Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

robięjaklubię

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11713
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2193 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Są też fundacje, które pomagają w takich sytuacjach, mają prawników, psychologów. Są domy samotnych matek. Zacznij szukać pomocy dla siebie i dziecka. Nie myśl że będzie lepiej, będzie tylko gorzej i w którymś momencie nie dasz rady, więc zbieraj już teraz informację szukaj pomocy.
 2. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Przemoc się eskaluje bo facet widzi, że nie ma reakcji i przesuwa granicę. Jakoś do obcych nie fika, bo się boi. Nie mówię że ma go bić bo to daje mu uprawnienie do bicia, ale zdecydowane słowa "nie masz prawa mnie bić" są konieczne.
 3. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Nie mówię, że ma zmienić bo za dużo mu pozwoliła, ma tylko zebrać dowody.
 4. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Boi się i dlatego reaguje na początku agresją. Im będzie silniejsza tym on słabszy. Ważne są słowa sprzeciwu. Ofiary często nie mówią "nie masz prawa", kulą się i chowają w skorupce dla spokoju, a to spokoju nie daje tylko upewnia go że może robić co chce.
 5. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  To prawda, bo takie osoby nie widzą winy w sobie. Zmiana jest na chwilę udawana by wszystko wróciło na stare tory. Najgorsze jest to, że taki narcyz wybiera sobie zawsze osoby słabe psychicznie, które nie mają siły odejść Będzie gotował żabę a ta albo wyskoczy albo się ugotuje.
 6. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Człowieka, który myśli że jest zdrowy nie da się wyleczyć. Psychopaci manipulują psychologów odwracając kota ogonem i udając ofiarę dla chwilowych korzyści, potem robią to samo. Człowiek dla nich to nie istota, to cel (tablica do rzutek).
 7. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Założą mu niebieską kartę i to będzie dowód. Pobije, do lekarza po obdukcję i ma dowody.
 8. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Dlatego musi odejść, ale niech ma dowody, których on będzie się bał.
 9. robięjaklubię

  Mój maz mnie uderzyl

  Nagrywaj go. Wzywaj policję kiedy jest podpity, załóż mu niebieską kartę. Taka kanalia musi się Ciebie bać dopiero Cię uszanuje. Nie bój się po wezwaniu policji będzie wiedział, że może się to skończyć dla niego źle. Nie mów o nagraniach, kopię nagrań przechowuj na serwerze w chmurze lub daj komuś do przechowania.
 10. robięjaklubię

  Mieszkanie z zona do czasu rozwodu

  Jeśli ona chce wziąć mieszkanie, to musi kredyt przepisać na siebie. Musi mieć zaświadczenie o zarobkach, że ją na to stać i bank musi wyrazić zgodę, bo zawsze woli dwóch kredytobiorców. Wtedy cena mieszkania -minus wartość kredytu do spłaty i to co zostaje na pół. Weź prawnika, bo cię wydy.... Najlepiej żądaj sprzedania mieszkania i spłacenia z tego kredytu i reszta do podziału.
 11. robięjaklubię

  Mieszkanie z zona do czasu rozwodu

  Jak macie kredyt to odlicz to co jeszcze do spłaty zostało
 12. robięjaklubię

  Kontakt z żonatym

  Dokładnie i jeszcze na litość ją bierze jak to narcyz.
 13. robięjaklubię

  Kontakt z żonatym

  Nie zastanawia Cię czemu ona z nim nie sypia? Zawsze jest powód. Dlaczego nie walczy o związek by to zmienić? Następna kobieta też nie będzie chciała z nim sypiać, bo widocznie coś z nim nie tak, i znowu będzie musiał iść na szkolenie.
 14. robięjaklubię

  Seks małżeński

  Trochę mało subtelnie, ale szybko rozpracowałaś system
×