Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

robięjaklubię

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11713
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2189 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. robięjaklubię

  Relacja z byłym partnerem

  Nie chce ale może mieć
 2. robięjaklubię

  Relacja z byłym partnerem

  Też możesz być matką jego dziecka
 3. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Nie chcesz nikogo skrzywić i to jest bardzo cenne. Jednocześnie wiesz, czego chcesz i to się kłóci z potrzebami żony. Nie dobraliście się i tyle, z wieloma sprawami można się nie dobrać. Nikogo nie zmieni się na siłę, jedynie można wypracować kompromis. Powiedzieć żonie jak się czujesz, że czujesz się niechciany, odtrącony, że chciałbym żeby one też inicjowała zbliżenia, że to dla ciebie ważne. Jeśli to nie pomoże to nic nie pomoże.
 4. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Nie zrozumieliśmy się. Ja jestem osobą emocjonalną, lubię się przytulać, dotykać, całować. Dla mnie żebym miała ochotę na seks muszę czuć się ważna dla mężczyzny, rozumiana, muszę mu ufać. Mój mąż nie umiał okazywać uczuć, nie lubił dotykania. Nie umiałam w nim tego zmienić i nie umiałam bez tego żyć. Kiedyś pociągało mnie to, że jest niedostępny i chciałam go zdobyć, ale on tak ma i nigdy to się nie zmieni.
 5. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Właśnie o to chodzi. Jej jest dobrze, bo ona nie ma potrzeb. To Tobie jest źle i to się nie zmieni.
 6. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Wiem o co chodzi bo to bardzo wpływa na poczucie wartości. Ja też bardzo potrzebuję bliskości, czułości, ciepłego słowa. Też byłam latami w związku bez tego, bez całowania, przytulania, chyba nie umiał okazywać uczuć. Nie było to jedynym powodem rozstania, ale wiem, że bardzo mi tego brakowało. Każdy musi zważyć co dla niego ważne. Mi bez tych miłych gestów nie chce się seksu.
 7. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Nie polecam Ci kobiety na boku, bo to niszczy wszystko a jak wyjdzie to ryzyko rozwodu z Twojej winy. Już lepiej się rozstać, albo niech będzie jak jest.
 8. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Pisał, że tak samo.
 9. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Wiesz co myślę, że nic z tego nie będzie, bo ile można udawać. Ona kiwnie palcem i polecisz bo taki jesteś. Albo się pogodzisz z tym jak jest, albo się rozstaniecie. Macie inne potrzeby to się nie zmieni. Też myślę, że sytuacja może jej wcale nie przeszkadzać. To tylko znak, że nie jesteś dla niej facetem, którego pragnie, tylko bardziej jak kumpel. Nigdy nie ma się wszystkiego. Trzeba sobie zważyć co jest dla nas ważne i tego się trzymać.
 10. robięjaklubię

  Czy jestem normalny?.

  Macie inne temperamenty. Z jej perspektywy po co ona ma zabiegać skoro Ty i tak przyjdziesz i tak będziesz się narzucał. W niej nie ma niepewności co do Twoich uczuć.
 11. robięjaklubię

  Mąż mnie zdradził...

  Ja czekałam rok. Za porozumieniem na pierwszej.
 12. robięjaklubię

  Mąż mnie zdradził...

  Faceci zmieniają się tylko na chwilę, by temat ucichł i by było po staremu. Jak nie spróbujesz coś zmienić to będzie tylko gorzej.
 13. robięjaklubię

  Mąż mnie zdradził...

  Myśl o sobie bo nikt nie pomyśli. Bądź swoją przyjaciółką (możesz być nieobietywna ale to nie ważne bo działasz w swoim interesie), swoim adwokatem, słuchaj siebie. To nie prawda, że wszyscy faceci są tacy sami, jak wszystkie kobiety nie są takie same. Zadbaj o siebie, bo nikt nie zadba o Twoje interesy. Nikomu tak nie będzie na Tobie zależało jak Tobie samej. Od dziś stawiaj siebie na pierwszym miejscu. Dzieci kiedyś wyjdą z domu a ty zostaniesz z cymbałem żałując że nic nie zrobiłaś. Teraz Ty, teraz Twoja kolej.
 14. robięjaklubię

  Mąż mnie zdradził...

  Tak ma czekać aż będzie stara i pies z kulawą nogą się nie zainteresuje? i ze wzg. na kogo na bezmózga, który fiuta nie umie w rozporku upilnować, chyba śnisz. Dziewczyno do przodu na drzewo z nim.
×