Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

robięjaklubię

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4118
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

852 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Tak wyskakuje, jak kilka osób na raz pisze
 2. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Skąd masz takie info?
 3. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Ja ufam bez dostępu do jego skrzynki i telefonu, to chyba jeszcze większe zaufanie. Wsparcie i pomoc też mogę bez tego udzielić. Po prostu z góry nie podejrzewam, ze ktoś mi bliski jest ...ujem.
 4. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Takie sprawy zawsze trzeba rozstrzyć na bieżąco, tak by obie strony czuły się dobrze. Jeżeli jest miłość i poważne traktowanie związku to zawsze znajdzie się kompromis.
 5. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  O tym też pisałam wcześniej. Marinero uważa, ze on by nie czytał tylko chciałby dostęp. Tylko po co wtedy? Wystawiać związek na próbę, żeby się mieć o co kłócić (grzebał albo nie)
 6. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Dla mnie w zdrowym związku nie ma potrzeby dawać sobie dostępu do komórki, mail. Tak to mogą 15 latki, które nie mają za sobą żadnej historii. Ja partnerowi wolę wierzyć, że jest uczciwy niż go śledzić. Uważam że śledzenie go jest chore. Nie umniejsza to związkowi i nie spłyca do wymiany usług. Jeżeli kogoś kocham jestem skłonna w dużym stopniu się poświęcić, nie oczekując nic w zamian
 7. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  To nie jest kwestia wstydu. Czy Ty swojej córce dasz dostęp do swoich wszystkich spraw? Czego ty nie rozumiesz. Ludzie mają różne rozliczenia np. finasowe, np dzieci z poprzedniego związku. Na jakiej podstawie mam się pchać tam gdzie mi nic do tego. To że Ciebie ktoś skrzywdził nie znaczy, że wszyscy tak postępują.
 8. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Zgadzam się z tym. Każdy ma prawo do intymności i prywatności. To że jesteśmy razem nie znaczy, że już wszystko musimy robić razem i we wszystkim uczestniczyć (toaletę w to włączając). Jeśli druga osoba chciałaby abym cały czas udowadniała, że jestem ok, ja nie mam z tym problemu, ale zaczęłabym się zastanawiać czy z Tą osobą wszystko jest ok.
 9. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Nie zgodzę się z tym twierdzeniem. To że nie daję komuś dostępu do poczty nie znaczy, że postępuję nieetyczne. Nie widzę powodu dla którego miałabym to robić, bo bez tego ktoś nie będzie mi ufał? To chyba z Tą osobą jest coś nie tak.
 10. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Rezygnujesz ze swojej wolności i ja się z tym zgadzam w 100%. Nie rozumiem tylko czemu bliska mi osoba ma czytać moją pocztę. Mojej mamie, która kocham i jej ufam też bym nie dała. To że tak uważam nie czyni ze mnie osoby nieuczciwej. Wiem czym jest związek i do czego czuję się zobowiązana. Poza tym tak jak pisałam związek buduje się stoponiowo. Ja na jego zaufanie też muszę zasłużuć.
 11. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Daleko szukać LOL https://f.kafeteria.pl/temat-7740687-blokowanie-na-facebooku/
 12. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  To nie brak zaufania, tylko budowanie zaufania. Wszystko przychodzi z czasem. Ty ufasz ludziom bezgranicznie po krótkiej znajomości? Ja potrzebuje na to czasu żeby się przekonać, nie widzę nic w tym złego.
 13. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Masz rację.
 14. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Ja też bym nie potrafiła, ale wiele osób potrafi. Nie można oceniać innych przez swój pryzmat.
 15. robięjaklubię

  Prywatność w związku

  Z wiekiem widzę jak mało rzeczy daje się przewidzieć jeśli chodzi o związek. Nigdy nie planowałam rozwodu, miałam ideały. Miało być po grób. Plany, planami a życie, życiem.
×