Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kaspej ban

Zarejestrowani
 • Zawartość

  606
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

36 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. bo ludzie ulegają prostej psychologii, jeśli w czymś tkwi pomimo że to złe to musi to lubieć, a coś dobre porzucić nie trudno bo nie ma poświęcenia, dlatego kobiety lecą na badboyów i tkwią w toksykach
 2. kaspej ban

  Maz brak szacunku

  no i doigrałaś się, tak wychodzą kobiece zagrywki
 3. kaspej ban

  Kobieta Po Przejściach

  Jak pomóc? Byś musiał ją wziąźć na chate, najlepiej jak najdalej, dokładać do niej i do nie swoich dzieci, no i oczywiście albo były się zrzeknie praw rodzicielskich i adoptujesz te dzieci nie swoje albo będzie z nim wieczny kontakt, bo 1 dziecko jest jego. Sytuacja jest skomplikowana, a dziewczyna też na psychice to ma napewno, jest już tym uszkodzona. Dlatego samotne matki wszyscy omijają, bo to skomplikowane sytuacje z którymi większość nie chce mieć nic wspólnego. Te dziewczyny niestety źle wybrały i muszą żyć z konsekwencjami, nie uratujesz ich wszystkich.
 4. kaspej ban

  Kobieta Po Przejściach

  myśle że on chce ją wybawić, być rycerzem na białym koniu, jednak tu pakuje się w muł po sam czubek głowy...... ciut za dużo tego wszystkiego. Nie ma dziewczyn bez dzieci i takich przejść do wyboru?
 5. Zlinczują cie tu 30 letnie babcie moherowe, ja myśle idź za sercem, jak macie okazje na wakacjach poromansować to róbcie to, a wasze odpowiedniki niech się razem upijają i może u nich też coś będzie. Życie jest krótkie, więc nie trać czasu, bo czas jest cenny. Bierz co możesz i nie trać okazji.
×