Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sttaciata

Zarejestrowani
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

106 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Ja rozumiem te oburzenia z wyliczaniem w komentarzach na grupie jako złość na bycie oszukanym. Nie zaglądają stricte w portfel jako „jak można wydać tyle pieniędzy na jedzenie?”, a bardziej złości ludzi to, ze oni z bardzo dobrymi zarobkami kreowali się na biednych ludzi i prosili o wsparcie finansowe. Ktoś zarabiający w 2019 roku (w 2020 ich sytuacja na pewno wyglądała lepiej) +/- 16 tysięcy złotych miesięcznie prosi swoich widzów o donejty „bo bida, wstyd mieszkanie pokazać, my na nic nie mamy, jesteśmy prześladowani przez orientacje, nasze koty musza coś jeść i wgl Barcelona taka droga”. Gdyby nie ta drama to większości wspierających nie chciałoby się ich aż tak prześwietlać, bo im ufało, byli dość wiarygodni i potrafili dobrze zmanipulować odbiorców. To jest po prostu wprowadzenie w błąd. Trochę się w tym pogubili, zobaczyli, ze można wygodnie żyć niewiele robiąc (nawet materiały do prasówek brali żywcem z komentarzy na grupie), ludzie ich kochają i będą im za to płacić, wiec czerpali garściami, nie patrząc na resztki godności. Jednocześnie za takie działania krytykowali innych. Obejrzałam filmik o historii ich poznania. Już tam Madam krytycznie wypowiadał się o warunkach w jakich żył wtedy Patryk, z wypowiedzi wynika jedno wielkie zdegustowanie. O parciu Madama na szkło nic tam nie było, mówił tylko, ze kojarzył Patryka, bo ten był dość znany w pewnych kręgach, ale z początku tylko chodzili na te same imprezy bez większych rozmów. Ale myśle, ze takie wnikanie w ich związek (ogólnie - w czyjkolwiek związek!) to już przekroczenie granic, nic nam do ich prywatnej relacji miedzy nimi. Są ze sobą ponad 5 lat, dobrze się znają, ich sprawy zostawmy im, a nie naszym domysłom, bo to naprawdę potrafi spartolic związek.
 2. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Wow, to mnie zastrzeliło. Nie patrzyłam na to w ten sposób i to, co piszesz, faktycznie ma sens. To z jednej strony są bardzo pokrzywdzeni przez los ludzie, którzy potrzebują terapii, a z drugiej strony są to dorośli faceci (po 30 lat), którzy nie widzą problemu w umoralnianiu innych ludzi, robiąc to samo, co ci, których krytykują. Ja nie uwierzę, że przez te 10/15 lat ich życia nie przyszła im do głowy myśl o leczeniu swoich kompleksów w inny sposób niż wyśmiewanie całego szoł bizu i stawianiu się wyżej od wszystkich i nie uwierzę, że oni nie widzieli problemu w swoich problemach.
 3. Sttaciata

  Wataha vs VP

  .. sorki złe info tu było XD
 4. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Tak jak @Etażerka wyżej zwróciła uwagę, widać różnicę między pisaniem Patryka i Adama i to chyba pisał Patryk. Pewnie chce ratować sytuację, bo VP to jego dzieło głównie. Plus całe to oświadczenie nie wygląda dość szczerze "nie obrażamy się", "nie zawieszamy" - ale grupa zarchiwizowana, chcą wziąć pod uwagę konstruktywne uwagi, które były w komentarzach, które usunęli XD
 5. Sttaciata

  Wataha vs VP

  "No dobra! Nasłuchaliśmy się o sobie ostatnio dużo. Wasze konstruktywne uwagi zamierzamy przetrawić i wrócić silniejsi. Pozwólcie więc, że tymczasowo wstrzymamy się z produkcją wideo, przemyślimy sprawę (tak, takie rzeczy trwają chwilę) i za jakiś czas (oby niedługi) zobaczymy się znowu! Nic nie zawieszamy, nie obrażamy się, ani nic takiego. Po prostu, żeby to wszystko miało sens, musimy na nowo poukładać pewne elementy. Nie lubimy się powtarzać, ale zrobimy to: przepraszamy!" Przepisałam, nie musicie nabijać im wyświetleń XD
 6. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Chłopaki na insta story wstawili krótkie oświadczenie i przeprosiny. Pytanie tylko, czy jest jeszcze co ratować?
 7. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Hit, jeszcze jacyś ludzie wpłacają im pieniądze na tipeo. Jedna osoba 11 godzin temu wpłaciła nawet 100 zł
 8. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Ale gafa. Serio nie wiem, dlaczego tak napisałam
 9. Sttaciata

  A w ogóle to...

  No i wątek spadł z rowerka. Cenzura trwa w najlepsze
 10. Sttaciata

  Wataha vs VP

  To ponad 800 tysięcy, chyba 840 nawet. To przychód, wiec jeszcze trzeba odliczyć podatki. Donate są wolne od podatku od spadku i darowizn, chyba że w przeciągu 5 lat donacja od jednej osoby przekroczy 4900 zł. Ewentualnie mogą z nich zdzierać prowizję za te donejty na strimach. + to rozliczenie za 2019, a za 2020 ich przychód na pewno jest o wiele większy. Edit: dla mnie obrzydliwe jest to, że oni mając TYLE hajsu wciąż zbierają na strimach i zarzucają to innym twórcą, mówią, że nie mają pieniędzy albo zarzucają Wardędze, że on nagrywa o nich, bo mu się kończą pieniądze (tego już nie jestem pewna, nie wiem czy to po prostu ktoś w komentarzu nie napisał). I to ich mówienie do zmanipulowanej (przykład sekciarzy kilka postów wyżej) widowni, że zbierają na karmę dla kotków, bo przeprowadzka taka droga. Nikt im się wyprowadzać nie kazał, nikt nie kazał im wybierać tak drogiego kraju, a w tym jego stolicy i mieszkania prawie w centrum. To był foch strzelony przez nich przez strajk kobiet.
 11. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Ale heca! Można się ubawić. Pewnie piszą to jakieś nastolatki, które mają mnóstwo kompleksów i uzyskują od nich jakiegoś rodzaju wsparcie psychiczne. Wyrosną z tego jeszcze, mam nadzieję W każdej grupie znajdzie się kilku takich ślepych popleczników, Edzie Szurniak też jacyś ludzie kochają, Najmana też XD
 12. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Przecież guru polskiego szoł bizu, kręgosłup moralny i jedyny właściwy kanał opiniotwórczy dla każdego influ i gwiazdki w tym kraju nie może mieszkać w centrum Warszawy na x piętrze z widokiem na pałac kultury. Oni są ponad to, ponad zwykłych celebrytów w PL, ponad swoich fanów, którzy im płacą i których mają w p iź dzie. Prawie centrum słonecznej Barcelony, dwupiętrowe mieszkanie w ładnym, nowym budynku, za który będą płacić swoimi pomiatanymi fanami i plując jadem i hipokryzją na ytb, to jest to! Edit: oni mają tak spaczoną wizję naszego kraju, że myślą pewnie, że każde mieszkanie tutaj to nora dla robaków Sami mają mnóstwo gratów z IKEA, które przewozili do Barcelony i też nieźle to kosztowało, a ten sklep niekoniecznie jest jakoś super oryginalny i meble stamtąd nie są jakoś super cenne.
 13. Sttaciata

  Wataha vs VP

  No dokładnie. Może też pozwą władze Londynu za szerokie zastosowanie nazwy Hydepark w mieście
 14. Sttaciata

  Wataha vs VP

  Ja tu tylko nadmienię, żę sprawa z pogryzieniem została wyciągnięta w odwecie za zarzuty VP za to, że nie Sylwek nie stosował się do zaleceń policji/strażników miejskich jak nagrywał pranki. Czyli wytknął im tym hipokryzję. A odnośnie Piotra K. to artykuły i ten barter miał być w 2012 roku, tak samo jak konkurs na Hydeparku z produktami/zabiegami Piotra do wygrania, a screeny od Patryka są z 2015 roku, także przez ten czas mogło się trochę zmienić. Odnośnie tego molestowania to można właśnie dyskutować, ale oni go o to oskarżyli, a wyrok żaden nie zapadł, więc jest to zniesławienie.
×