Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MiłegoDnia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam. Czy oreintuje się ktoś jak długo trzeba czekać, żeby dostać się na Chemie do szpitala w Lublinie? Pytam, ponieważ mój brat ma zdiagnozowano raka Jelita Grubego , czeka na ostatni wynik z badania , żeby móc zgłosić się na Chemię do Lublina.
 2. Nie no naprawdę człowiek jest ślepy ❤❤
 3. Ja nigdzie nie napisałam, że powinno się dawać potężne sumy. Tylko, że zawsze zwiększam sumie, którą daje w prezencie, gdy przyjecie jest lepsze. I oczywiście żeby się zwróciłoza takerzyk.
 4. Dla mnie to nie problem,.. Gdy używa się zdrobmienia to Ci, dla których mówienie wprost o pieniądzach jest problemem widzą to trochę łagodniej.
 5. Przepraszam Państwa za moje błędy , ale pisząc nie miałam soczewki
 6. Idąc Pana/Pani podejściem jaka to była sprawiedliwość gdy 8 lat temu gdy miałam 18 stke , gotowałyśmy z mamą w2 dni , żeberka w kapiście, szybkę duszoną, różnego rodzaju sałatki, szaszłyki, ciasta (moja mama samotnie mnie wychowując, nie mając dużo pieniędzy ) i dostałam od dziadków tyle samo pieniążków co moja kuzynka które z mamą na impezie przygotowały ciasto i kawe. ( jej mama zarabiała 3 razy więcej niz moja)
 7. Schabowy to podstawa drugiego dania ? Od kiedy ? W kuchni Polskiej jest multum dobrych miesnych dań które można przyrządzić. Fakt schabowy jest najprostszy i naszybszy do zrobienia, .
 8. Tak pytam rodziców jak będzie wyglądała impreza i poczęstunek. Niestety jeżeli ktoś mnie ugości lepiej to prezent będzie lepszy. Daję prezent to wymagam ( w sensie nie dosłownym ).
 9. ja alkoholu piję mało, ale uważam, że powinno się zadbac o Gości, aby mniej więcej wszystko było tonco goście lubią, ale alkohol powinien być dostosowany do okazji np odrobine Wina no ale na weselu powinien być wybór alkoholu. Dla mnie np mega nudnym obiadem jest rosół i schabowe i gdy rodzice starają się przygotować do jedzenia coś innnego to zawsze to doceniam i troszkę dokładam do prezentu więcej.
 10. Dlatego właśnie napisałam wszystkie aspekty , żeby ocenić jaka wartość prezentu będzie odpowiednia. Przez to co deklarują jak bedzie wyglądała ich impreza obniżamy kwotę którą przeznaczymy na prezent. Dziewczynka ma 2 miesiące.
 11. Witam. Uważam, że wysokość prezentu powinna być zależna od tego co deklarują rodzice jak będzie wyglądała impreza po chrzcinach. Jeżeli będzie to obiad dwudaniowy, mięsa do wyboru, salatki, przystawki to powinno się podwyższyć wartość prezentu lub kwoty. Jeżeli będzie tylko ciastko, rosół i kawa to wartość prezentu powinna być obniżona. Uwzglednij czy macie bliskie relację . Na pewno do pieniążków czy prezentu fajnie będzie dodać malą pamiątkę po Chrzcinach.
 12. Bardzo dziękuję za podpowiedź i odpowiedź. ❤
 13. A co sądzicie państwo, żeby kupić dla dziecka wózek spacerówke ? Bo wiem, że nie mają..
×