Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Girl

Zarejestrowani
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy jak mówicie partnerowi „nie wiem, co czuję” i chcecie przerwy to oznacza to „nie wiem co czuję do SIEBIE” czy do partnera? (Wiem, pytałam o podobne rzeczy, ale zastanawiam się czy „to nie chodziło o uczucia do ciebie, tylko do mnie” może być wiarygodne)
 2. Wydaje mi się, że jeśli bardzo przeszkadza ci jego wzrost, to on może to odczuć i ani on ani ty nie będziecie się czuć komfortowo. Więc jeśli chcesz z nim być, to musisz ten wzrost zaakceptować.
 3. Girl

  Mętlik w głowie

  A co sądzicie o tym, że jak mówił, że nie wie co czuje i chce przerwę, nie chodziło mu o uczucia do mnie tylko do siebie i chciał przerwę po to, żeby mnie nie ranić i pójść do psychologa?
 4. Girl

  Randka w czasie pandemi?

  Polecam poczekać na ładniejszą pogodę i spacer
 5. Napisałam tak, bo uważam, że jak ktoś z nami zrywa po dłuższym związku to jest to bardzo raniące, natomiast tak, spotykałam się z chłopakiem po tym jak ze mną zerwał i jeszcze tego samego dnia pojechałam z nim na zakupy, bo w grę wchodziły uczucia i nie chciałam go stracić mimo słów „chcę rozstania”.
 6. O dwa razy za dużo. Też mi się tak wydaje.
 7. Dany w trakcie związku
 8. Girl

  Mętlik w głowie

  No szantaż się niestety powtarzał i dotyczył różnych spraw tak samo jak „nie wiem, co czuję” co pół roku.
 9. Girl

  Mętlik w głowie

  Masakra. Czuję się teraz beznadziejnie przez to że cały czas wyznaje mi miłość i w związku z tym zastanawiam czy to były wystarczające powody do rozstania. Wypisuje też, że on wcale nie miał wątpliwości uczuć do mnie jak mówił, że nie wie co czuje, tylko że nie wiedział, co czuje do siebie, jak powiedział, że chce rozstania, wcale nie chciał się rozstawać, a wszystkie niemile słowa, były wypowiedziane w złości i spowodowane jego problemami, niezamkniętą przeszłością (bo jego tata pił), chorobą psychiczną, zaburzeniami lękowymi i przez jego stan okołodepresyjny. Strasznie mnie ta sytuacja dołuje
 10. Nie bądź z dziewczyną, na której ci nie zależy. W ten sposób tylko się ją rani
 11. Ja mam wrażenie, że wszyscy, których znam w szczęśliwych związkach prędzej czy pozniej biorą ślub. Nie biorą go tylko te osoby, które mają jakieś problemy mogące źle wróżyć na przyszłość, typu problem alhokoholwy, czy są po kilku rozwodach i nie chcą kolejnego slubu.
 12. Girl

  czy takie rzeczy mogą skrzywdzić kobietę?

  To nie ma znaczenia. Dziewczyna czuje i jak ktoś ją niemiło traktuje, to raczej nie będzie się zastanawiać, czy to było świadome czy nie, tylko patrzy na czyny
 13. Girl

  Czy to normalne u kobiet?

  Może tak być, że nie chce robić nadziei, bo w ciągu tygodnia nawet bardzo zapracowana osoba znajdzie minutę, żeby odpisać. Chyba, że jest tak zabiegana, że zapomniała odpisać, ale najczęściej nie pisze się, gdy się nie ma ochoty.
 14. Girl

  Tak czy nie?? Pomocy

  Trochę inaczej to wygląda. Były dzisiaj wyznaje mi miłość i dzisiaj powiedział mi, że jest na wakacjach. Jak spytałam z kim, odpowiedział, że z koleżanką, której nawet nie przytulił.
 15. Czy pojechalibyście z kolegą/koleżanką płci przeciwnej na wakacje we dwoje czysto po po koleżeńsku (zakładając, że jesteście hetero)? Czy myślicie, że ktoś musiałby mieć romantyczne zamiary?
×