Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AdamM

Zarejestrowani
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AdamM

  Szczepić się na covid, czy jeszcze poczekać?

  7czekać!! Dopóki sami nas nie zaszczepią pod przymusem!!
 2. HA może ona jest les...a ty jesteś przykrywką Ma swoje lata więc jest jakaś presja otoczenia na związanie się z kimś. Wspólne zamieszkanie z pewnością dałoby jakieś rozstrzygnięcie , szanse na identyfikacje problemu .
 3. Warto chyba rzucić że trochę pałzowałaś. Może baz szczegółów , pjęczyn i kurzu. Będzie może bardziej wyrozumiały i bardzdziej się przyłoży.Tak na próbny rozruch, wznowienie nawyków.
 4. AdamM

  Lublin kto uwiedzie żonę kumpla

  A może Ty w tym czasie jak będąc parą i robiliście bokami, bzyknąłeś jej kumpele. Wtedy byłby remis i można powiedzieć że zemsta nie potrzebna. Jesteście siebie warci. Swoją drogą "fajna "z was para.
 5. AdamM

  Jesteś biedny nie miej dzieci

  No tak , podróże owszem kształcą ale tylko wykształconych! Większość zapytAna po wakacjach " i jak było w tym Egipcie ?" opowiadają o hotelu ,pogodzie, żarciu, i dostępie bez ograniczeń do baru i basenu. Dzieciakom nie zależy na Kajmanach Ibizie,. lekcjach tenisa, jeździe konnej itp. One chcą od nas tylko naszego czasu ! Często nie stać nas na to bo zasuwamy w korpo aby zdobyć kasę na wszystkie te fanaberie które zdają nam się niezbędne dla naszych dzieci. Kajmany im są potrzebne tylko do tego żeby błysnąć przed znajomymi. One chcą z nami zagrać w chińczyka, iść na basen, pograć w piłke , pojeździć na rowerze, czy razem zagrać na PS. Cokolwiek byle razem.
 6. AdamM

  Jesteś biedny nie miej dzieci

  Biedota? Raczej powiedział bym że GŁUPOTA! Głupota nie powinna się rozmnażać.ASkoro o tym mowa, masz dzieci?
 7. AdamM

  Poznałem jej przeszłość

  Też tak to widzę
 8. AdamM

  Poznałem jej przeszłość

  Ej ej ale Ty też miałeś jakieś przygody.Przecież nie masz z tego powodu jakiegoś moralniaka czy wyrzutów. Dlaczego oceniasz ją inaczej niż siebie. Moim zdaniem to że powiedziała wszystko to coś dla niej znaczy i powinno też znaczyć dla Ciebie. Pewnie nie jest z tego dumna ale też nie można jej oceniać negatywnie. Masz tego farta że możesz ufać swojej kobiecie. Nie zawsze to się zdaża!! Nie dość że nie jest kłamczuchą to też nie mówienie prawdy postrzega jako coś negatywnego. Pomyśl dlaczego o tym z Tobą rozmawiała ? Miała taką potrzebę. Doceń to. W pewnym sensie to Ci zazdroszcze. Moja jest trochę taka że jak mi nie powie czegoś to znaczy że jest wpożądku bo nie kłamie. Oczywiście chodzi o jakieś sprawy mniejszej wagi niż w Twoim przypadku.
 9. AdamM

  Poznałem jej przeszłość

  No wiesz..powiedziała ci o tym bo ma do ciebie ogromne zaufanie!!!! Wierzy że to nie zagrozi waszym relacją bo się kochacie. To zaufanie jest fundamentem udanego związku. Pomyśl że chce być wobec ciebie fair. Moim zdaniem masz wpożądku kobiete. Można jej ufać!!
 10. A ja byłem w podobnej sytuacji jak Twój ex. Moja zona któregoś poranka powiedziała mi że mnie nie kocha, od kilku miesięcy spotyka się z innym i z nim chce sobie ułożyć życie. Wyprowadziła się . Początkowo chciałem aby wróciła i byłem przekonany że nie znajdę innej. Przyszedł taki moment że po chłodnej analizie tego co zaszło doszedłem do logicznego wniosku że ożeniłem się ze zwykłą zdzirą. Tak ,mimo lat, do dzisiaj o niej myślę ZDZIRA! Czy ktokolwiek chciałby związać się ze zdzirą. Nie! Więc po czy rozpaczać ? Z jakiś powodów jeszcze do niego nie dotarło że związał się ze zdzirą. Poradź mu żeby zalogował się na kafe i opisał temat. My mu wytłumaczymy jaki go spotkał fart że nie musi codziennie patrzeć na zdzire.
 11. AdamM

  39 letni mężczyzna z czystą kartą

  Ups.... Sądziłem że jest odwrotnie . Mam znajome które mają ten problem co Ty. Nie wiem czego szukają. Czasem pada od nich ,,W naszym przedziale nie ma facetów bez przejść obciążeń typu dziatwa itp. Rosłem więc w przeświadczeniu że to głównie damski problem.Statystycznie kobiet jest więcej wiec ....
 12. AdamM

  Co zrobic....

  No i oczywiście może ona mieć inny obraz. Dlatego trzeba o tym pogadać. Fakt że kobiety często oczekują żeby facet sam się domyślał.Wczoraj sprowokowałem taką rozmowe, taktownie, delikatnie...Może coś się zadzieje.
 13. AdamM

  Co zrobic....

  No proszę cie! Chociaż....... Niech poczuje że nie jest jedynym facetem na świecie. Wiesz co ... Może być tak że właśnie u mnie może to zadziałać.
 14. AdamM

  Mój partner się mną znudził

  Moja 17 letnia córka jak mówi o wieku swoich kolegów od od razu odejmuje im 3 lata. Z początku dziwiło mnie dlaczego zadaje się z 14 latkami. Jak mi wyjaśniła że uważa ze emocjonalnie są 3 lata wstecz byłem zaskoczony że tak to szybko pojeła. Trudno jej nie przyznać racji. Twój "facet" jest 16letnim chłopcem . Spójrz na to w ten sposób a będziesz wiedziała co robić.
 15. AdamM

  Co zrobic....

  A właśnie moze sposobem na większe zainteresowanie męża jest postawienie go w jakiejś sytuacji zagrozenia ? Tak żeby doszło do niego że jeśli się nie postara, nie zawalczy to zrobi to ktoś inny.
×