc? Masz na myśli sex. Z tego co wiem on ma dziewyne lub jak to mówią nową ofiarę
 13. Strasznie to dziwne bo ma jak to pisał szczesliwy związek ,nie spotkałam go przez osiem miesięcy a nagle robi zakupy pod moim blokiem gdzie sam mieszka na drugim końcu miasta .
 14. Też tak myślę jednak. A czego on ode mnie mógł chcieć ???
×